Kā vislabāk notīrīt TUMŠU nagu laku

Droši vien tikai nedaudzas no mums nezina piedzīvojumu, kas saucas tumšas nagu lakas noņemšana un kas bieži izpaužas kā pirkstgalu ietonēšana vieglā nagu lakas tonī un izlietotu vates plāksnīšu kaudzītes saražošana? Te būs pāris padomi, kā notīrīt tumšu nagu laku viegli, ātri un bez ķēpas.

  1. Pirms nagu lakas noņemšanas uz nagu kutikulām un pirkstgaliem uzklāj mazliet nagu eļļiņas. Tā nodrošinās, ka nagu lakas paliekas neizplūdīs ap nagu un tavi pirkstgali neizskatīsies kā mērcēti tintē.
  2. Nagu lakas noņemšanai neizmanto parastās vates plāksnītes, ar kurām tīri kosmētiku, bet gan mīksta materiāla spilventiņus, kas uzsūks visu noņemamo substanci un neatstās uz nagiem vates paliekas.
  3. Nagu laku noņem šādi – nagu lakas noņēmējā samērcēto spilventiņu maigi piespied pie naga, viegli pamasējot no spilventiņa virspuses, taču to nekustinot. Šādi darot, nagu laka izšķīdīs, taču neizsmērēsies. Pēc mirklīša novelc spilventiņu no naga tā augšanas virzienā – lielākā daļa nagu lakas būs nost. Atkārto šo procesu vēl vienu reizi, lai notīrītu pārpalikumus. Viss – process galā!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.