Birka: nagu laka

espati.lv sārto nagu laku testa rezultāti

Pirms nedēļas izsludinājām jauno produktu testu, piedāvājām testēt sārtās nagu lakas, to noturību. Paldies par lielo atsaucību! Dāmas, kuras šoreiz netika pie testēšanas aicinām pieteikties nākamajiem espati.lv produktu testiem. Bet nu paskatīsimies kā veicās mūsu testētājām.

espati.lv aicina testēt produktus. Šoreiz – nagu lakas!

Sievietes rokas ir kā vizītkarte, tām jābūt glītām un koptām. Savus nagus tu vari padarīt skaistākus un izteiksmīgākus ar nagu lakas palīdzību. Bet kā lai izvēlas īsto, tādu, kas būs noturīga un viegli klāsies? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim mūsu jaunajā espati.lv testā – testēsim sarkano nagu laku noturību.

Kā vislabāk notīrīt TUMŠU nagu laku

1. Pirms nagu lakas noņemšanas uz nagu kutikulām un pirkstgaliem uzklāj mazliet nagu eļļiņas. Tā nodrošinās, ka nagu lakas paliekas neizplūdīs ap nagu un tavi pirkstgali neizskatīsies kā mērcēti tintē. 2. Nagu lakas noņemšanai neizmanto parastās vates plāksnītes, ar kurām tīri kosmētiku, bet gan mīksta materiāla spilventiņus (nopērkami Drogās un citos veikalos), kas uzsūks visu noņemamo substanci un neatstās uz…