Par espati.lv

Par espati.lv

Interneta portāls pieaugušām meitenēm  espati.lv ir mūsdienīgs un dzīvespriecīgs ziņotājs –  tavs jaunais ikdienas sabiedrotais, kas informē par visu skaisto un interesanto tev apkārt.

Espati.lv galvenais mērķis ir iedvesmot un atspoguļot mūsdienīgas sievietes dzīves un dzīvesstila nianses, informēt par dažādām aktuālām tēmām. Šeit tu vari izteikties arī pati, ar savām idejām un viedokli veidojot portāla saturu. (Atklāti reklāmraksti tiks dzēsti!)

Mēs nebaidāmies būt tādas, kādas esam. Neizliekamies labākas un nekaunamies no tā, kas mūs atšķir. Un vēlamies izmēģināt jaunas lietas, brīnīties un mācīties. Mēs interesējamies par to, kas ļauj labāk saprast cilvēkus, pasauli un sevi.

Par tevi

Tu apzinies savu vērtību, savas būtības unikalitāti un vienreizīgumu. Tu nešausti sevi ar ierobežojumu un nosacījumu jūru, bet gan vēlies baudīt dzīvi – ar plaši atvērtām acīm un brīvību prātā.

Visu, kas interesants, tu gribi darīt pati, jo zini pietiekami daudz. Bet, ja nezini, nebaidies meklēt un atklāt. Tāpēc mēs nesakām, kas tev būtu jādara, jālieto vai jādomā, bet gan parādām, ko vēl tu vari iegūt un kā to prast izmantot, lai varētu teikt – jā, to izdarīju es pati!

Par portāla sadaļām

Espati.lv ietver astoņas sadaļas.

 • Skaistums un mode. Gan par personiskām tēmām, kuras mūs vienmēr interesē – sevis kopšanu, labsajūtu, ārējo izskatu, gan par pasaulīgākām lietām – jaunumiem modes pasaulē, dažādiem eksperimentiem skaistumkopšanas jomā. Laiku pa laikam priecēsim tevi ar krāšņām fotogalerijām.
 • Attiecības. Par mīlestību jebkādā tās izpausmē (gan pret otro pusīti, gan pret visiem pārējiem mīļajiem cilvēkiem) un arī par gultas priekiem. Centīsimies nemoralizēt, šeit arī neatradīsi rakstus par to, kā noturēt Viņu desmit veidos. 🙂
 • Vecākošanās. Jeb vecāku būšana. Ar bērna nākšanu pasaulē dzīve nebeidzas, un šajā sadaļā atradīsi daudz praktiskas informācijas gan par bērna veselību un audzināšanu, gan par aktivitātēm visai ģimenei kopā.
 • Dzīvesprieks. Mēs ceļojam, dodamies uz koncertiem, izstādēm un meklējam skaistas vietas, kur iedvesmoties un atrast daudz interesanta. Mājās – vairojam savu labsajūtu un pozitīvo auru sev apkārt,dažreiz sarīkojam omulīgas ballītes.
 • Karjera un nauda. Iedvesmojošas intervijas, kur par savu pieredzi un karjeru stāsta visdažādāko profesiju sievietes. Praktiski padomi, kā uzsākt savu biznesu, nopelnīt un būt veiksmīgai. Testi, lai tu uzzinātu par sevi vēl vairāk.
 • Garšas baudas. Dzīve taču būtu tik garlaicīga, ja visu laiku jāskaita katra kalorija… Šajā sadaļā mācāmies ēst garšīgi, bet negrēkojot, meklējam gardus vīnus un interesantus ēdienus, eksperimentējam un dalāmies pieredzē.
 • Īpaši espati.lv. Ķirsītis šampanieša glāzē vai zīda maliņa tavam tērpam – sauc, kā vēlies.Par to, ko neizlasīsi nekur citur.
 • Blogi. Sadaļa, ko veido tu pati. Raksti, dalies ar pārējiem, saņem viedokli. Mēs lasām katru ierakstu blogā, un ikvienam ir iespēja tikt pamanītam plašākā lasītāju lokā. Tu vari kļūt arī par rakstu autori citās portāla sadaļās.

Par to, kā ar ko šeit apieties

Ja tev rodas jautājumi, uz kuriem šeit neatradi atbildi, gaidīsim e-pastu – [email protected]

 • Mans profils
  • Par mani. Tava personiskā informācija, kuru vēlies rādīt citiem lasītājiem.
  • Mans blogs. Šeit vari rakstīt un labot savus bloga ierakstus, kā arī piedalīties diskusijās ar tava bloga lasītājiem. Veido kategorijas, lai sakārtotu ierakstus pēc dažādām tēmām (piemēram, “šodien”, “pārdomas par dzīvi”, “interesanti atradumi internetā”, “mīlestība”). Ja mīli fotografēt, pievieno blogam savas bildes (lūdzu, ievēro, ka bildes, uz kurām tev nepieder autortiesības, portālā publicēt nedrīkst). Pievieno videofailus no citiem resursiem, piemēram, Youtube, izmantojot opciju Source un iekopējot tur kodu (embed), kas atrodams lodziņā blakus videofailam, kuru vēlies ielikt savā blogā.
  • Mani iecienītākie raksti. Šeit tu vari glabāt rakstus un informāciju, ko esi atradusi espati.lv. Pie katra raksta ir poga Izveidot kā iecienītāko – to nospiežot, links uz rakstu saglabāsies tavā profilā, un tu jebkurā mirklī ātri varēsi to atrast, kā arī piedalīties un sekot līdzi komentāru sadaļai.
  • Mani linki. Bieži vien, atrodot kaut ko interesantu interneta plašumos, tev nav, kur noglabāt šo informāciju. Noglabā to šeit, espati.lv – iekopē linku un apraksti, kas linkā atrodams.
 • Kļūsti par autori! Cilvēki un viedokļi var būt tik dažādi, tāpēc mēs, espati.lv veidotāji, aktīvi sekojam līdzi notiekošajam portālā, lai atrastu.

Un visbeidzot – mīli un dari, ko vēlies!