espati.lv sārto nagu laku testa rezultāti

Pirms nedēļas izsludinājām jauno produktu testu, piedāvājām testēt sārtās nagu lakas, to noturību. Paldies par lielo atsaucību! Dāmas, kuras šoreiz netika pie testēšanas, aicinām pieteikties nākamajiem espati.lv produktu testiem. Bet nu paskatīsimies kā veicās mūsu testētājām.

Inga Ozola testēja Misa nagu lakas bāzi, nagu laku un virslaku

Man izmēģināšanai tika Misa nagu lakas bāze, nagu laka un arī nagu lakas žāvētājs. Atzīšos, ka šis eksperiments ar ķiršu sarkanu nagu laku man bija liels izaicinājums, jo pati nagus lakoju reti. Tās reizes, kad to esmu darījusi, vienmēr kaut ko salaižu dēlī – nagu laka slikti klājas, neprotu skaisti uzlakot, vēl nav nožuvusi, kaut kur ar nagiem iebraucu vai arī galu galā tā ļoti ātri nolūp. Pirmo reizi mūžā lietoju nagu lakas bāzi, tā kā tā ir caurspīdīga, ar klāšanu problēmu nebija. Pēc tam uzreiz klāju virsū laku. Laka pārsteidzoši labi klājās un arī tonis izrādījās ļoti skaists – ķiršu sarkans ar tikko manāmu mirdzumiņu. Dažas sekundes pagaidīju un uzklāju žāvētāju. Mēģināju, kādu brīdi turēt rokas mierā, lai nagu laka nožūst, bet pēc brīža biju par to aizmirsusi un jau metos mājas darbos. Kad attapos, domāju, ka jau par vēlu, bet, kā par brīnumu, nagu laku nebiju sabojājusi. Secināju, ka tā apbrīnojami ātri nožuvusi. Par tās noturību ilgtermiņā nevaru spriest, jo ar nolakotiem nagiem esmu nostaigājusi tikai vienu dienu un vēl mazliet. Izmaiņas nemanīju. Acīmredzot, tomēr ir nozīme visam komplektam – gan bāzei, gan žāvētājam. Paldies par iedāvāto iespēju, šī nagu laka tagad man kādu laiciņu kalpos 🙂

Agita Hofmane testēja nagu lakas bāzi L’Oreal Paris Manicure Expertise Ciment un nagu laku L’Oreal Paris Resist & Shine

                  
Parasti gan sarkanas nagu lakas nelietoju, bet šoreiz vēlējos piedalīties šai testā. Vispirms es uzklāju bāzi un tad klāju nagu laku. Laka klājas ļoti viegli, viegli lakot nagus. Nagu laka nožuva ļoti ātri, pēc nožūšanas tā nezaudēja savu spīdumu. Aromāts nagu lakai kā jau nagu lakām, nekādas lielas atšķirības nebija. Par noturību grūti spriest, lai gan pāris dienas tā noteikti turas, ilgāk nesanāca laika notestēt. Laka man ļoti patīk – paldies par iespēju. 


Marina Jansone testēja CND nagu laku, CND nagu lakas efektu un CND nagu lakas stiprinātāju

Ļoti priecājos, ka man bija iespēja izmēģināt tiešo šo nagu laku. Tā kā gatavojos ballītei, jau laicīgi ķēros pie lakošanas, uzlakoju sarkano nagu laku. Kad tā bija nedaudz apkaltusi, uzklāju efektu, kas izmanīja sarkano toni. Nagi ieguva tādu kā rozīgu nokrāsu. Beidzot uzklāju nagu lakas stiprinātāju, domāju, ka laka ilgi žūs, jo nagu laka un efekts radīja smaguma sajūtu, bet biju patīkami pārsteigta – pateicoties stiprinātājam, laka nožuva ļoti ātri.
Laka klājās ļoti viegli, pietika ar vienu otas vilcienu. Aromāts bija kā jau lakai, nebija pārāk uzmācīgs. Izmēģinot laku, pāris dienas tā turas uz nagiem pat pēc mājas darbiem. Liels paldies par doto iespēju!

Kristīne Kirilova testēja Oriflame Giordani Gold nagu laku un Oriflame Beauty nagu lakas aizsarglīdzekli


Teikšu godīgi, ka man testēšanai pietrūka nedaudz laika. Šādā testēšanā es piedalos pirmo reizi un varbūt tas būs tā primitīvi. Tā kā manā rīcībā sanāca tik mazs laiks, tad nagu laku Giordani Gold raksturošu tā – laka klājas līdzeni un gludi. Otiņa ļāva nagu laku uzklāt līdzeni un nevainojami pa visu nagu. Par aromātu teikšu, ka tas ir tāds kā visām nagu lakām. Nekā uzmācīga nejutu. Nagu laka nožuva ļoti ātri. 
Lakai ir sarkana ķiršu krāsa. Tā kā man pašai patīk sarkanie toņi, tad esmu sajūsmā. Nagu laka kopā ar nagu lakas aizsarglīdzekli deva perfektu spīdumu. 
Noturības pārbaudei man gribējās ilgāku testēšanas laiku, bet nu kā sanāca, tā sanāca. Tā kā es dzīvoju laukos un manā mājsaimniecībā ir gotiņa, kura jāslauc, tad šī nagu laka izturēja šo pārbaudījumu.
Nobeigumā gribu pateikt to, ka es  kā vienkārša lauku sieviete ikdienā iegādājos "lētās" nagu lakas, jo dārgajām precēm ir žēl naudas. Pamēģinot šo nagu laku sapratu, ka varbūt ir vērts nopirkt dārgāku. Tagad pašai prieks paskatīties uz savām rokām. To šodien pamanīja arī kolēģi.

Linda Naumova testēja Maybelline Express Finish nagu laku


Šīs nagu lakas testēšana man pašai bija patīkams izaicinājums, jo krāsa ir izteiksmīga un ļoti rūpīgi jāuzklāj, lai sasniegtu skaistu rezultātu. Man ir gari, dabīgi nagi un samērā reti tos krāsoju, un arī tad tikai ar gaišām krāsām, kuras nav pārāk uzkrītošas. Rezultāts man patika, pat ļoti. Izskatījās tā, it kā tikko būtu bijusi pie manikīra. Nagu laka klājas ļoti labi, žūstot tā vienmērīgi izlīdzinās pa visu nagu. Ar otiņu bija ļoti viegli tikt klāt pašām nagu maliņām, kas, protams, ir ļoti svarīgi, lai uzklātu spilgtas krāsas nagu laku un nepaliktu redzams malās nenokrāsots nags. Šis uzdevums izdevās lieliski un rezultāts bija satriecošs. Nagu lakas aromāts gan nebija patīkams un vēl labu laiciņu pēc uzkrāsošanas istabā varēja just nagu skaistumkopšanas procedūras sekas. Tas, ka uz nagu laks iepakojuma tiek rakstīts, ka tā nožūst 40 sekundēs, mani vēl nepārliecināja, jo kā pieredze rāda, tad uzrakstīt var visu ko, kas bieži arī neatbilst patiesībai, tā teikt, reklāmas triks. Bet nu jā…biju patīkami pārsteigta, kad pēc laika uzņemšanas, kad tika nokrāsots pirmais nags, nagu laka patiešām bija nožuvusi. Pat tā stingri un jūtami, vēl uzspiedu ar otru pirkstu uz nagaa, lai pārliecinātos par nagu lakas patieso stāvokli un biju patīkami pārsteigta, ka nekas neizsmērējās un palika skaisti uzklāts un spīdīgs kā pirms pārbaudes. Protams, jāņem vērā tas, ja pirmajā reizē uzklāsiet biezāku nagu lakas kārtu, tad ar 40 sekundēm vien nepietiks. Es pirmo reizi lakojot nagus, klāju plānu kārtiņu, ļāvu nožūt un tad atkal ķēros klāt otrās kārtas uzklāšanai. Ja ļauj kārtīgi nožūt pirmajai kārtai (ar 40 sekundēm pietiek), tad arī otrā kārta nožūs tik pat ātri un labi. Pēc pirmās nagu lakas kārtas uzklāšanas, krāsa bija gaišāka nekā tā ir pudelītē, bet uzklājot to otro reizi, tā ieguvu tādu pašu toni, kāds ir pudelītē. Gan pirmajā, gan otrajā uzklāšanas reizē krāsas bija spīdīgas un izteiksmīgas. Ar noturību ir tā kā ir. Jo mazāka būs saskarsme ar ūdeni, jo ilgāka būs krāsas noturība. Darot parastos mājas darbiņus, nagu laka kalpo godam. Tiešām ir vērts izmēģināt. Liels paldies portālam espati.lv par doto iespēju.

Lida Grafiņeca testēja Avon nagu laku un Avon nagu lakas cietinātāju


Nagu laka klājas vienmērīgi un gludi. Otiņa ir samērā īsa, bet parocīga, lieliski var piekļūt nagu maliņām. Nagu lakai standarta aromāts. Ņemot vērā nagu lakas toni, to nepieciešams uzklāt kā minimums divās kārtās, neskatoties uz to, ka tika lietoti pilieni ātrākai nagu lakas nožūšanai, tā žuva ilgāk kā 10 minūtes
Pilieniem ātrākai nagu lakas nožūšanai ir specifisks un nepatīkams spirta aromāts, eļļaina tekstūra. Pamācībā rakstīts, ka nepieciešams uzpilināt divus līdz trīs pilienus uz katra naga, bet to ir sarežģīti izdarīt, jo no pipetes iztek vairāk, kā rezultāta rokas kļūst eļļainas.
 Nožuvušai nagu lakai ir perlamutra mirdzums. Nagu laka ir salīdzinoši noturīga, veicot mājas darbus, tā netika bojāta.

Ilona Trokša testēja Max Factor nagu laku Nailfintity


Man bija tas gods testēt Maxfactor Nailfinity 549 nagu laku. Tonis ir koši sarkans, noteikti būs piemērots spilgto krāsu cienītājām. Nagu laka klājās ļoti labi. Biju gatava dažādiem pārsteigumiem, taču to, ka man pietiks ar vienu nagu lakas slāni, lai panāktu tikpat piesātinātu toni kā uz pudelītes, tiešām negaidīju. Parasti visas nagu lakas klāju divos slāņos, taču šī jauki izskatās arī ar vienu slāni, kas noteikti ietaupīs laiku. Taču es paliku pie pārbaudītām vērtībā un noklāju vēl otru slāni.
Otiņa ir diezgan parocīga, viegli tieku klāt arī grūti aizsniedzamām nagu maliņām. Nagu lakas smarža nav uzmācīga, taču lielu atšķirību no citām nepamanu. Draugs, ienākot istabā, uzreiz pēc smaržas pamana, ka esmu lakojusi nagus. 
Nagu laka ir šķidra, taču labi pārklāj nagu un nekur nenotek, kā arī neuzkrājās nagu nelīdzenajās vietās. Izžūst ātri, kas ir būtiski, ja lako no rīta. Izžūstot, izskatās spīdīga, daudz spīdīgāka nekā no sākuma šķiet, skatoties uz pudelīti. Tonis ir košs, tāds pats kā pudelītē.
Nagu lakas noturību pārbaudīju mazgājot traukus aptuveni 20 min. Parasti pēc šādām aktivitātēm nagu lakas sāk nozust no nagu galiņiem, taču šī izturēja veiksmīgi pārbaudi. Kad mēģināju nagu laku noņemt, tas sagādāja nelielas problēmas, atstājot uz nagu stūrīšiem grūti iztīrāmas nagu lakas paliekas.
Kopumā labi noturīga un skaista toņa nagu laka. Ieteiktu arī citiem pamēģināt. Paldies, par iespēju piedalīties šajā testā.

Paldies mūsu testētājām. Sīkāku produktu aprakstu vari izlasīt šeit:  http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-aicina-testet-produktus-Soreiz—nagu-lakas-/id/1299/

3 komentāru
  1. skaidrs ir tas, ka jebkurā gadījumā somiņā jābūt nagu lakas noņēmējam, jo ja gadās šaize ar šitādu krāsu, labāk nestaigāt ar nolupušiem nagiem 😀

  2. kosmo – zelta vardi. Vienigais, janem kaut kas tads, kas neizlist. Esmu dzirdejusi par tadam nagu lakas nonemejsalvetem, tas varetu but piemerotas ;).

  3. atceros, ka pirms vairākiem gadiem Drogās bija arī tādi mazi bundulīši ar paralonu, kurā jāiebāž pirksts, jāpagroza un nagu laka noņēmās. 🙂
    tāds arī būtu labs variants 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.