espati.lv aicina testēt produktus. Šoreiz – nagu lakas!

Sievietes rokas ir kā vizītkarte, tām jābūt glītām un koptām. Savus nagus tu vari padarīt skaistākus un izteiksmīgākus ar nagu lakas palīdzību. Bet kā lai izvēlas īsto, tādu, kas būs noturīga un viegli klāsies? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim mūsu jaunajā espati.lv testā – testēsim sarkano nagu laku noturību.

Tiesa gan, lai nagu laka būtu noturīga un labi izskatītos ir jāizkopj nagu lakošanas tehnika, par kuru mums pastāstīja Ilze Putniņa no mācību centra Soneil studio: „Pirms lakošanas obligāti jāattauko naga plātni ar nagu lakas noņēmēju, jāizvēlas tāds nagu lakas noņēmējs, kurš nesatur acetonu! Pēc tam nedrīkst nagu aizskart ar pirkstiem. Tad var sākt nagu lakošanu, vispirms uzklājot nagu lakas bāzi. Mirkli nožāvē to! Tad plānā kārtā uzklāj 1. nagu lakas kārtu. Kad visi nadziņi ir ar pirmo kārtu un apžuvuši, uzklāj otro kārtu. Ļauj, lai nagu laka apžūst, un tad uzklāj virslaku. Ja viss ir izdarīts pareizi, nagu lakai jānoturas līdz pat septiņām dienām.”

Kā jau līdz šim espati.lv testos ierasts, aicinām tevi pieteikties produktu testam, rakstot vēstuli ar "jā" vārdu Maijai uz adresi  [email protected]. Laimīgās testētājas tiks izlozētas šīs dienas laikā, jo testējamo produktu skaits ir ierobežots.

Misa nagu lakas bāze, nagu laka un virslaka

Misa nagu lakas bāze
Misa nagu lakas bāze aizsargā nagus un pasargā no krāsas maiņas, palīdz lakai stingrāk un ilgāk turēties uz nagiem un novērst nagu slāņošanos. Klāj vienā plānā kārtā, pēc tam uzklāj Misa iemīļoto nagu laku.
Produkts nopērkams Profesionālajā veikalā Rīgā, Ģertrūdes ielā 51,
Cena – Ls 3,20. Kā arī citos Latvijas salonos, cena: Ls 5 – 6

Misa nagu laka
Nagu lakas Misa ražotas ASV.
 Pasaules tirgū jau kopš 1996. gada. Ļoti plaša piesātinātu krāsu izvēle. Regulāri – 2 reizes gadā pēc jaunākām modes tendencēm tiek izveidotas jaunas laku kolekcijas. 
Tieši Misa nagu lakas ir ieguvušas pasaules slavenu modes mākslinieku atzinību Parīzē (2008. g.). Grandiozās modes nedēļas ietvaros kā labākās nagu lakas!!! 
Misa nagu lakai ir perfekta, elastīga otiņa, kas laku ļauj uzklāt nevainojami.
Produkts nopērkams Profesionālajā veikalā Rīgā, Ģertrūdes ielā 51,
Cena – Ls 3,20. Kā arī citos Latvijas salonos, cena: Ls 5 – 6

Misa nagu virslaka
Misa nagu virslaka veicina nagu lakas ātrāku nožūšanu un noturību, kā arī piešķir nagiem mirdzumu un spoguļspīdumu.
Produkts nopērkams Profesionālajā veikalā Rīgā, Ģertrūdes ielā 51,
Cena – Ls 3,20. Kā arī citos Latvijas salonos, cena: Ls 5 – 6

Visi Misa produkti iegādājami Soneil studio veikalā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 51.
Informācija:  www.soneilstudio.lv

Nagu lakas bāze L’Oreal Paris Manicure Expertise Ciment un nagu laka L’Oreal Paris Resist & Shine

Jaunā nagu lakas bāze Manicure Expertise Ciment uz nagiem veido neilona šķiedru tīklojumu, aizpildot izveidojušās rievas un divkārt samazinot nagu lūšanu!
Produkts nopērkams veikalos Drogas, Rimi, Maxima un citās lielākajās skaistumkopšanas produktu tirdzniecības vietās.

Cena – Ls 5,25

L’Oreal Paris Resist&Shine Titanium nagu laka.
Tai ir jauna, uzlabota formula, kas nodrošina ilgstošu noturību un īpašu spīdumu.  
Ar titānu – super noturībai!!!  
Ļoti plašs krāsu piedāvājums: 25 toņi – no pašiem dabīgākajiem toņiem līdz visspilgtākajiem.  
L’Oreal garantē noturību, brīnišķīgu  mirdzumu un formulu, kas aizsargā  nagus.  Laka ir ātri žūstoša.
Produkts nopērkams veikalos Drogas, Rimi, Maxima un citās lielākajās skaistumkopšanas produktu tirdzniecības vietās.
Cena – Ls 5,25

CND nagu laka, CND nagu lakas efekti un CND nagu lakas stiprinātājs

Krāsu kaleidoskops: visdažādākie toņi un nianses, no mierīgiem pasteļtoņiem līdz spilgtiem, žilbinošiem.

Izsaki savu individualitāti izvēloties CND nagu laku. Pilns krēmveida tekstūras krāsu spektrs  ļaus tev sekot līdzi pašām jaunākajām modes tendencēm. Neskaitāmas toņu gammas un  droša, ātri žūstoša formula ir šīs nagu lakas lielais noslēpums.
Produkts šobrīd nopērkams tikai Koala veikala, pēc mēneša būs pieejams visā Latvijā.
Cena – Ls 5,50

Uztver to šādi, nagu laka – tas ir apģērbs, bet nagu lakas efekti – tie ir aksesuāri. Perlamutra, mirdzošas un dzirksteļojošas rotas. Pamēģini dažādos CND nagu lakas efektus, lai veidotu dažādus veidolus. Tu tos varat pievienot, vai uzklāt vienu virs otra, tādējādi veidojot nebeidzamas toņu  kombinācijas.
Produkts šobrīd nopērkams tikai Koala veikala, pēc mēneša būs pieejams visā Latvijā.
Cena – Ls 6,00

CND Air Dry lakas stiprinātājs. Lakas nostiprinātājs, kas stimulē lakas ātrāku izžūšanu. Rada stabilu spīdumu. Aizsargā laku no ultraviolētajiem stariem, saglabā tās krāsu.
Produkts nopērkams manikīra salonos.
Cena – Ls 6,50

Oriflame Giordani Gold nagu laka un Oriflame Beauty nagu lakas aizsarglīdzeklis

Baudiet prieku un pilnību ar ekskluzīvu, noturīgu nagu laku, kas bagātināta ar zīda ekstraktu un klājas gludi kā atlass. 10 ml. Tonis: Kārdinājums
Produkts nopērkams no Oriflame izplatītājiem
Cena – Ls 3,99


Nagu lakas aizsarglīdzeklim ir dubultīga otiņa gludākam, ātrākam klājumam. Tas uz nagu lakas izveido spīdīgu aizsargkārtiņu. Uzlakojiet nagus, pagaidiet 80 sekundes, pēc tam uzklājiet aizsarglīdzekli. 7 ml.
Produkts nopērkams no Oriflame izplatītājiem
Cena – Ls 2,89

Maybelline Expres Finish nagu laka

Maybelline Express Finish ātri žūstoša nagu laka. Ekskluzīva, plūsmu kontrolējoša otiņa nodrošina vienreizēju un gludu klājumu, laka nožūst 40 sekunžu laikā.
Pieejami ir 20 lieliski, dzīvespriecīgi toņi, sākot ar meitenīgi saldiem līdz pat grezniem un izmalcinātiem.
Produkts nopērkams veikalos Drogas, Rimi, Maxima, Douglas, Kolonna un citās lielākajās skaistumkopšanas produktu tirdzniecības vietās.
Cena – Ls 4,25

Avon nagu laka un Avon nagu lakas cietinātājs


Avon nagu lakas unikālās formas otiņa nodrošina līdzenu un precīzu pārklājumu. Ar to ir ērti piekļūt pat grūti aizsniedzamiem nagu stūrīšiem.
Nagu lakas īpašie polimēri nodrošina īpaši spīdīgu klājumu.
Avon nagu laka ir noturīga līdz desmit dienām. Ir pieejami dažādi mirdzoši, spīdīgi un skaisti toņi.
Produkts nopērkams no Avon izplatītājiem.
Cena – Ls 3,30


Nagu lakas cietinātājs ir līdzeklis ātrai nagu lakas nožāvēšanai. Nagi tiek nožāvēti 60 sekunžu laikā, kā arī šis līdzeklis mitrina ienadžus.
Produkts nopērkams no Avon izplatītājiem.
Cena – Ls 4,20

Max Factor nagu laka Nailfintity

Esiet prasīga pret savu nagu laku! Pateicoties Nailfinity, nav jāuztraucas par atlobījušos vai ieplaiksnājušu nagu laku. Salīdzinājumā ar citām ilgi noturīgām nagu lakām, tā stingri pieķeras nagam, sniedzot spožu, tikko uzklātu izskatu dienu pēc dienas, lai kā veidojas. Strādājiet, iepērcieties, ballējieties vai dodieties uz sporta zāli ar pārliecību, ka nagu laka var izturēt visus pārbaudījumus.
Produkts nopērkams veikalos Drogas, Rimi, Kolonna, Douglas un citās lielākajās skaistumkopšanas produktu tirdzniecības vietās.
Cena – Ls 4,50

Gaidīsim tavu pieteikumu līdz šīs dienas vakaram, kad tiks veikta testētāju izloze.

14 komentārs
 1. kautkas jauns un neredzēts ir CND jaunās nagu lakas. ātri žūst ,labi klājas ar jauno , uzlaboto otiņu. bet pats labākais ir bagātais toņu nianšu klāsts, jo mainot efektu var iegūt no viena pamattoņa 15 toņu variantus. ceru ka jaunās nagu lakas drīz parādīsies arī citos salonos…ar cienu Vēsma.

 2. Visas nagu lakas tik dārgas un gribas dažādas krāsas, bet, lai visas nopirktu būtu jāiztērē 30Ls, tad nu veicu eksperimentu, Drogās nopirku nagu laku par aptuveni 0,60Ls (mazais tilpums) un biju tik ļoti patīkami pārsteigta par to, cik viņa labi klājās, turējās uz nagiem utt., tad nu pēc tam aizgāju un nopirku vēl 5 krāsas un esmu ļoti apmierināta.

 3. Es zinu, ka Misa ir loti laba nagu laka un parejie vinu produkti ari, vismaz mana manikira meistare tikai ar so liniju strada. Cena starp citu tai ari ir loti sakariga, pat loti – profesionala nagu kopsanas linija par tadu naudu nu noteikti var pirkt. Bus jasanemas un jaaizstaiga lidz tai Gertrudes ielai, izskatas, ka tas kaut kur pilsetas centra.

 4. Es nemaz nezināju, ka uz pasaules ir visas tās bāzes lakas un virslakas, varbūt man beidzot izdosies nodzīvot ar krāsotiem nagiem vairāk nekā līdz šim ierastās – 5h :).

 5. Man tāda aizdoma, ka tās CND nagu lakas ir tas pats, kas CREATIVE, tad varu teikt, ka toņu izvele ir super, bet šīm nagu lakām ir viens mīnuss – viņas nav iespējams nožāvēt…

 6. Jā, CND ir jauns CREATIVE nosaukums. Un lakas arī ir pavisam jaunas. Ne tikai cits iepakojums, bet arī cits sastāvs. Pati mēģināju – ļoti ātri žūst. Kad uzzināju par tām, no sākuma neticēju. Bet izmēģināju pat bez tām virskārtām, kas sola ātru nožūšanu, un tiešām biju pārsteigta. Nopirku tikai divas lakas un divus efektus, bet sakombinēju jau vairākus variantus.

 7. Diemzel visām lētajām nagu lakām Drogās ir klāt formaldehīds. bojājiet vien savus nadziņus 🙂 Misai ir kaut kur 205 toņi. ideāli žūst un ilgi turās. Man ļoti patīk.

 8. Starp citu, paskatiju nagu laku cenu amplitudu – apmeram visiem vienadi, parsteidz tas, ka profesionala nagu kopsanas kosmetika, ir tada pasa cena, ka ta kas Drogas noperkama!!! Kadel ta? Interesanti, vai sastavi kaut ka atskiras, ja ja, tad kas ir kas?

 9. Formaldehīds ir viela, kura lielākā % daudzumā var pat ļoti sabojāt dabīgo nadziņu. nagi sāk lūzt, kļūst cieti, bet trausli… jo tiek pārsausināti.
  Eiropas direktīvā 76/768 formaldehīds tiek pieļauts <1%. Bet interesanti ir fomulēts: nav vēlams... Bet nav rakstīts'' nav aizliegts'' Biznesiņš 🙂
  Masu produkts ir tikpat lēts vai dārgs kā profesionālais, jo mums Latvijā cenas diktē mūsu pašu maciņi. Creative nagu lakas Amerika arī pardodas masu tirgū...
  Bet Misa maksā uz pusi dārgāk.

 10. Mājās apskatījos Drogas lētās nagu lakas sastāvu un tādu formaldehīds neatradu…

 11. Vispār, nav jau vienalga arī tas, ko klājam uz saviem nagiem, jo mēs “elpojam” ne tikai caur muti un degunu, bet arī caur savu miesu un pat nagiem 🙂 Tātad – cienam sevi un nedaram pāri, bet jau nevar atļauties LABU nagu laku, tad labāk nelietot nekādu!!!
  Par piedāvātajiem variantiem – pagaidām nosveros par labu Oriflame. Lielisks dizains, labs sastāvs, toņu piedāvājums, ērtas otiņas ar parocīgiem “koršķīšiem”, ko vēl var vēlēties 🙂

 12. Loti labs nagu lidzeklis nagu stiprinašanais ir Nail Tek, tas ir profesionāls lidzeklis. Tikai tagad nevaru saprast vai tiesam formaldehids ir tik slikts, jo tur sastava viņš ari ir.

 13. Man vislabāk patīk LCN nagu lakas…..
  Pēc 3 gadu gēla nagu valkāšanas, pārgāju uz īsiem un lakotiem nagiem. Un esmu sajūsmā, tagad sapratu ka nagu lakas var lietot arī aizņēmtās( nav bieži jāņemās ar pārlakošanu) Staigāju vairāk kā nedēļu un ir OK 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.