Birka: pedikīrs

Ārstnieciskais PEDIKĪRS – 4 iemesli, kādēļ LABĀKS par klasisko

Izdzirdot frāzi ārstnieciskais jeb medicīniskais pedikīrs, mēs bieži vien nodomājam, ka uz mums tas neattiecas. Pedikīrs taču ir nagu sakopšanas un nolakošanas pasākums, kuru bieži vien veicam mājās pašas. Kas ir ārstnieciskais pedikīrs un kādēļ to vērts izmēģināt arī tev? Lasi un uzzini!

espati.lv aicina testēt produktus. Šoreiz – nagu lakas!

Sievietes rokas ir kā vizītkarte, tām jābūt glītām un koptām. Savus nagus tu vari padarīt skaistākus un izteiksmīgākus ar nagu lakas palīdzību. Bet kā lai izvēlas īsto, tādu, kas būs noturīga un viegli klāsies? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim mūsu jaunajā espati.lv testā – testēsim sarkano nagu laku noturību.

Pedikīrs mājas apstākļos un salonā

Vasara ir laiks, kad tavas pēdas var ciest visvairāk – sandales un pārvietošanās ar basām kājām var veicināt pēdu ādas un nagu sabiezināšanos un cietēšanu. Turklāt, tā kā nēsājam vaļējas kurpes, pēdām vienmēr ir jāizskatās lieliski. Tāpēc espati.lv tev pastāstīs par veselīgu pedikīru mājas apstākļos un ne tikai.

Kā vislabāk notīrīt TUMŠU nagu laku

1. Pirms nagu lakas noņemšanas uz nagu kutikulām un pirkstgaliem uzklāj mazliet nagu eļļiņas. Tā nodrošinās, ka nagu lakas paliekas neizplūdīs ap nagu un tavi pirkstgali neizskatīsies kā mērcēti tintē. 2. Nagu lakas noņemšanai neizmanto parastās vates plāksnītes, ar kurām tīri kosmētiku, bet gan mīksta materiāla spilventiņus (nopērkami Drogās un citos veikalos), kas uzsūks visu noņemamo substanci un neatstās uz…