PERFEKTS manikīrs MĀJAS apstākļos. Kā to panākt?

Darbs, bērni, mājas kārtošana, ciemiņi un tā tālāk un tā joprojām. Kur palika laiks sev pašai? Lai arī, cik saspringta būtu tava ikdiena, par savu ārieni ir jārūpējas. Ja tev nudien neatliek laika apmeklēt skaistumkopšanas salonus, tad proti pati sevi sakopt mājās! Šoreiz par nagiem!

Izveido nagu formu. Nagu vīlītes atšķiras gan pēc materiāla, gan pēc raupjuma. Priekš mājas apstākļiem vispiemērotākā tiek rekomendēta smilšpapīra nagu vīle. Ja vēlies izveidot ovālu nagu formu, vīlīte vispirms jāvirza no vienas puses uz vidu, tad no otras puses uz vidu. Savukārt, taisnai nagu formai attiecīgi uz vienu pusi vīlē naga augšpusi, pēc tam sānus virzienā no lejas uz augšu.

Kutikulu kopšana. Ja jūties pietiekami spēcīga šajā jomā, tad droši vari izmantot standziņas. Tomēr, veikalos ir nopērkami arī speciāli krēmi, kas paredzēti kutikulu atbīdīšanai. Viegli uzklāj to uz kutikulām un tad ar koka vai metāla lāpstiņu, prātīgi atbīdi ādu.

Nagu lakošana. Šeit nu tu vari ļauties dažādām radošām izpausmēm. Izvēloties laku, atceries, ka tumša nagu laka padara nagus vizuāli īsākus, bet  gaišie toņi – garākus. Nagu laku klāj virzienā no naga pamatnes uz naga galu. Kad esi pirmo kārtu uzklājusi, ieteicams nedaudz nogaidīt un tikai tad uzklāt otro kārtu.

Roku kopšana. Lai rokas vienmēr būtu maigas un mīkstas, ikdienā ieteicams lietot roku krēmu. Nagus pēc lakošanas vari iemasēt ar speciālo kutikulu eļļu. Lielākam efektam, ietin rokas siltā dvielī un nogaidi pāris minūtes.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.