ĀTRAIS KURSS tavam skaistumam LĪDZ SVĒTKIEM

Līdz svētkiem ir atlicis pavisam nedaudz. Taču ir pilnīgi pietiekami, lai tu svētkos izskatītos lieliski arī tad, ja par īpašām skaistumkopšanas procedūrām, līdz šim nebija sanācis pat padomāt! Espati.lv piedāvā tev īso, taču efektīvo skaistuma kopšanas triecienkursu – izmēģini un baudi rezultātus!

MATI
Ja izrādās, ka šobrīd friziera pieraksts ir pilns, un vietu tajā atrast vairs neizdodas – nebēdā! Par savu matu skaistumu līdz svētkiem tu vari parūpēties arī pati mājas apstākļos! Galvenais, kas tev nepieciešams – intensīvas iedarbības matu maska un nedaudz brīva laika! Darbības plāns vienkāršs – izmazgā matus ar tiem piemērotu šampūnu, izskalo tos, un kārtīgi nosusini dvielī. Tad ņem intensīvās iedarbības matu masku un bagātīgi ieklāj matos visā to garumā. Matus ietin polietilēna cepurītē vai maisiņā. Ņem fēnu, noņem tam uzgali, un ar maksimāli mīkstu gaisa plūsmu sildi matus, līdz tie ir pavisam silti. Tad ņem dvieli, tin virsū polietilēna cepurītei, un rūpīgi noslēdz! Ar šādu matu masku droši vari pavadīt vairākas stundas – ieritinies dīvānā ar siltas tējas krūzi un ļaujies savam mīļākajam seriālam! Šādi līdz svētkiem ieteicams rīkoties vēl vismaz divas reizes! Rezultāts – veselīgi un mirdzoši mati, kas saņēmuši tiem nepieciešamās barības vielas un izskatās lieliski!

SEJA
Mēs visas vēlamies, lai sejas āda svētkos burtiski mirdzētu! Un izrādās, ka ar dažām dienām ir gana, lai šādu rezultātu sasniegtu, turklāt bez pārlieku lieliem pūliņiem! Tev vajadzēs labu sejas skrubi (nav būtiski – paštaisītu vai veikalā iegādātu) intensīvo sejas masku un termālo vai celulāro ūdeni! Ja gribi vēl labāku rezultātu – derēs arī intensīvs serums sejas ādai. Rīcības plāns šāds – līdz svētkiem katru dienu vairākas reizes dienā, ik pēc pāris stundām, izsmidzini uz sejas ādas termālo vai celulāro ūdeni. Tas palīdzēs mitrināt ādu, padarīt to starojošāku, un pasargāt no centrālās apkures izraisītā sausuma. Ņem talkā arī skrubi, ar kura palīdzību atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām. Sausas un normālas ādas īpašnieces var skrubēties vienu reizi šajā periodā, kombinētas un taukainas ādas īpašnieces – pat divas reizes! Un uz attīrītas ādas klāj intensīvās iedarbības sejas masku! Šādas maskas sastāvā ir ļoti koncentrētas vielas, kas sevišķi ātri spēj padarīt mūsu ādu svaigu un starojošu. Izmanto šo masku vairākas reizes līdz pat svētkiem, un pēdējā procedūra, ideālā variantā, veicama svētku rītā. Visu šo laiku lieto arī sejas serumu un redzēsi – rezultāti neizpaliks! Noteikti neaizmirsti arī par lūpām – katru vakaru, kā arī pa dienu lieto barojošu lūpu balzāmu.

ĶERMENIS
Arī ķermeņa āda ir jāsagatavo svētkiem! Galvenais, kas nepieciešams – skrubis, lai atbrīvotu ķermeņa ādu no atmirušajām šūnām, intensīvi barojošs ķermeņa krēms un, protams, paštonējošais krēms, lai iegūtu skaistu iedegumu! Rīcības plāns – līdz svētkiem atlikušajā periodā vienu vai divas reizes (atkarībā no ādas tipa) veic ķermeņa pīlingu! Jau pēc tā vien ķermeņa āda izskatīsies daudz svaigāka un starojošāka. Taču, ja vēlies gūt vēl labāku rezultātu – katru vakaru bagātīgi palutini savu ādu ar barojošu un intensīvi mitrinošu ķermeņa losjonu vai balzāmu! Ja to atļauj laiks un iespējas – vari izmēģināt arī kādu no veikalos pieejamajām ķermeņa ādas maskām, kas sniegs īpaši spēcīgu rezultātu! Un, protams, ja esi iedeguma cienītāja, tad šis ir pēdējais brīdis, lai lietotu paštonējošo ķermeņa losjonu, kas nodrošina skaistu iedegumu bez kaitējuma ādai. Taču noteikti neeksperimentē ar jaunu produktu, bet paliec pie pārbaudītām vērtībām, lai nerastos netīkami pārsteigumi tieši pirms svētkiem! Un noslēgumā – protams, nedrīkst piemirst arī par manikīru pirms svētkiem, kā arī roku lutināšanu ar krēmu vakarā pirms gulētiešanas!

8 komentāru
  1. Trakais svētku ballīšu laiks, kā sākās piektdien, tā beigsies tikai nākamā gada pirmajās dienās!

  2. Tā kā mana balle ir starp Ziemasssvētkiem un Jauno gadu, tad man vēl ir laiks !!! Jāķeras tik pie darba…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.