Piemērotākā DĀVANA katrai horoskopa ZĪMEI

Cik gan daudz laika mēs pavadām, staigājot pa veikaliem un meklējot kādu īpašu dāvanu sev tuvam cilvēkam. Bet, varbūt šī dāvanu meklēšana būtu daudz ātrāka un vienkāršāka, ja zināsi, kas pēc horoskopa ir dāvanas saņēmējs?

Auns. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir piedzīvojumu cilvēki. Derēs jebkura dāvana, kas saistīta ar viņa hobiju vai vaļasprieku. Tāpat, Auns noteikti būs priecīgs par piedalīšanos kādā aktīvā atpūtā, biļetēm uz koncertu, sporta spēli vai ceļojumu! Bieži vien Auni paši dod mājienu, ko vēlas saņemt.

Vērsis. Viņi novērtē kvalitāti! Dāvanā derēs kāda izsmalcināta rotaslieta (noteikti izvairies no lētām bižutērijām) vai kvalitatīva saimniecības prece. Pielūko, lai tas, ko dāvini ir košā krāsā! Vēršiem patīk komforts, tādēļ viņi noteikti būs priecīgi arī par siltām istabas čībām, vai vilnas plediņu.

Dvīņi. Klasiski un vienkārši cilvēki, kuri mīl pārsteigumus! Dāvanai ir jābūt ar kādu rozīnīti vai īpašu stāstu. Pimēram, nevis vienkārša aproce, bet aproce ar kādu īpašu gravējumu. Dvīņu sievietes dāvanā vienmēr gaida arī ziedus. Vieni no iemīļotākajiem ir pļavas ziedi – daudz un krāsaini!

Vēzis. No ziediem – nekas uzkrītošs. No dāvanām – kaut kas noderīgs un praktisks. No vēža būs grūti izvilināt informāciju par vēlamo dāvanu, taču ar jaunu video kameru vai kvalitatīvu bilžu albumu tu nenošausi greizi. Vēžiem patīk saglabāt atmiņas!

Lauva. Šīs zīmes pārstāvji mīl dāvanas, kuras var novērtēt. Tādas pamatīgas un ar lielo burtu. Vīrieti sajūsminās jauns mobilais telefons, taču sieviete būs priecīga par jaunu zīda gultas veļas komplektu. Atceries, ka lauvām svarīga ir kvalitāte!

Jaunava. Vairāk priecāsies par puķi podiņā nekā par grieztajiem ziediem. No dāvanām izvēlies ko praktisku un ikdienā nepieciešamu. Jaunava būs priecīga par kādu mazo sadzīves tehniku vai lietu, kas atvieglos ikdienas darbus, piemēram, i-robots vai tvaika birste. No rotām izvēlies tādu, ko iespējams nēsāt ikdienā, nevis tikai uz operu!

Svari. No visām horoskopu zīmēm dāvanu ziņā vispielaidīgākie. Galvenais, lai dāvanai ir savs stils un interesants dizains. Svari būs priecīgi kā par mīkstu halātu, tā par interesantu galda lampu vai gleznu. Svariem rotaslietu ziņā, nav svarīga cena – arī kvalitatīva bižutērija šīs zīmes pārstāvju sejās var izraisīt smaidu.

Skorpions. Īsti dāvanu mīļi, kuri apvainosies, ja neko neuzdāvināsi. Dāvanai ir jābūt īpašai un ar kādu nozīmi. Piedzīvojumu kārajiem Skorpioniem derēs lēciens ar gumiju vai vindserfinga apmācības. Romantiskie Skorpioni būs sajūsmā par kādu atzītu un novērtētu grāmatu.

Strēlnieks. Viennozīmīgi ceļojums. Ja šādas iespējas nav, tad derēs arī jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu. Noskaidro, uz kādu valsti Strēlnieks gribētu doties un uzdāvini ceļotāja rokasgrāmatu par šo vietu!

Mežāzis. Šīs zīmes pārstāvji pēc dabas ir ļoti strādīgi. Viņiem patīk klasika un labs stils. Izvēlies labu kaklasaiti vai kvalitatīvas smaržas. Mežāzis priecāsies arī par plānotāju vai labu pulksteni.

Ūdensvīrs. Priecāsies par negaidītu dāvanu. Nepatiks masu produkcija, bet novērtēs dāvanu ar dziļu domu. Eksotiski suvenīri vai vienreizēji interjera elementi Ūdensvīru neatstās vienaldzīgu.

Zivs. Nenošausi grieizi, ja izvēlēsies labu mūzikas disku vai biļetes uz teātri. Zivis dievina pārsteigumus, tādēļ būs priecīgi arī par sarīkotu īpašu vakaru!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.