IEPAZĪŠANĀS portāli – kādus VĪRIEŠUS tur var DABŪT?

Pamatīgos kreņķos varam iedzīvoties, ja sāksim gaidīt no ābeles plūmes. Tikpat bēdīgas varam tapt, iepazīšanās vai virtuālas izklaides nolūkos internetā sarakstoties ar vīrieti, kurš satiekoties nesniegs mums to, ko gaidām vienkārši tāpēc, ka viņš to nevar pēc savas būtības un sūtības. Aplūkosim, kādās kategorijās varētu iedalīt interneta iepazīšanās un izklaides portālos sastopamos vīriešus, ko viņi tur meklē un ko no viņiem var sagaidīt dzīvē.  

VIRTUĀĻI – IR UN PALIKS TIKAI INTERNETĀ
Tie ir vīrieši, kuriem visdažādāko iemeslu dēļ pietiek tikai ar virtuālo saraksti vai virtuālo seksu (parastais jautājums pirmajā vēstulē – vai tev ir Web kamera?). Ja vēlies to pašu – viss kārtībā, bet, ja pēc taviem uzskatiem sarakste vajadzīga tāpēc, lai sarunātu tikšanos un tad sajustu– būs klikšķis vai nē, ar šiem vīriešiem laiku tērēt nav vērts.
 
Pats banālākais iemesls, kāpēc vīrietis izvēlas būt virtuālis, ir tas, ka viņš ir nepilngadīgs. Viņš reģistrējas portālā ar izdomātiem personas datiem, izmantojot svešu fotogrāfiju vai vispār bez tās un vienkārši izklaidējas. Parasti viņu var atpazīt pēc rupjām vai ar gramatikas kļūdām pilnām vēstulēm. 
 
Cits virtuāļu apakštips – izvirtuļi. Viņi grib, lai tu pastāsti, kā zaudēji nevainību, kādas tev kājās ir biksītes vai ar kādām acīm uz tevi skatās pieaugušais dēls un tamlīdzīgi. Lai netraumētu savu psihi, ieteicams saraksti ar viņiem neuzsākt un nesatikties, ja arī viņi varbūt to vēlētos. 
 
Vēl gadās virtuāļi – grafomāni, kuri radījuši savu virtuālo tālu un tā vārdā sarakstās ar tevi. Iespējams, ka viņiem tas vienkārši patīk un neko vairāk viņi nemeklē (jo ir precējušies, impotenti u.tml.) vai arī viņi ir kompleksu nomākti un domā, ka savā reālajā tēlā nevienai iepatikties nevar. Sarakstes tēmas var būt gan viņa seksa varoņdarbu un ieceru pārstāsti, gan stāsti par savām darba un citām uzvarām vai ciešanām. Jāatzīst, ka tie var būt ļoti interesanti cilvēki, tiesa gan, visvairāk psihologiem un psihiatriem.
 
Tu saņemsi sev veltītu dzeju, jūsu abu horoskopu atbilstābas salādzinājumus vai vēstules – apziņas plūsmas fiksāciju. Viņš dievina saņemt jautājumus un atbildēt uz tiem (tik sīki, ka nožālosi, ka uzdevi jautājumu), bet tev visbiežāk nejautās neko, jo viņam galvenais ir rakstīt, nevis lasīt. Viņš nemēģinās norunāt tikšanos un nejautās tavu telefona numuru.
 
Nākošo virtuāļu tipu var nosaukt par IT speciālistiem, ar to saprotot visus, kuru darba diena aizrit pie datora un viņi meklē kādu, ar ko tīmeklī šai laikā nedaudz papļāpāt. Viņi parasti ir gudri un laika nosišanai pie datora visai noderīgi. Nav izslēgts, ka ar viņiem notiks arī satikšanās klātienē, ja intereses būs kopīgas.
 
PRECĒTIE DRAISKUĻI
Protams, arī virtuāļi var būt precēti, bet tas nav galvenais kritērijs, kāpēc šā vīriešu kategorija izdalāma īpaši.  Šie precētie draiskuļii ir tie, kuriem apnikusi ģimenes dzīves rutīna un viņi meklē īslaicīgas vai ilglaicīgas attiecības seksam. Parasti viņi pat neslēpj to, ka ir precēti, taču uzsver, ka jūsu sakaram jāpaliek noslēpumā. Viņus neinteresē garas sarakstes. Viņi ir ar mieru satikties kaut vai tūlīt pat, pusdienlaikā viņu mašīnā vai mājās pie tevis. Ja jums šai ziņā saskan – ļoti jauki. 
 
POTENCIĀLIE KANDIDĀTI – VAIRĀK VAI MAZĀK NOPIETNĀM ATTIECĪBĀM
Trešā kategorija ir vīrieši, kuri grib iepazīties ilglaicīgākām attiecībām, bet iedalīt viņus sīkākās grupās var pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, pēc pagātnes pieredzes (šķīrušies; vecpuiši; atraitņi), iepazīšanas stila, rakstura vai vēl citiem aspektiem.
 
Vispirms – nedaudz pasapņosim. Ir iepazīšanās saitos tādi vienkārši, normāli, brīvi vīrieši, kuri vēlas atrast savu vienīgo, savu otro pusīti, radīt ģimeni un dzīvot ilgi un laimīgi, līdz internets viņus šķirs. Ja tādu atrodi, ātri ņem ciet un pēc tam izdzīs viņa anketu no interneta vai izdomā citu metodi, kas liktu viņam noticēt, ka jūsu apdzāvotajā vietā internets vairs nav pieejams. 

Turpinājumā nedaudz sīkāk par dažiem citiem spilgtiem šīs kategorijas vīriešu tipiem. Viens no tiem – konservatīvais. Viņa anketa ir pilnībā aizpildīta, sniegtas tikai prasītās ziņas, bez humora izrādīšanas vai citādām vaļībām. Sīki uzskaitītas visas prasības meklājamajai dāmai – slaida, saimnieciska, uzticīga u.tml.
 
Narcisa tipa vīrieši demonstrē sevi fotogrāfijās no visiem rakursiem, demonstrē savu auto, māju, jahtu, ceļojumus vai citus sasniegumus, par kuriem varētu izpelnīties apbrīnu un komplimentus. Sievietei jābūt tādai, kuru nebūs kauns rādīt līdzīga statusa draugiem. Droši vien būs jāiztur konkurss starp vairākām kandidātēm.

Dzimuši vecpuiši vai darbos aizņemtie parasti uzreiz paziņo, ka nopietnām attiecībām nav gatavi, jo a) visus spēkus velta karjerai, b) pēc sava rakstura nav spējīgi uz ilgstošām patstāvīgām attiecībām. Ja arī sieviete aizņemta ar karjeras veidošanu, šis vīrieša tips ir viņai kā radīts – regulāras patīkamas tikšanās, sekss, nekādu savstarpēju pārmetumu, nekādu netīro zeķu zem gultas utt.

 
Iespējams, ka iepazīšanās saita mēbeles senos laikos reģistrējās lapā ar cēlo mērķi – atrast mīlestību un izveidot ģimeni, taču jautrā virtuālā dzīve viņus ievilka sevī. Portālā viņi patīkami pavada laiku, reizēm atrod draudzeni, ar ko kopā aiziet uz kino vai aizbraukt uz jūru, bet ja paveicās, vakarā tiek pie seksa. Viņiem svarīgs pats meklēšanas process, arvien jauni iespaidi un iepazīšanās. Citi mierina sevi, ka vienkārši nekādi neizdodas atrast īsto sievieti.  

Alfonss ir vīrietis, kurš meklē materiāli nodrošinātu sievieti, lai dzīvotu uz viņas rēķina, pretī sniedzot to, par ko daudzas sapņo – uzmanību, komplimentus utt.Parādījušies pat tādi sievietes psiholoģijas pazinēji, kas prot jau pirms reālas satikšanās patukšot sievietes bankas kontu. Ja naudas un citu materiālo labumu ir ļoti daudz, alfonss gatavs precībām.

 
Šaubīgais vīrietis grib iepazīties, taču netic, ka kaut kas varētu izdoties. Viņam liekas, ka internetā iepazīstas tikai nenopietnas sievietes; tikai tādas, kas kāro pēc izpriecām un vīrieša naudas vai citādi aizdomīgas. Viņu pazīsi pēc jautājuma – „kāpēc tik izglītota, skaista meitene joprojām ir viena. Neticu, ka tādai ir problēmas ar vīriešiem. Droši vien tu kaut ko slēp.” 
Vēl sastopami portāla dzejnieki, portāla sadzīves stāstu meistarīgi stāstītāji, portāla rupekļi un vēl un vēl, tik daudzveidīgi kā jau arī dzīvē sastopamie cilvēki. Pateicoties internetam, izdodas tādas iepazīšanās, kādas dzīvē bez interneta nebūtu iespējamas. Reizēm tu nodomā – nu kāpēc vajadzēja izgudrot tādu internetu, bet reizēm – tik jauki, ka izlasīji, atrakstīja, satiki…
16 komentārs
  1. Been there, done that, pēc diezgan daudziem randiņiem sapratu, ka tik daudz krupjus negribu skūpstīt dēļ viena prinča! 😀

  2. Raksts ir analītisks, bet vienpusējs – bez iepazīšanās portāliem pastāv arī citas interneta vietnes, kur iepazīties ar vīriešiem. Un tieši tur, ievietojot savu sludinājumu, saņemu lielisku vīriešu vēstules…jo tikai 2% sakarīgu, pieaugušu (virs 40) vīriešu ievieto savas anketas tādos portālos kā otrapuse.lv, oho.lv un tml.. Kā zināms – ja nav anketas, pie citu anketām netiksi…

  3. Ne tikai internetā var atrast šaubīgos vīriešus, pats uzaicinās uz randiņu, uzsāks sarunu, turpinās tikties un pēc nepilna mēneša joprojām paziņos, ka neesat taču kopā, ka tādai meitenei noteikti, ka vēl ir pāris vīriešu un tādā garā, tajā pašā laikā turpinot viņai zvanīt un aicināt uz nākošo tikšanos.
    Varu tikai ieteikt, ka tādām attiecībām nebūs nekāda turpinājuma, viss turpināsies iedīgļa stadijā, kamēr pašai gribēsies ko nopietnāku, taču ar šaubīgajiem nekā nopietna nebūs. Viņi tik ļoti šaubās par sevi un par savu simpātiju, ka caur šaubu brillēm neredz neko īstu un patiesu un neprot nevienam uzticēties.

  4. sakarīgi vīrieši iepazīšanās portālā:))))) smejos,tur ir neveksminieki,satim-pi… un vēl KATEGORIJA precētie jāklēni.NORMĀLU VĪRIEŠU NAV,ESMU PILNĪGI PĀRLIECINĀTA!!!

  5. Man gan ir pozitiva pieredze.2gadi atpakal sakot ar temu”parunasim?”iepazinos ar vīrieti un nu mums ir meitiņa un ir bildinājis mani.Un runajam joprojam…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.