7 romantiskas idejas randiņam ar VĪRU

Kad ikdienas rutīna pārņēmusi attiecības, laiks ķerties pie plāna – RANDIŅŠ! Lūk idejas, ko varat darīt kopā, lai kopīgie brīži būtu īpaši!

Vakars zem zvaigznēm. Kas var būt vēl romantiskāk? Izmantojiet siltos novakarus, kamēr tas vēl ir iespējams. Sagatavojiet uzkodas, vīnu, segu un dodieties pavadīt vakaru zem klajas debess, vērojot zvaigznes. Izslēdziet telefoniem skaņu un izbaudiet viens otra kompāniju.

Neplānojiet! Ja esat gatavi pārsteigumiem, tad dodieties uz staciju un brauciet ar pirmo vilcienu, neatkarīgi no tā, uz kurieni tas dodas. Sasnieguši galamērķi, jautājat vietējiem par vietām, ko apskatīt un apmeklēt! Iejūtieties tūristu ādā.

Pusdienu randiņš. Pārsteidz savu vīru un pusdienu pārtraukumā sagaidi mīļoto pie darba. Pirms tam sagatavo piknika grozu. Dodieties uz tuvāko parku, lai maltīti pārmaiņas pēc baudītu svaigā gaisā.

Izjādes ar zirgiem. Cik klišejiski, tomēr tik romantiski! Zirgi ne tikai nomierina cilvēku, bet arī uzlādē un sniedz enerģiju. Dodaties izjādē gar jūru saulrietā! Šobrīd pie mums tiek piedāvātas šādas iespējas, tādēļ steidziet izmantot!

Agrās brokastis. Pieceļaties agrāk nekā parasti un dodaties pastaigā! Rīta spirdzinošais gaiss sniegs enerģiju visai dienai! Pēc pastaigas, turpat ārā, izdzeriet līdzi paņemto kafiju vai tēju. Lielisks dienas sākums!

Vakariņas uz jumta. Ja kādam no jūsu draugiem ir horizonālais jumts, mēģinat sarunāt, ka varat tur sarīkot vakariņas. Neaizmirsti sveces un siltus pledus! Vērot pilsētu vakarā no augšas būs gan interesanti, gan romantiski ja uz jumta būsiet divi vien!

Filmu vakars. Klasika, kas nekad neapnīk. Tomēr, lai būtu interesantāk, izslēdziet filmai skaņu un sižetu ierunājat paši! Vissmieklīgāk būs, ja filmu iepriekš nebūsiet redzējuši. Pēc tam noskatieties filmu ar skaņu!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.