5 IEMESLI, KĀPĒC VĪRIEŠI VĒLAS NOSLĒGT LAULĪBU

https://www.istockphoto.com/

Kam vīrieša prātā ir jānotiek, lai viņš saprastu – tas nav tikai romāns, tā ir mana mūža īstā un vienīgā sieviete. ASV psihologs un laulību terapeits Vilards Hārlijs savā grāmatā “Viņa vajadzības, viņas vajadzības” stāsta par piecām vīriešu un sieviešu vajadzībām laimīgā laulībā. Pēc Hārlija domām, vīrietis bildina sievieti tikai tad, kad viņš satiek sievieti, kura atbilst neapzinātam viņa prasību sarakstam jeb ideālam. Tāpēc sievietēm, neatkarīgi no tā vai viņas ir precējušās vai nav, prātā der paturēt šos piecus iemeslus, kuru dēļ vīrieši vēlas stāties laulībā.

  1. Seksuālā apmierinātība

Sekss vīrieša dzīvē nav svarīgākā nodarbe, tomēr bez tā nav iespējama veselīga un spēcīga ģimenes savienība. Bērnībā visas meitenes baida ar domu, ka vīrietim no viņām vajadzīgs tikai sekss, bet patiesībā tā nemaz nav. Sekss pats par sevi nav galvenais, vīrietim vienmēr pastāv iespēja noskatīties kādu porno filmu vai nodarboties ar pašapmierināšanos. Vīrietim ir svarīgi sniegt baudu sievietei, redzēt viņas prieku un apgaroto seju, sasniedzot orgasmu, dāvāt sievietei apskāvienus un skūpstot ieklausīties viņas vārdos: “Mīļais, tas bija brīnišķīgi!” Vīrietis ir ieprogrammēts, lai dotu, savukārt sieviete, lai saņemtu – vai tās būtu finanses, darbs vai sekss, to, sievietes, iegaumējiet.

  1. Kopīgas intereses

Ēriks Verns, viens no 20. gadsimta pazīstamākajiem psihologiem un darījumu analīzes autors secina, ka tas kā mēs plānojam sava brīvā laika pavadīšanas iespējas ir tas kā mēs patiesi dzīvojam. Tieši šī ideja ir attīstījusies pieņemot, ka pāriem, kuriem ir daudz kopīgu interešu, laulība būs ilga un laimīga. Piemēram, ja vīrs ir kaislīgs makšķernieks, savukārt sievai patīk lasīt grāmatas – ideāla savienība! Vai arī pāris ir iepazinušies kinologu forumā, apspriežot gaidāmo mājdzīvnieku izstādi, vai kopā piedalījušies kādā virtuālajā spēlē, kaut vai abiem mīļākā TV pārraide ir “Bez Tabu”. Jebkurā gadījumā, visus šos piemērus savieno viena kopīga doma – vīrieši vēlas, lai viņu sievietes atbalsta viņu hobijus un pavada ar viņiem savu brīvo laiku.

  1. Sievietes pievilcība

Iespējams pati apspriestākā ideja starp feministēm – vīrietim sieviete ir kā objekts. Šeit diemžēl nekas vairs nav izmaināms. Laulības institūts šo ir nolēmis jau patriarhālajos laikos. Pamatojums tam ir tikai viens – sievietei ir svarīgi būt pievilcīgai vienam jeb savam vīrietim, bet ne pārējiem. Kādam pievilcīga sieviete asociējas ar garu, slaidu augumu un mazām krūtīm, citam tieši pretēji – pievilcīgas šķiet “mazās un apaļīgās”, kādam citam sajūsmu izraisa silikons un vairākas biezas kārtas kosmētikas, vēl kāds ģībst no maza tetovējuma zem kreisās lāpstiņas. Īsāk sakot, ja vīrietis sievieti patiesi mīl, tad mīlēs katru tās krunciņu, spalviņu un bedrīti, savukārt, ja nemīl, tad neizglābs ne modeles augums, ne garu matu rota vai bikini zonas epilācija.

  1. Organizēta mājsaimniecība un kārtīgi iekārtota sadzīve

Lai arī kā mūs kaitinātu psiholoģija, ko radījušas vēdiskas sievietes, ir pamats viņām tomēr piekrist. Vīrietim ir svarīgi, lai mājās valdītu tīrība un kārtība, garšīgi smaržotu kotletes vai tikko izcepti pīrādziņi, krekli būtu izgludināti un bērniem mājasdarbi izpildīti, bet pats galvenais – lai valdītu miers un klusums, kas nozīmē, ka neviens, jo īpaši viņa sieviete, neskalo viņam smadzenes. Pasaule pie viņa mājas durvīm pagaidīs. Tā tas sanācis, ka jau kopš neatminamiem laikiem, kad vīrietis mājās pārnāca ar mamuta gaļas gabaliem, sieviete jau viņu gaidīja pie silta pavarda, tāpēc vīrieša mājas ir viņa pils. Tur viņš spēj atpūsties un atjaunoties, lai jau agri no rīta dotos kaujā ar savu priekšnieku vai sūri strādātu sava biznesa labā.

  1. Sasniegumu atzīšana un apbrīna

Kā izrādās, vīriešiem ir ļoti svarīgi, lai par tiem jūsmotu. Kas to būtu domājis? Viņš taču vairs nav mazs zēns un jūs neesat viņa māte, lai priecātos par to kā viņš prasmīgi izcīnījis vārtus futbola treniņā ar tādiem pašiem četrdesmitgadniekiem vai izcēlies darba sapulcē un nopelnījis prēmiju visam savam departamentam. Un cik garšīgs bija viņa pagatavotais šašliks iepriekšējās brīvdienās vasarnīcā! Vai arī, lai jūs iepriecinātu, beidzot tika nomainīts pilošais krāns virtuvē? Visā visumā, doma ir skaidra. Vīrieša daba necieš vienaldzīgu, ir svarīgi, lai ikkatrs darbs, ko vīrietis paveicis, būtu novērtēts ar sievietes atzinību.

Nobeigumā

Šis materiāls noteikti nav rokasgrāmata kā manipulēt ar vīrieti. Vīrietis ir cilvēks, nevis mobilais telefons – nospiedi podziņu un ziņa nosūtīta. Ja jūs mīlat vīrieti, tad kā minimums viņu ir jāciena, tieši tāpat kā cieņas vērtas esat jūs pašas un jums noteikti nav obligāti jāizdabā visām vīrieša vēlmēm, lai saņemtu bildinājumu un nodzīvotu mūžu mīlestības pilnā laulībā, jo arī sievietei ir 5 iemesli, kāpēc piekrist precēties ar konkrēto vīrieti.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.