Birka: randiņš

Ko NEDARĪT, kad VIŅŠ uzaicinājis TEVI pirmo reizi pie sevis?

Ir pienācis brīdis, kad vīrietis uzaicina tevi pie sevis uz mājām. Dažkārt mums, sievietēm, patīk pārlieku daudz komentēt lietas, kuras patiesībā uz mums nemaz neattiecas. Kā rīkoties, lai vakars netiktu sabojāts? Ko sievietei pavisam noteikti nedarīt?!

Sieviešu IZGĀŠANĀS RANDIŅĀ – stāsta vīrieši

Mēs rūpīgi gatavojamies randiņam – pucējamies, esam satrauktas, gaidām. Lieliskais vīrietis atbrauc mums pakaļ, viss šķiet tik skaisti… Vakariņas, izjāde ar zirgiem, pastaiga gar jūru vai arī vienkārša tikšanās jebkur, un pēkšņi visu sagrauj neviens cits, kā tu pati… Runa ir par izgāšanos randiņos. Pati pie sevis ņem un nolamājies un nozvēries vairs nekad nepieļaut tās pašas kļūdas. Taču kā…

Iepazīšanās INTERNETĀ – kā tur atrast SAVU ĪSTO?

Esam apkopojuši padomus, kas jāievēro, lai iepazīšanās, kas uzsākusies internetā, nenestu vilšanos, bet gan, kas zina – izvērstos skaistā piedzīvojumā ar laimīgām beigām. Raksta tapšanā mūs konsultēja psihoterapeite Iveta Valaine.

6 iespējamie iemesli, kādēļ TU ESI VIENA

Vai mēs pašas esam radījušas atbilstošus apstākļus, lai savu Īsto satiktu? Vai varbūt mūsu uzvedībā un raksturā ir iezīmes, kas atbaida pretējā dzimuma pārstāvjus? Un galu galā – varbūt mēs pašas esam vainīgas pie tā, ka esam VIENAS?

8 idejas RANDIŅAM, kas neprasa lielus izdevumus

Kurš ir teicis, ka labs randiņš prasa lielus finansiālos izdevumus? Šoreiz espati.lv ir sagatavojis un piedāvā tev satikšanās idejas, kuras neprasa pārlieku lielus līdzekļus! Izbaudi gada tumšāko laiku kopā ar mīļoto cilvēku, kopā iesaistoties dažādās interesantās aktivitātēs!