5 iemesli, KĀPĒC viņš neaicina tevi uz RANDIŅU

Tu gaidi un ceri. Dienu no dienas. Nedēļu no nedēļas. Bet nekas tā arī nevirzās uz priekšu! Kāpēc viņš joprojām tevi nav uzaicinājis uz randiņu? Iemesli var būt visdažādākie!

Viņš nav gatavs attiecībām. Iespējams vīrietis nesen piedzīvojis sāpīgu šķiršanos pēc kuras vēl nav gatavs jaunām attiecībām. Ja tā, tad vispareizāk būtu dot viņam laiku. Ja vīrietim pret tevi ir simpātijas, tad randiņš nekur nepazudīs. Labāk, lai viņš tevi aicina tad, kad patiešām būs tam gatavs, nevis tikai tāpēc, ka tu pati uzprasies. Galu galā, iedomājies sevi viņa vietā un varbūt arī tev līdzīgā situācijā randiņi nebūtu ne prātā.

Viņam ir bail. Ir tādi vīrieši, kuri par sevi ir tik ļoti pārliecināti, ka pavisam noteikti nebūs ar mieru saņemt atteikumu. Iespējams, ka vīrietim ir bail, ka atraidīsi viņu! Padomā, vai tava rīcība un uzvedība to neietekmē! Iespējams, tev jākļūst mazliet pielaidīgākai.

Viņš jūtas nedroši. Ne velti, bieži dzirdam frāzi „Tu esi pārāk laba priekš manis”. Šis nereti ir iemesls, kāpēc vīrietis tā arī neuzdrošinās uzrunāt sievieti. Iespējams, viņš nejūtas par sevi pietiekami pārliecināts un uzskata, ka esi viņam nesasniedzama.

Tu neesi viņa tips. Skarbi, bet patiesība. Iespējams, ka vīrietim patīk gluži cita izskata un rakstura meitenes! Un tur nu neko nevar padarīt. Galvenais esi tāda, kāda esi un necenties sevi krasi mainīt, lai kādam iepatiktos.

Viņš gaida mājienu. Cik gan bieži nav pierādījies tas, ka vīrieši dažkārt nesaprot, mūsuprāt, acīm redzamo. Varbūt tu neesi pietiekami izrādījusi savu interesi par viņu? Dod skaidrus mājienus, ka tev ir radušās simpātijas!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.