17 jautājumi, kurus ir vērts uzdot pirmajā randiņā

https://www.istockphoto.com/

Starp patīkamu satraukumu un centieniem atrast perfektu apģērbu jūs, iespējams, nedomājat, kādus jautājumus jums vajadzētu uzdot pirmajā randiņā. Bet par to ir vērts padomāt iepriekš! Ikviens no mums vēlas izvairīties no neveikla klusuma, tomēr ar nelielām un nenozīmīgām sarunām arī ir par maz, lai varētu kārtīgāk iepazīties ar cilvēku.

Tāpēc, ja jūs parasti uztraucaties par ko runāt, nekrītiet panikā. Espati.lv ir nodrošinājusi jūs ar virkni lielisku jautājumu, ko uzdot, kā arī komentē, kāpēc šie jautājumi palīdzēs jums labāk iepazīt savu randiņa partneri.

 1. Ja tu šobrīd varētu ceļot jebkur, kur tu dotos?

Ja atbilde ir “nekur”, jūs esat nokļuvis randiņā ar vientuļnieku. Ja atbildot cilvēks nosauc virkni galamērķu, jūs atklāsiet, kas viņu aizrauj un piesaista.

 1. Ko tu vēlies iemācīties vai pilnveidot?

Šis jautājums ļautu jums saprast vai persona vēlas sevi attīstīt vai uzlabot un kā tieši cilvēks to plāno darīt. Tas norādītu uz cilvēka interesēm un nākotnes plāniem attiecībā uz sevis pilnveidošanu.

 1. Kas ir tas, ko es par tevi nenojaušu?

Šis jautājums ir mazliet uz flirtu vērsts, tomēr jūs dodat savam randiņa partneriem pietiekamu brīvību atklāt tik daudz vai tik maz, cik viņi vēlas.

 1. Kura ir tava mīļākā vieta uz Zemes?

Tas varētu palīdzēt jums iegūt ieskatu viņu dzīvesveidā, norādot uz vietām, uz kurām viņi vēlas doties atvaļinājumā vai kā viņi vēlētos dzīvot.

 1. Kāds ir tavs sapņu darbs?

Jūs uzzināsiet, kas viņus motivē un iedvesmo, vienlaikus atklājot vērtības un rakstura īpašības, kas var atbilst vai tieši pretēji – neatbilst jums.

 1. Ar ko jūs lepojaties?

Šis jautājums var sniegt ieskatu par to, kas viņiem ir nozīmīgs, parādot viņu vērtības. Tā ir iespēja redzēt arī viņu pašapziņu.

 1. Ja jums nebūtu jāstrādā, lai sevi uzturētu, kā jūs pavadītu savu laiku?

Tas stāsta par otra cilvēka vērtībām un interesēm. Ja tās neatbilst jūsējām, labāk to uzzināt tagad, nevis par vēlu.

 1. Vai ir kaut kas, ko tu neēd?

Praktisks jautājums, lai izvairītos no neveikliem turpmākajiem randiņiem. Tomēr tas var arī izcelt jebkādas ētiskas/kultūras/dzīvesveida atšķirības, kuras jums nav pieņemamas.

 1. Par ko tu gribēji kļūt bērnībā?

Vienmēr ir labi zināt vai jūs satiekaties ar potenciālo supervaroni. Tas sniedz ieskatu viņu iekšējā bērnā un var pastāstīt vairāk par viņu personību.

 1. Vai varat pastāstīt par savu ģimeni?

Tas, kā viņi atbild, sniedz ieskatu viņu izcelsmē, audzināšanā un viņu vērtībās.

 1. Pastāsti man par saviem draugiem?

Ja vēlaties ar kādu izveidot attiecības, ņemiet vērā, ka jūs veidosiet attiecības arī ar viņu draugiem. Turklāt iespēja runāt par citiem cilvēkiem mazina spriedzi jūsu randiņā.

 1. Kādas ir tavas mīļākās TV pārraides?

Cilvēku intereses atspoguļojas tajā, ko viņiem patīk skatīties. Ja viņi velta stundas, lai skatītos ziņas, savukārt jūs skatāties tikai sporta notikumus, jūs drīz vien uzzināsiet vai jums ir iespēja satikties vēlreiz.

 1. Ko tev patīk lasīt?

Cilvēku intereses un zinātkāre atklājas arī lasāmvielas izvēlē. Uzzinot, ko cilvēkiem patīk lasīt, atklājas viņu intelektuālās intereses un aizraušanās.

 1. Vai tu joprojām uzturi kontaktus ar bērnības draugiem?

Tas, kā persona reagē, sniedz ieskatu par to, kā viņi vērtē attiecības un lojalitāti.

 1. Ja tev varētu piemist superspējas, kādas tās būtu?

Cilvēku reakcija uz šādiem jautājumiem var būt patiesi iespaidīga — tas dod jums iespēju redzēt kā viņi reaģē uz negaidīto. Vai viņi uztver šo jautājumu vai liek jums justies nedaudz neveikli, to uzdodot? Pamanot kā viņi liek jums justies un kā viņi reaģē, var palīdzēt jums saprast, vai viņi jums patīk.

 1. Kas ir spontānākā lieta, ko jūs jebkad esat darījis?

Ja vēlaties atklāt to, cik elastīgs, risku mīlošs un aizrautīgs ir cilvēks, šis ir īstais jautājums, kas jāuzdod.

 1. Ko tu darītu, ja šobrīd notiktu zombiju apokalipse?

Šis ir humoristisks jautājums, kas varētu mazliet pastāstīt par viņu humora izjūtu, radošumu, izdzīvošanas prasmēm vai to, kā viņi tiktu galā ar izaicinājumiem.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.