7 lieliskas idejas rudenīgam randiņam

https://www.istockphoto.com/

Rudens par spīti lietum un ne pārāk siltajam laikam, ir ļoti romantisks un juteklisks gadalaiks. Laiks kļūst vēsāks, koku lapas maina krāsu un ķirbis atkal kļūst par populārāko sezonas dārzeni.

Līdz ar rudens iestāšanos prātā nāk jaunas randiņu idejas, ko īstenot ar personu, kuru pēdējā laikā esat bieži saticis. Uzsākot jaunas attiecības ir svarīgi būt radošam, jo jūs vēl atrodaties agrīnā iepazīšanās stadijā, taču ne mazāk svarīgas šīs idejas ir tiem pāriem, kuri kādu laiku jau ir kopā.

Pats galvenais ir atrast līdzsvaru starp jau pazīstamo un jaunumiem. Nepieredzētu randiņu idejas un komforts ir kombinācija, kas ideāli piemērota, lai radītu aizrautību jebkurās attiecībās. Turklāt jaunu aktivitāšu izmēģināšana ļauj pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu partneri un kopā veidot ilgstošas ​​atmiņas, kā arī tas dod jums iespēju paplašināt savu redzesloku.

Lielākā daļa cilvēku randiņā vēlas darīt kaut ko īpašu, turklāt mums kļūst garlaicīgi, kad nedēļu no nedēļas darām vienu un to pašu.

Atvadieties no iepazīšanās mulsuma ar šīm 7 lieliskajām rudens randiņu idejām, kas piešķirs jūsu attiecībām jaunu dzirksti neatkarīgi no tā vai esat tikušies piecas minūtes vai piecus gadus.

Vīna degustācija

Tā dod izsmalcinātību un piešķir eleganci. Ko vēl var vēlēties randiņa vakarā? Uzskatiet, ka šī ir jautrākā nodarbība, lai uzzinātu par savu partneri un viņa aukslējām. Dodieties uz iekštelpu vīna degustāciju vai izvēlieties āra telpu, piemēram, vīna dārzu, jo laiks būs vēss un lapas būs kraukšķīgas un krāsainas.

Tūrists pats savā pilsētā

Apmaini plānoto vakariņu rezervāciju pret kaut ko nedaudz spontānāku. Ja jūs nekad neesat bijis noteiktā pilsētas rajonā vai vienmēr esat vēlējies nogaršot kādu konkrētu virtuvi, šī ir lieliska iespēja apmeklēt jebkurus restorānus vai desertu vietas, ko atradīsiet pa ceļam. Tas pats attiecas uz vietējām mākslas izstādēm – jūs nekad nevariet zināt, kāda izstāde varētu notikt un pavisam iespējams, ka tā jūs patīkami pārsteigs.

Minigolfs

Minigolfs var šķist tikai vasarai paredzēta randiņu aktivitāte, taču daudzi laukumi joprojām ir atvērti arī rudens sākumā (un dažās pilsētās ir pat iekštelpu iespējas). Galu galā nekas tā neuzlabo randiņu kā enerģija, ko sniedz konkurence. Jūs varat ne tikai izklaidēties, bet arī sarunāties savā starpā, turklāt tā ir gluži kā zema spiediena vide, kurā ir kaut kas, kam nepieciešams koncentrēties.

Vīns un uzkodas mājās

Paņemiet pāris pudeles vīna, dažādus sierus, krekerus, humusu, olīvas, vītinātu gaļu, mājās gatavotu maizi un visu citu, kas jums garšo, lai mājās pagatavotu ideālu uzkodu plati. Šis noteikti būs lielisks randiņš, jo veidojot kaut ko kopā, jūs izveidosiet saikni arī starp jums.

Dodieties ceļojumā uz pludmali

Pastaiga gar jūru ir klišejiska laba iemesla dēļ – tā sniedz baudu arī dvēselei. Tātad, ja jūs dzīvojat netālu no jūras, izmantojiet šo priekšrocību. Ja laikapstākļi ir pietiekami patīkami, variet pie jūras sarīkot arī nelielu pikniku. Pilnībā pietiks ar karstu dzērienu termosā un sviestmaizēm vai smalkmaizītēm, šampanieti varēsiet malkot pēc tam ierodoties mājās.

Jauna restorāna apmeklējums

Klasika paliek klasika, jo tā joprojām sniedz iespēju piedzīvot jaunas sajūtas, tāpēc šķietami ikdienišķus randiņus ir vērts izmēģināt.

Šī ir lieliska iespēja doties randiņā, lai izmēģinātu jauno vietu pilsētas centrā, par kuru esat tik daudz dzirdējis. Vēl labāk, izmēģiniet virtuvi vai apgabalu, kas jums abiem nav pazīstams. Ieviešot šo tradīciju kopā izpētīt jaunas vietas, jūs abus izvedīsiet ārpus jūsu komforta zonām, kas radīs plašas iespējas vēl tuvākai saiknei.

Spēļu vakars

Izvelciet kārtis un galda spēles spēļu vakaram kopā ar citiem pāriem vai vienam pret otru ar savu randiņa partneri. Spēļu vakars ir lielisks veids, kā redzēt cilvēku personības un veidot dziļāku emocionālo tuvību. Izmantojot neveiklos un godīgos brīžus, šādas spēles ļauj pietuvināt attiecības ar humoru un neaizsargātību.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.