Kā iegūt starojošu sejas ādu ziemā?

Vasaras periodā mūsu āda uzņem daudz saules. Ja rūpīgi nesargājam ādu,  lietojot pretsaules krēmu, tad ādai ir pakļauta pamatīgai slodzei. Rudens un ziemas periods ir laiks, kad āda var nedaudz atpūsties no intensīviem saules stariem, tomēr arī ziemā ir dažādi izaicinājumi, lai izskatītos skaisti un mirdzoši. Ziemas periodā ādu visvairāk kairina sals un apkures radītais sausais gaiss telpās. Tāpēc par ādu ziemas laikā ir jārūpējas citādāk, kā vasaras periodā.

Ar ko ādas kopšana ziemā atšķiras no ādas kopšanas rituāliem vasarā?

Vasarā pats galvenais ir pasargāt ādu no tiešiem saules stariem, izmantojot līdzekļus, kuru sastāvā ir SPF. Protams, arī ziemā var būt brīži, kad jāizmanto saules aizsargkrēms, jo, lai arī saules stari ir vājāki, tāpat āda ir jāpasargā. Tomēr ziemas periodā ir jāpievērš uzmanība arī citiem aspektiem – aukstumam un sausumam.

Vasarā parasti izvēlamies vieglākas konsistences ādas kopšanas līdzekļus, savukārt ziemas laikā būs nepieciešami “treknāki” līdzekļi. Arī tad, ja tev ir taukaina āda, ir ieteicams izvēlēties barojošus ādas kopšanas līdzekļus, lai pabarotu ādu, kas ir pakļauta sausumam, kā arī pasargātu to no aukstuma. Ziemas laikā nav jābaidās, ka āda kļūs pārāk taukaina vai sāks spīdēt. Svarīgi ir izvēlēties savam ādas tipam atbilstošus kopšanas līdzekļus – tad tu jutīsies ērti, kā arī tu parūpēsies par savu ādu. Collistar ādas kopšanas līdzekļi ziemas periodā palīdzēs ādu uzturēt labā formā – tā saņems pietiekami daudz vitamīnu un minerālvielu, kas nepieciešami ziemas periodā.

Tikpat svarīgi ir arī ādu attīrīt. Ziemā gan tas jādara daudz saudzīgāk, kā vasarā, jo āda ir daudz jutīgāka. Ādas attīrīšanai ieteicams izvēlēties maigus un pēc iespējas dabīgākus produktus, kā arī bieži vien ir lietderīgi pagatavot dažādas sejas maskas no mājās atrodamajiem pārtikas produktiem. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt un parūpēties par savu sejas ādu arī ziemā. Internetā ir atrodamas dažādas paštaisītu sejas masku receptes, tāpēc atrodi savam ādas tipam atbilstošāko un izmēģini.

Kā izskatīties starojoši gada aukstajā periodā?

Tā kā vasarā mēs pavadām daudz laika saulē, tad daudziem sejas āda ir viegli iesauļojusies. Tomēr iedegums nesaglabājas ilgu laiku. Ziemas periodā cilvēkiem bieži vien ir visai bāla sejas āda, jo nav vairs tik spēcīga saule, lai gūtu vieglu iedegumu. Neliels iedegums tev liks izskatīties veselīgi, mirdzoši un starojoši. Ir vairāki veidi, kā var iegūt vieglu sejas iedegumu. Var, protams, apmeklēt solāriju, kaut gan tas pēdējos gados vairs īsti nav modē, jo sauļošanās solārijā nav īsti veselīga. Protams, ja aizej uz solāriju vien pāris reižu gadā, tad nekas slikts nenotiks – viss vienmēr ir jādara ar mēru. Var doties arī atvaļinājumā uz siltajām zemēm, lai iesauļotos, tomēr tas ir dārgs prieks, kā arī iedegums nekad nesaglabājas vairākus mēnešus. Talkā nāks dažādi paštonējošie līdzekļi, piemēram, Collistar Magic Drops sejas paštonējošais koncentrāts tev palīdzēs vienkārši un efektīvi iegūt vieglu sejas iedegumu.

Mūsdienu paštonējošie līdzekļi ir efektīvi un saudzīgi. Tie palīdz iegūt skaistu sejas toni, kā arī rūpējas par ādu. Ja nevēlies lietot vairākus krēmus, serumus un koncentrātus, tad izvēlies vienu produktu, kas paveiks visu, kas tev ir nepieciešams. Mūsdienās tas patiešām ir iespējams, tāpēc noteikti izmēģini kādu inovatīvu produktu, lai pārliecinātos par tā rezultātu.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.