Birka: iepazīšanās

Iepazīšanās INTERNETĀ – kā tur atrast SAVU ĪSTO?

Esam apkopojuši padomus, kas jāievēro, lai iepazīšanās, kas uzsākusies internetā, nenestu vilšanos, bet gan, kas zina – izvērstos skaistā piedzīvojumā ar laimīgām beigām. Raksta tapšanā mūs konsultēja psihoterapeite Iveta Valaine.

6 iespējamie iemesli, kādēļ TU ESI VIENA

Vai mēs pašas esam radījušas atbilstošus apstākļus, lai savu Īsto satiktu? Vai varbūt mūsu uzvedībā un raksturā ir iezīmes, kas atbaida pretējā dzimuma pārstāvjus? Un galu galā – varbūt mēs pašas esam vainīgas pie tā, ka esam VIENAS?

8 idejas RANDIŅAM, kas neprasa lielus izdevumus

Kurš ir teicis, ka labs randiņš prasa lielus finansiālos izdevumus? Šoreiz espati.lv ir sagatavojis un piedāvā tev satikšanās idejas, kuras neprasa pārlieku lielus līdzekļus! Izbaudi gada tumšāko laiku kopā ar mīļoto cilvēku, kopā iesaistoties dažādās interesantās aktivitātēs!

KĀ iepazīties 25, 35 un 45 gados?

Viens no aforismiem, kas radies mūsdienās, apgalvo, ka sievietei pēc 30 ir lielākas izredzes, ka viņai trāpīs atombumba, nekā atrast brīvu normālu vīrieti. Vai tā varētu būt dzīves patiesība, un kā varētu atšķirties iepazīšanās vietas un iespējas 25, 35 un 45 gados, vaicājām pieredzes stāstus un pārdomas dažādām sievietēm!