Birka: iepazīšanās internetā

Iepazīšanās INTERNETĀ – kā tur atrast SAVU ĪSTO?

Esam apkopojuši padomus, kas jāievēro, lai iepazīšanās, kas uzsākusies internetā, nenestu vilšanos, bet gan, kas zina – izvērstos skaistā piedzīvojumā ar laimīgām beigām. Raksta tapšanā mūs konsultēja psihoterapeite Iveta Valaine.

Kāpēc publiskojam savu PRIVĀTO DZĪVI?

Kā vērtēt tādu mūsdienu parādību kā savas privātās dzīves publiskošanu? Kādēļ vieni to dara, bet citi skatās, lasa un dzīvo līdzi? Uz šiem jautājumiem mums atbildēja kāda sociālā portāla dalībnieki, kā arī lūdzām komentāru ārstei-psihoterapeitei Žanetei Sebrei.

KĀ iepazīties 25, 35 un 45 gados?

Viens no aforismiem, kas radies mūsdienās, apgalvo, ka sievietei pēc 30 ir lielākas izredzes, ka viņai trāpīs atombumba, nekā atrast brīvu normālu vīrieti. Vai tā varētu būt dzīves patiesība, un kā varētu atšķirties iepazīšanās vietas un iespējas 25, 35 un 45 gados, vaicājām pieredzes stāstus un pārdomas dažādām sievietēm!

Virtuālā mīla – vai īsta?

ielu daļu ikdienas lietu cilvēki dara internetā – strādā, iepērkas, maksā rēķinus, lasa ziņas, skatās filmas, komunicē ar draugiem utt. Tā kā tik daudz laika pavadām pie datoru monitoriem, reizēm arī privātā dzīve tiek kārtota ar globālā tīmekļa palīdzību – cilvēki iepazīstas un veido attiecības, kas ar laiku no virtuālās vides var pāraugt reālitātē.

Vientuļo meiteņu 3 KĻŪDAS

Esi nogurusi no randiņiem bez turpinājuma? Apnicis regulāri iemīlēties vīriešos, kas nav gatavi attiecībām? Ja neatlaidīgie centieni izveidot attiecības ir atņēmuši tavus pēdējos spēkus, tā arī nedodot nekādu rezultātu, iespējams, ir pienācis laiks izvērtēt savu pieeju lielās mīlas meklējumiem. Iepazīsties ar vientuļo meiteņu visizplatītākajām kļūdām, kas traucē nodibināt jaunas attiecības un turpināt iesāktās. Ja gadījumā kaut kas liekas pazīstams –…