Birka: virietis

5 lietas, ko sievietes grib IZMAINĪT vīriešos – ko par to domā VIŅI?

Kā zināms, vīrieši uz planētas Zeme esot „ieradušies” no Marsa un sievietes no Venēras un tik pat labi zināms, ka tieši „šī iemesla dēļ” ir novērojamas šo abu dzimumu atšķirības, kas ir ne vien fiziskas, bet gan arī tīri psiholoģiskas. Sievietes nesaprot kādēļ vīrieši rīkojas tā un šitā, savukārt vīrieši prāto, kādēļ sievietes ir tik dīvaini radījumi… Un visā šajā…

Kāzas. Tikai mums abiem

Tu vēl svaigi atceries, kad jūsu acis pirmo reizi sastapās pa īstam un tu sajuti to mirkli, to mazo klik, kas skaidri vēstīja – nekad uz šo vīrieti tu vairs neskatīsies tā kā līdz šim. Un atceries arī brīdi, kad skaidri ar visu savu būtību apzinājies – tu būsi šeit, viņam, lai notiktu, kas notikdams. Tā sajūta bija tik īsta,…

Ko saule dara ar vīriešiem?

Kāpēc saulaino dienvidu zemju vīrieši tiek uzskatīti par labākajiem mīlniekiem? Kā noskaidrojuši britu zinātnieki, pie visa vainīga ir tieši saule. Saulainās dienās daudzi vīrieši jūtas kā mačo, mugura iztaisnojas, acīs parādās īpaša dzirkstelīte. Turpretī lietainās un pelēkās dienās viņu prāts uz varoņdarbiem nenesās. Vadoties pēc šī novērojuma, eksperti dāmām iesaka negaidīt vakaru, bet savus vīriešus pavedināt tieši dienas laikā.

Kas sievietes kaitina vīriešos?

Pirms kāda laika publicējām rakstu, kurā bija apkopoti espati.lv aptaujas rezultāti – kas vīriešus kaitina sievietēs. Pēc lasītāju atsauksmēm nolēmām veikt pretēju aptauju – kas sievietes kaitina vīriešos. Aptauja bija ļoti interesanta, jo tā vien šķita, ka dāmas jau sen gaidījušas brīdi, kad savu aizkaitinājumu varēs paust skaļi.

KĀDUS vīriešus mēs IEKĀROJAM?

espati.lv veica aptauju, lai noskaidrotu, kādi vīriešu rāmji jeb auguma uzbūve patīk mūsu lasītājām. Vēlējāmies uzzināt, kam tad tiek dota priekšroka – trenētam muskuļu kalnam vai drīzāk slaidam, koptam metroseksuālim? Pēc aptaujas varam spriest – cik sieviešu tik gaumju, kāda sev blakus grib muskuļus, kāda cita pelmenīti..