6 dažādi VĪRIEŠU tipi – kurš ir TAVĒJAIS?

Visus vīriešu dzimuma kārtas pārstāvjus var ņemt un sagrupēt sešās kategorijās pēc to uzskatiem, vērtībām un attieksmi pret ģimeni, darbu un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Protams, dzīvē ne viss ir tikai balts un melns, tādēļ arī šos sešus tipus nav iespējams pilnībā piemērot jebkuram vīrietim (nereti noteikti iespējami sajaukumi no vairākiem tipiem), taču galvenās iezīmes, kas raksturīgas arī tavam vīrietim, tu noteikti saskatīsi kādā no šiem izdalītajiem tipiem. Lasi tālāk un uzzini, kuram no sešiem tipiem atbilst tavs vīrietis!
 
6 dažādi vīriešu tipi
Karjerists. Šo vīrieti var raksturot kā mūždien ar darbu pārņemto jeb vienkāršāk sakot – darbaholiķi. Lai gan nereti viņam ir sieva un bērni, tomēr viņa īstā mīlestība vienmēr būs darbs. Īpaša pazīme – šis vīrietis gandrīz vienmēr arī ļoti labi pelna un spēj nodrošināt sevi un savu ģimeni. Taču ar to arī lielākoties viņa pienākumi ģimenes dzīvē beidzas, jo viņam vienkārši nav laika ģimenei! Ja sieviete, kas ir kopā ar šādu vīrieti, ceļ pretenzijas, tad var saņemt atbildi – es taču tev nodrošinu visu, ko tu vēl gribi? Šāds vīrietis dzīvo savam darbam, jo no tā viņš gūst vislielāko baudu – viņš darbā realizē savas ambīcijas, kuras viņam nekad netrūkst. Viņš vienmēr grib sasniegt vairāk un vairāk. Sievietei, kas izvēlējusies šādu vīrieti, jāspēj novērtēt tā rūpes un atbildību pār ģimeni, kā arī finansiālo nodrošinājumu, kuru šāds vīrietis garantē. Taču tajā pašā laikā sievietei jābūt ļoti stiprai un neatkarīga – tikai tā viņa spēs dzīvot ar šādu vīrieti. Savukārt, ja sieviete uzskata, ka vīrietim visu laiku jābūt blakus un jāpalīdz pieņemt visdažādākie lēmumi, šāds vīrietis nav viņai domāts. Karjerists šādu sievieti nesapratīs, jo viņa acīs sievieti jābūt stiprai un patstāvīgai.

Ģimenes cilvēks.
Šo vīrieti var raksturot kā ģimenes dzīvei ideālo, jo ģimene viņam ir pirmajā vietā. Protams, nekur nezūd arī darbs, taču tas nekad nebūs svarīgāks par sievu un bērniem. Šim vīrietim nav tik būtiski sevi realizēt profesionālajā jomā, viņa ambīcijas ir stipri mazākas, kā karjeristam. Šāds vīrietis vēlas pavadīt laiku kopā ar ģimeni, tas viņam ir svarīgi un interesanti. Viņš priecājas par savu ģimeni un bauda laiku kopā ar to. Ja arī sieviete ir no tām, kurām svarīgs dzīves uzdevums šķiet tieši ģimenes radīšana, tad šāds pāris var izveidoties ļoti harmonisks. Šādam pārim vienkārši ir interesanti vienam ar otru. Savukārt, ja sieviete ir izteikta karjeriste, visticamāk viņa negūs piepildījumu attiecībās ar ģimenisko vīrieti. Lai gan ir iespējama it kā apgrieztā situācija, kad sieviete veido karjeru, bet vīrietis mājās pavada laiku ar bērniem, tomēr nereti šādas attiecības izjūk, jo intereses ievērojami atšķiras.

Šarmantais.
Šis ir vīrietis, kuram vienmēr patiks būt uzmanības centrā. Viņu var raksturot arī kā kompānijas dvēseli. Lai gan tas, protams, nav slikti, tomēr nereti šie ir tie vīrieši, kuriem flirts ar citām sievietēm (neskatoties uz to, ka savējā ir turpat blakus) ir nepieciešams kā ēst. Ar flirtu un sajūtu, ka viņš spēj valdzināt citas sievietes, šis vīrietis ceļ savu pašapziņu. Lai gan nereti šāds vīrietis mājās var būt jauks un ģimenisks, tomēr izejot sabiedrībā, viņš izmainās līdz nepazīšanai, un vēlme parādīt, ka viņš ir visšarmantākais un pievilcīgākais, ņem virsroku pār visu citu – sieva vai mīļotā sieviete tiek pastumta malā. Ar šādu vīrieti attiecības spēs uzturēt sieviete, kurai pašai ir diezgan zems pašvērtējums, pārējās agrāk vai vēlāk muks projām, jo, pat tad, ja pašvērtējums nav mākoņu augstumā, ir skaidrs, ka vīrietis-flirtētājs nereti zaudē to robežu, ko dēvē par sava mīļotā cilvēka cienīšanu.

Bērnišķīgais.
Šis vīrietis ir raksturojams, kā līdz galam nepieaudzis. Lielais bērns, kuram sieviete ir vajadzīga mammas vietā. Nereti šāds vīrietis nemaz necenšas strādāt, lai nodrošinātu ģimeni, viņš vienkārši ļauj to darīt sievai. Vai, ja arī algots darbs viņam ir, pēc tā viņš vienkārši atpūšas, jo sieviete taču ir tā, kurai jātiek galā ar bērniem, jāgatavo ēst un jāveic visi mājas darbi. Mamma taču tā darīja! No malas raugoties, šāds ģimenes modelis var izskatīties visai amizants un pat dīvains, taču neskatoties uz to, šādi vīrieši tik tiešām eksistē, un eksistē arī sievietes, kam tie ir vajadzīgi! Visbiežāk tās ir sievietes, kuras baidās no vīriešiem, bet šāds vīrietis ir kā liels bērns un tādēļ īsti nav pieskaitāms normālo vīriešu kategorijai. Visos citos gadījumos, ja arī sievietes ar šādu vīrieti sasaistījušās, tās agrāk vai vēlāk aizies, jo galu galā – bērniem taču jāpieaug!

Mājās sēdētājs.
Šim vīrietim mājas ir viņa karaļvalsts! Viņam parasti ir labs darbs, ģimene un privātmāja ar dārzu, kā arī mājdzīvnieki. Mājas darbi, piemēram, zāles pļaušana un tamlīdzīgas nodarbes viņu nebaida, bet gan sagādā baudu. Patiesībā viņš visu savu brīvo laiku labprātāk pavada rosoties pa māju, nevis apmeklējot kādus publiskos pasākumus. Ja arī sieviete ir līdzīga, tad šeit var veidoties visai harmonisku attiecību modelis. Tomēr problēmas nereti rodas tad, ja otra puse nav ieinteresēta pilnīgi visu brīvo laiku pavadīt vien mājās. Ja sievieti interesē teātris, kino, ceļošana un citas tamlīdzīgas aktivitātes, viņa var saskarties ar neizpratni un intereses trūkumu no vīrieša puses. Rezultāts – sieviete bauda dzīvi kopā ar, piemēram, draudzenēm… Nereti šādas problēmas rodas tiem pāriem, starp kuriem valda liela gadu starpība – saejot kopā vēl samērā jauniem esot, tā nav tik jūtama, taču gadiem ejot tā vienmēr liks par sevi manīt.

Vienmēr brīvais.
Šis vīrietis, lai gan ir pieaudzis, tomēr vēl arvien nav spējis „iziet” no tusiņu perioda, kas raksturīgs jauniešiem. Viņam ir saglabājusies līdzīgi domājošu draugu (vīriešu kārtas) kompānija, kurā nereti liela daļa tā arī nav precēti. Patiesībā šim vīrietim, lai gan tam ir sieva un bērni, vēl arvien raksturīga tendence dzīvot vecpuiša stila dzīvi. Nedēļas nogale viņam nesaistās ar ģimenes aktivitātēm, bet gan populāro klubu apzināšanu kopā ar saviem domubiedriem. Lai gan reizēm sieviete tiek aicināta līdzi, tomēr par vislabāko atpūtu šis vīrietis uzskata atpūto kopā ar „džekiem”. Nereti gadās, ka šis vīrietis strādā salīdzinoši labi atalgotu darbu, it kā nodrošina ģimeni, un tādējādi vēl jo vairāk uzskata, ka viņam taču ir tiesības uz tādu atpūtu, kāda viņaprāt ir vislabākā. Ar šādu vīrieti spēs sadzīvot vienīgi tāda sieviete, kurai patiesībā neuztrauc ar ko un kā pavada laiku viņas vīrietis. Visos citos gadījumos, šāda stila attiecību modelis agrāk vai vēlāk, taču noteikti ir nolemts neveiksmei.
10 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.