9 lietas, ko mēs esam PELNĪJUŠI sagaidīt VIENS no OTRA

Protams, ir desmitiem lietu, kuras mēs ceram sagaidīt no sava vīrieša, kā arī mūsu vīrietis sagaida desmitiem lietu no mums. Šoreiz piedāvājam ieskatu dažās no tām…

Ko ir pelnījusi sagaidīt sieviete…

 1. Viņa nedalītu uzmanību svarīgos brīžos. Nekādu datorspēlīšu vai aizrāvušos skatienu uz krūtīm, bet gan patiesu uzmanību.
 2. Izteiktus komplimentus. Ne tikai pie sevis nodomātus vai neartikulētas skaņas, bet saprotamos vārdos paustu sajūsmu par gardajām vakariņām vai brīnišķīgajiem svārkiem.
 3. Labas manieres. Turklāt arī tad, ja esat kopā jau vairākus gadus.
 4. Godīgumu un mazlietiņ balto melu. Piemēram, sakot taisnību, kad tu lūdz to darīt, vai tomēr mazliet pieklusējot, lai saglabātu diplomātiju.
 5. Priekšspēli. Un vēl mazliet ilgāk…
 6. Seksu, ietverot acu kontaktu, skūpstus un apskāvienus. Nav gluži tā, ka visam būtu jābūt sīrupaini romantiskam, taču ir brīži, kad gribas vienkārši šādi – mīļi un bez ekstravagances.
 7. Lepošanos un atbalstu. Viņš lepojas ar tevi un taviem sasniegumiem, un iedvesmo tevi turpināt. Iedrošināšanu brīžos, kad tev nav drosmes paveikt kādu ieplānotu lietu vai tajos brīžos, kad kaut kas nav izdevies tā, kā biji ieplānojusi.
 8. Bez pārmetumiem, ja pavisam netīšām esi uzēdusi 3 kg – viņš neliek tev justies vainīgai.
 9. Saņemt vēl vienu iespēju. Jā, tev gadījās piedzerties viņa skolas salidojumā, vai arī viņš tevi pieķēra, lienot viņa e-pastā. Katram var gadīties, taču, ja neesi piesieta īsā pavadiņā, arī tu attiecībās spēsi sniegt daudz vairāk.

Un neapšaubāmi, neesam mēs tādas princeses, ka mums būtu tik vien kā jāgaida, kad vīrietis izdarīs visu, taču pašas nedarīsim neko.  Arī vīrietis sagaida un ir pelnījis tikpat daudz.

 1. Tavu atbalstu. Savos lielajos plānos un darbos saņemt nevis pārmetumus, bet tavu atbalstu un iedrošinājumu.
 2. Tiesības glabāt noslēpumus. Viņam nav pienākums stāstīt visu vai dalīties noslēpumos, kas saistīti ar viņa darbu, kolēģiem vai radiem. Tev nav jāuztraucas, jo šie noslēpumi neattiecas uz jūsu attiecībām.
 3. Vīru vakarus. Runājot ar sievietēm, kuras dzīvo laimīgu laulības dzīvi, ļoti bieži izskan viņu teiktais, ka ir jādod otram cilvēkam savs laiks. Uzticies un nepārmet, ja piektdienas vakarā viņš ar draugiem vai kolēģiem ir aizķēries bārā, vai katru trešdienu organizē futbola vakarus.
 4. Iespēju nolīst. Ir brīži, kad viņam ir vienkārši jāļauj izdusmoties, pārdzīvot vai pārdomāt dzīvi, un šajos brīžos jācenšas izvairīties no pārmērīgas gādības un līdzjūtības.
 5. Tiešus norādījumus, ne mājienus. Ja gribam, lai vīrietis mūsos klausās vai izdara mums vajadzīgu lietu, tad tā arī sakām, nevis gaidam, ka viņš uztvers slēptās norādes. Tā vienkārši nav iekārtots.
 6. Pacietību. Ne vienmēr komplimenti izdosies saldi un krāšņi, taču viņi cenšas. Ja ne uzreiz, tad pēc mirklīša.
 7. Patiesus smieklus. Ka tevi interesē tas, ko viņš stāsta, tu smejies par viņa jokiem…
 8. Biežu (un entuziasma pilnu) viesošanos tur lejā. Jā, to vēlas visi, un tas ir fantastiski. Un parasti taču tu saņem pretī tikpat? 🙂
 9. Brīvību būt viņam pašam. Pats, pats svarīgākais – necensties viņu mainīt…

9 komentāru
 1. Ir jau ir jau taisnība. Principā tās attiecības tādas otra cilvēka blusu iemīlēšana vai samierināšanās ar tām vien ir. Visdrausmīgāk laikam visu iedragā pārmetumi. Kā lai notur muti ciet, kad tiešām grib, lai pamana?

 2. Jā… man arī visādas “perversas vēlmes” – gribētos, lai tas saraksts papildinās ar palīdzību mājas uzkopšanā un tml. ne tik, viņuprāt, SVARĪGĀS lietās. tad jau atliks laiks arī 8.punktam. Ir jau mums arī pašcieņa, nebūs tā, ka vispirms es būšu nemanāma mājkalpotāja (kamēr viņš vēros TV), tad nolikšu gulēt bērnu, veikli saposīšos un TAD TIK BŪS!!! Nebūs viss, jo es jau būšu nogurusi un viņš varēs pats sevi sk. 8.punktu

 3. Attiecības un darbs ar sevi kā arī ar savu otru sirdsāķīti ir jākopj un jāmīl. Ikvienam tas viss nāk ar laiku. Ir arī japalīdz tam otram ja viņam tas īsti neizdodas. Pacietību un viss būs! Saku pēc savas pieredzes!:)

 4. Hhaa! Zuze, tas bij` smieklgi, skat. 8 punktu :D. Bet, par “necensties viņu mainīt ” – tas atkarīgs no tā, kā uz to skatās. Dažs labs uzskatīs, ka sieviete cenšas viņu mainīt, jo grib, lai no žurnālu galdiņa pazustu viņa netīrās zeķes. Dažs uzskatīs, ka viņu par mazāk vīrišķīgu padara pat ļoti pamatoti sievietes iebildumi un atzīšana, ka viņai (ak šausmas), bijusi taisnība.

 5. mīļā slampa, Tu esi tik forša meitene, nu lūdzu nomaini to niku 😉 laimīgu Jauno gadu!

 6. Agnese, nevaru, nevaru. Iedomājies kādam nepatīk mans komentārs un viņiem jāmeklē atbilstošs lamuvārds, un nevar atrast? Tā viņiem jau ir ar ko sākt 😀

 7. laimiigie viirieshi 😀 …es labpraataak veeleetos sanjemt taas 9 vinju lietinjas, nevis to, ko itkaa sieviete ir pelniijusi 🙂 🙂 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.