Kā saziņas veids maina attāluma attiecības?

Mūsdienu kultūra bieži apgalvo, ka attiecības var būt veiksmīgas tikai tad, ja indivīdi ir fiziski tuvu viens otram. Tomēr attāluma attiecību izaicinājums kļūst arvien izplatītāks. Šādas attiecības noteikti nav lemtas neveiksmei – mainās tikai to būtība un pieaug komunikācijas nozīme.

Vissvarīgākais – komunikācija

Partneriem ir jārunā par savām vajadzībām un vēlmēm. Indivīdiem ir jāpieņem vienam otra viedoklis, lai atrastu kopīgu valodu un paliktu laimīgi, neskatoties uz atšķirībām. Ir ļoti svarīgi būt atklātam un godīgam. Tas nozīmē, ka partneriem vajadzētu runāt par visu, kas viņus satrauc. Jo sliktāka komunikācija, jo biežāk iekšā paliek viņus satraucoši jautājumi. Tas vājina draudzību, jo godīgums ir principa jautājums, īpaši attiecībās no attāluma. Ne tikai tas, ka komunikācija nozīmē arī uzticības veidošanu.

Mēģiniet sazināties pēc iespējas vairāk dažādos veidos (īsziņu sūtīšana, lietotnes, video vai tālruņa zvani, spēles, vēstules, fotoattēli, videoklipi, e-pasti utt.), lai izveidotu savienojumu ar savu partneri tā, it kā starp jums nebūtu nekāda attāluma. Saziņa tālsatiksmes attiecībās kompensē fiziskā tuvuma trūkumu.

Vai jums pastāvīgi jāsazinās?

Liela daļa attāluma attiecībās ir komunikācija. Ja komunikācija kļūst garlaicīga, arī attiecības kļūst garlaicīgas. Pārim, kas katru dienu pavada vairākas stundas pie telefona, drīz vien pietrūks lietas, par kurām runāt. Protams, ja jūs abi esat apmierināti ar saziņas biežumu, tas ir labi. Tomēr, ja kādam no jums šķiet, ka runājat pārāk daudz vai pārāk maz, jums abiem tas ir jāņem vērā.

Lai saglabātu veselīgas attāluma attiecības, ideāli ir vienoties par 2-3 dienām nedēļā, kad var brīvi sarunāties dažas stundas. Tas dos jums abiem pietiekami daudz laika, lai varētu darīt savu darbu, lai jūs varētu dalīties ar kaut ko jaunu un aizraujošu.

Nesastingsti rutīnā

Kad komunikācija kļūst pārāk paredzama un nonāk rutīnā, pāris cieš. Tas attiecas uz visa veida attiecībām. Tāpēc mēģiniet mainīt zvanīšanas laiku, vietu, no kuras zvanāt, zvana veidu, ziņas saturu vai formātu, lai pārsteigtu savu partneri. Ja spēsiet būt spontāns un neparedzams, izmantosiet visas iespējas sazināties ar mīļoto cilvēku. Ja jūs to nevarat izdarīt, jūsu saziņa galu galā kļūs par sekundāru uzdevumu jūsu uzdevumu sarakstā.

Kā apmierināt fiziskās tuvības vajadzības?

Fiziskās tuvības trūkums izraisa seksuālu vilšanos. Viena lieta, ko varat darīt, lai atvieglotu šo problēmu, ir strādāt pie komunikācijas, tādējādi stiprinot savu emocionālo saikni.

Bet ir arī citas izejas. Piemēram, varat izmēģināt seksu pa tālruni. Daži cilvēki domā, ka sekss pa tālruni ir piemērots tikai cilvēkiem, kuri nemeklē vārdus kabatā. Tomēr visu var iemācīties un, ja vēlaties, varat attīstīt savu vārdu krājumu.

Seksa lelles noteikti ir vērts izmēģināt. Dabiska izmēra seksa lelles ir paredzētas gan vīriešu, gan sieviešu labsajūtai. Sieviešu variantiem ir orālas, vaginālas vai anālās atveres. Vīriešu seksa lellēm ir reālistisks dzimumloceklis un tekstūra. Jūs varat atrast plašu kvalitatīvu seksa leļļu klāstu vietnē “SuperSex”, noklikšķinot uz attēla.

Dāvājiet mīlestību un komplimentus

Šaubas, nedrošība un greizsirdība ir izplatītas problēmas attāluma attiecībās. Tāpēc ieteicams bieži izmantot verbālus pozitīvus apliecinājumus vienam otram. Tie palīdz mazināt šīs negatīvās sajūtas un nosaka to, ka jūs esat pāris.

Izsakiet savu mīlestību viens otram spontāni: ar mīļiem vārdiem, komplimentiem, patiesiem mīlestības apliecinājumiem. Nākamreiz runājot, pastāstiet savam partnerim, cik ļoti jūs viņu mīlat un novērtējat šīs attiecības. Dažreiz mēs varam aizmirst par pārāk lielu attālumu un par to cik ļoti kāds mūs lolo. Īsa īsziņa vai zvans, kas kādam atgādina iemeslu, kādēļ saglabājat stipras attiecības, var padarīt viņa dienu gaišāku. Tāpat jūtieties brīvi svinēt katru jubileju un savus svarīgos datumus, kā pāris.

Biežas problēmas

Ja pat viena puse nepieliek pūles komunikācijai, attiecības var izjukt. Biežākās problēmas un konfliktu cēloņi, kas rodas attāluma attiecībās, ir:

  • Neieklausīšanās;
  • Gramatikas kļūdas, rakstot ziņojumus, var radīt neskaidrības;
  • Nedalīšanās jūtās – tas neļauj izveidot emocionālu saikni;
  • Neskaidri izteiktas domas;
  • Pilnīga prombūtne vienam no otra;
  • Garlaicīgas sarunas – pēc kāda laika jūs pazaudēsiet interesi runāt ar savu partneri;
  • Grūtības laika zonu atšķirību dēļ;
  • Otra cilvēka viedoklis netiek uzklausīts;
  • Sarunas tikai par lietām, kas otrai personai liekas bezjēdzīgas;
  • Nesarunāšanās par nozīmīgām lietām;
  • Kaitinošas tehniskas problēmas ar piekļuvi internetam vai savienojuma problēmas.

 Daudzi attāluma attiecību pāri pavada daudz laika sarunās, cenšoties sajust emocionālu saikni un kompensēt fiziskās tuvības trūkumu. Ir svarīgi saprast, ka šī saikne tiek panākta ar komunikācijas kvalitāti, nevis kvantitāti.

Veselīga komunikācija ir izaicinājums attāluma attiecību pāriem. Tieši komunikācija lielā mērā nosaka, vai šādas attiecības būs veiksmīgas. Protams, ir svarīgi apsvērt arī citas lietas – kā tikt galā ar fiziskā tuvuma trūkumu, pārvarēt tehniskas problēmas vai pat laika joslu atšķirības.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.