Birka: sieviete

5 lietas, ko sievietes grib IZMAINĪT vīriešos – ko par to domā VIŅI?

Kā zināms, vīrieši uz planētas Zeme esot „ieradušies” no Marsa un sievietes no Venēras un tik pat labi zināms, ka tieši „šī iemesla dēļ” ir novērojamas šo abu dzimumu atšķirības, kas ir ne vien fiziskas, bet gan arī tīri psiholoģiskas. Sievietes nesaprot kādēļ vīrieši rīkojas tā un šitā, savukārt vīrieši prāto, kādēļ sievietes ir tik dīvaini radījumi… Un visā šajā…

Es… Es pati

Parunāsim par attiecībām. Šoreiz – par attiecībām ar sevi… Brīdi aizveram blakus atvērto rakstu par to, kā noturēt mīlestību, kā būt labai draudzenei vai darbiniecei, pat pamācību kā būt labākai mammai. Šis ir laiks mums, man, tev, sev pašai…un tikai. Katram cilvēkam būtu jāapzinās, ka viņš ir personība – katrā no mums ir mazā pasaule, kam vajadzīga tieši tāda pati…

Kā „kniebt” valdonīgu sievieti?

Vienā ievērojamu ziņu portālā izlasīju briesmīgi stulbu rakstu „Kā seksuāli dominēt pār valdošu sievieti?” un nespēju vairs klusēt! Mani ir pārņēmusi vēlme atrast šo gudrinieci un acīs viņai pateikt, „ Minci, nekad necenties rakstīt par tām lietām, par kurām tev nav ne mazākā priekšstata.” Kaut arī šeit runās vīrietis, uz kura ir sēdējušas ļoti daudz un dažādas, tik un tā…

Sievietes un humora izjūta

Humora izjūta ir jebkura cilvēka ļoti būtiska rakstura īpatnība, bet šai reizē vēlējāmies uzzināt, ko par sieviešu humora izjūtu – tās esamību vai trūkumu domā vīrieši. Kā jau allaž espati.lv uzticas psihoterapeites Ainas Poišas profesionālajam viedoklim, tāpēc uzklausījām viņas skaidrojumu un komentārus par vīriešu izteiktajām domām.

Kāpēc sievietes pelna mazāk nekā vīrieši?

Lai gan par diskriminācijas izskaušanu un vienlīdzību darba vietā ir runāts gadiem ilgi, tomēr tā vēl nav panākta un visticamāk, netiks panākta vēl diezgan ilgi, jo joprojām pastāv vīriešu, sieviešu darbi, joprojām tiek uzskatīts, ka ir sfēras, kurās sievietēm nav jājaucas.

6 lietas, ko vīriešiem NAV lemts izprast SIEVIETĒS

Par to, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Veneras, runāts daudz. Vai esam no dažādām planētām vai ne, par to lai strīdas zinātnieki, bet atšķirības starp vīrieti un sievieti pastāv. Šoreiz nav runas par fizioloģiskām atšķirībām, bet gan ikdienišķajām. Ir lietas, ko daudzi vīrieši tevī nespēs saprast. Mēs piedāvājam nelielu šo lietu apkopojumu.

Vai sieviešu solidaritāte var mainīt pasauli?

Diskusiju organizēja Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) un Resursu centrs sievietēm Marta. Tajā piedalījās Aija Lulle (socioloģe), Ingrīda Pičukāne (māksliniece), Alla Petropavlovska (žurnāliste), Evita Raituma (operas soliste), Amanda Aizpuriete (dzejniece), Lotte Tisenkopfa (uzņēmēja), Sarmīte Zāte (sociālā darbiniece), Aija Balode (lauksaimniece), Ināra Eņģele (pedagoģe), Natālija Kuļikova (ārste), Inese Vaidere (politiķe), Ilze Graudiņa (mājsaimniece).

…sens jaunības un ilgdzīvošanas noslēpums

Katra sieviete cenšas pēc iespējas ilgāk palikt jauna,skaista,vesela un dzīves enerģijas pilna.Katrai sievietei ir savi jaunības un ilgdzīvošanas noslēpumi.Es esmu atradusi un iztulkojusi Jums vienu senu jaunības saglabāšanas noslēpumu.Kādreiz es biju iegādājusies grāmatiņu«Око Возрождении» ( Ancient Secrets of the Fountain of Youth – Peter Kedler )