Kā „kniebt” valdonīgu sievieti?

Nē, nu man vienreiz pietiek!
Vienā ievērojamu ziņu portālā izlasīju briesmīgi stulbu rakstu „Kā seksuāli dominēt pār valdošu sievieti?” un nespēju vairs klusēt! Mani ir pārņēmusi vēlme atrast šo gudrinieci un acīs viņai pateikt, „ Minci, nekad necenties rakstīt par tām lietām, par kurām tev nav ne mazākā priekšstata.” Kaut arī šeit runās vīrietis, uz kura ir sēdējušas ļoti daudz un dažādas, tik un tā viņš nevar būt 100% drošs, ka viņa vārdus var iekļaut Bībelē.

Nu, tad aaaaiziet! Sākam atklāt patiesību!

Ievērojamu ziņu portāls:

Uzņemies līdera lomu!

Dominējošas sievietes ļoti bieži ir seksuāli fiziski agresīvas. Tās ir sievietes, kuras iegrūdīs vīrieti gultā, noraus viņam kreklu un uzklups kā izsalkusi lauva kārtējam medījumam. Lai arī aprakstītā vīzija noteikti patiktu daudziem vīriešiem, ar laiku šādas attiecības var pārvērst tevi par iztapīgu un izmantojamu partneri visās jūsu attiecību jomās.

Garām! Sievietes, kuras dominē sabiedrībā, kas ikdienā skalda un valda, un liek spēcīgajam dzimums viņas priekšā klanīties, seksā tās nostājās četrāpus, spēcīgi uz priekšu izliek rokas, lai viņas pieri neietriektu sienā, atšauj dupsi un maigi pasaka… „Es gribu tā…”  Un tieši šeit atklājas viņas valdonīgums, jo viņa ir sieviete, kura apzinās ko grib, zina kā to dabūt un viņai nav kauns to pateikt atklāti! Vairākums no viņām, ja viņas patiesi mīl savu vīrieti… viņas grib tam pakļauties… vismaz šajā kopdzīves procesā!
Tagad par to izsalkušo lauvu, kura uzmetīsies savam medījuma.
Parādiet man sievieti, kas tā nedarītu, ja viņai pēdējo reizi „………”  pagājušā gada 31. decembrī… un tad vēl pa pālim, un velns zina kurš. Ir vēl viens variants… pirmais seksiņš ar svešinieku. Tur var dot emocijām vaļu un atklāt visu savu nešpetnumu.
Visdrīzāk, augstāk minētā piemērā autore runāja par tām sauktajām „zilzeķēm” vai „pelēkām pelēm”, jo ja tām, velns, atver kaut kādu čakru… Dievs, stāvi vīrietim klāt un dod spēku novaldīt tās agresiju. Viņa var piedāvāt i ādas pātagu izmantot, i novālēties Meža kapos uz mūsu senču kapa pieminekļa. Kaut arī pieļauju, ka raksta autore ir ļoti  jauna sieviete, kas pateicoties savam izskatam domā, ka tā ir valdonīga, jo viņai pašreiz vīrieši atļauj tādai būt.

Ievērojamu ziņu portāls:

Uzturi acu kontaktu!

Pareizs acu kontakts ir ļoti būtisks faktors, saglabājot dominanci attiecībās. Gan vīrietis, gan sieviete var ietekmēt otru ar asiem, vērīgiem un viltīgiem acu skatieniem. Lai gan, ja abas cīņā iesaistītās puses ir kareivīgi noskaņotas, tad ar viltību un smalkjūtību var arī nepietikt.
Partnere noteikti mēģinās pārņemt vadību ar ciešu skatienu un sejas izteiksmi, kas sola turpmāko notikumu gaitu izspēlēt pēc viņas noteikumiem. Vīrietis pret tik izaicinošu sievietes izturēšanos guļamistabā ir bezspēcīgs, tāpēc parasti ļaujas izrīkošanai. Ja vēlies būt līdera pozīcijā, šis, iespējams, būs visgrūtākais uzdevums. Drosmīgi skaties pretim un liec viņai saprast, ka citas alternatīvas šajā vakarā vispār nav apspriežamas!

Fui! Es mājās esmu atvedis izsalkušu lauveni! Kāds tur acu kontakts un dominance attiecībās! Visās grāmatās par izdzīvošanu ir skaidri un gaiši teikts… satiekot lauvu- neskatieties viņai acīs, jo tas to var izprovocēt uz agresiju. Acis, acis… tikai acīs! Šitā stulbā blenzšana var novest pie tā, ka sieviete vīrietī var atklāt dauņa simptomus. Tādu pašu efektu piedzīvotu arī vīrietis… ko darīt ar veceni, kura visu laiku blenž? Blenž un smaida. Kam ir vajadzīgas tik sarežģītas attiecības? Es gribu skaisti plūstošas, vieglas un dabiskas!

Izaicinoša sieviete, kuras klātbūtnē vīrietis kļūs bezspēcīgs!

YES! Lai tik vairāk sievietes būtu tādas! Ņem mani, dari ar mani ko vēlies… dod man vienreiz iespēju gulēt un sajust… redzēt kā tava auguma kontūras spēlējās  naksnīgā Mēness gaismā. Oi, es laikam novirzījos no tēmas.
Mana dzīves pieredze saka, ka starp diviem cilvēkiem, kuri ir gatavi mesties viens otra apskāvienos, tas acu kontakts būs neskatoties uz to vai viņi būs lasījuši rakstiņu, vai arī vispār ir analfabēti.

Ievērojamu ziņu portāls:

Liec viņai lūgties!

Pakļaušanās un lūgšanās var būt ļoti aizraujošas nodarbes jums abiem. Tavs pamatuzdevums ir panākt, lai sieviete lūgtos tavu uzmanību un pieskārienus. Viens no paņēmieniem, kā to realizēt, ir orālais sekss. Proti, apmierinot sievieti tur lejā, sagaidi, kad viņa sasniedz baudas virsotnes! Tad uz mirkli apstājies! Ļauj viņai ievilkt elpu, skūpstot kājas vai vēderu! Agri vai vēlu tava partnere sāks lūgties, lai beidzot ķeries pie lietas un apmierini viņu pilnībā.

Visā rakstā ir viens  teikums, kurš ir rakstāms mūsdienu evaņģēlijā… un šis teikums ir! „ Tavs pamatuzdevums ir panākt, lai sieviete lūgtos tavu uzmanību un pieskārienus.” Zelta vārdi! Tūlīt paskaidrošu tā vērtību, kuru iekalu savā vīrietībā vēl pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu vidū, kad bezmērķīgi, nakts garumā centos „sakoļīt” vienu džuseni. Protams, jāsaka atklāti, ka visu nākamo mūža daļu ne reizi vien es ar savu uzvedību atgriezos tālajā senatnē, no kā nācās secināt, ka dzīve tev ir dota, lai visu laiku mācītos no savām kļūdām. Sievietei riebjas, ja viņai puņķaini lūdz kniebienu! Viņas acīs tāds vīrietis vairs nav mātes Dabas radīts tēviņš, bet gan vāja  bezmugurkaula vienšūnu tupelīte. Vecais! Viss ir tavās rokās un galvā. Ja viņa grib atvadīties no tevis… ļauj viņai to darīt, lai kratās prom… Ja gultas biedrene guļ ar muguru pret tevi…, lai guļ, jo pretējā gadījumā tu tikai uzvilksies vēl vairāk un tava stāvošā standziņa neliks mieru visu atlikušo nakts daļu! Nomierinies un uzmet lūpu! No rīta demonstratīvi nerunā un ignorē viņu! Tikko viņa sajutīs, ka viņa tevi neinteresē, vai vēl labāk, viņa sajutīs, ka ar savu stulbo rīcību tā ir iemetusi tevi citas sievietes apskāvienos! Tu redzēsi – viņa uz tevi skatīsies ar citām acīm. Kaut gan mana recepte arī nav 100% droša… viss atkarīgs no konkrētās situācijas, vietas un apstākļiem un no vīrieša, kurš cenšas par tādu būt…
Kas attiecas uz autores tālākiem padomiem par orālo apmierinājumu TUR LEJĀ, es komentēt atsakos, jo nav manos spēkos atšifrēt, ko viņa ar to domāja. Viena brīnišķīga un sabiedrībā zināma biznesa sieviete sēžot burbuļvannā sāka krampjos raustīties tikai no tā vien, ka es viņai uzsūkāju kājas īkšķīti.

Ievērojamu ziņu portāls:

Atklāj savu turpmāko rīcību!

Paziņojums par plānotajām aktivitātēm vakarā zem segas noteikti viņu iekārdinās. Tas būs kā uzbudinošs solījums, kas liks tev viņas acīs izskatīties pārliecinātam un uzņēmīgam. Ejot mājās no kino, paziņo viņai klusi pie auss, ka labprāt mājās iededzinātu daudz sveču un pārvietotu “skatuvi” uz virtuvi vai viesistabu! Kad esat jau mājās, apskauj viņu un atgādini par ieplānoto! Pasaki, ka paņemsi viņu no aizmugures un liksi viņai murrāt visu nakti! Tomēr pirms tā visa skūpstīsi klitoru tik ilgi, kamēr draudzene nesāks lūgties orgasmu. Atklāj, ka šovakar noteicējs būsi tu!

O! Bāc! Kāpēc to nevar darīt bez vārdiem? Vai tiešām partnere ir tik stulba, lai nesaprastu vīrieša mājienus? Kaut gan, šeit mani arī var nosvilpt no skatuves. Rakstu autorei patīk, ka viņai pamazām pilina uz smadzenēm un tas viņai dod vielu fantāzijām, bet šeit ir arī citas sievietes, kurām vajadzīgs, kas cits… skaista mīlēšanās priekšspēle tām sākās stipri ilgi pirms paša lielā kniebiena un savādākiem paņēmieniem. Bet, atkal… te jāņem vērā cik ilgi partneriem ir attiecības. Šodien tas būs pirmais „fakucis” vai trīsi simti pirmais…? Kāda ir vīrieša un sievietes attiecību priekšvēsture? Un nav saprotams, ko rakstu autore īsti mums piedāvā mācīties? Paziņojums par plānotajām aktivitātēm vakarā zem segas noteikti viņu iekārdinās. Fui, cik trulam vecim ir jābūt, ja viņš piedāvās „zem segas”. Ejot mājās no kino, paziņo viņai klusi pie auss, ka labprāt mājās iededzinātu daudz sveču un pārvietotu “skatuvi” uz virtuvi vai viesistabu! Kāpēc man  būtu jāziņo, ka šodien „skatuvi” mēs pārvietosim uz vannas istabas sniegbalto podu? Vienkārši tā sanāca, viņai vajadzēja tikai apsēsties uz piecām sekundēm, paskatīties uz mani un koķeti pasmaidīt, lai viss vēlāk notiekošais viņai paliktu gaišā atmiņā.

O… o! Man te parāva  uz atmiņām!

Mana paziņa, kurai ir nopietnas attiecības ar ne visai sakarīgu manas sugas pārstāvi apgarota rādīja man īsziņu, ko viņa tikko bija saņēmusi „Es šodien tevi drāzīšu” Mja… un viņa vēl no laimes staroja! Kaut gan… tāds tādu atrod… Kāpēc viņa man to rādīja? Tāpēc, ka gribēja palielīties man… paskaties, cik man ir cool vecis.
Es cenšos ar daudz reiz primitīvākiem izteiksmes līdzekļiem – „varbūt šovakar vīnu…?” Atbilde atnāk sms zīmītes veidā „Varbūt :)” Sūtu nākošo „Sarkano vai balto…?” Tūlīt pat atnāk atbilde „Abus divus, vēl nezinu, kas man piestāvēs… pēc darba es iebraukšu veikalā :)” Viss, mums viss ir skaidrs. Viņa zina, ka es jau no vaiga kasu nost rugājus, klāju galdu un gatavoju dažādas romantiskas fīčas uz ko viņa varētu pavilkties. Es zinu, ka viņa pēc darba brauc uz veikalu… un izvēlas tādu apģērbu, kas mani vienkārši iznīcinās!

Nobeigumā…

Lai arī starp mums ir dominējošas sievietes, kuras gūst baudījumu no partnera kunkstēšanas, daudzas daiļā dzimuma pārstāves tomēr labprātāk dod priekšroku vīriešiem, kuri uzņemas iniciatīvu. Sievietei patīk izaicinājums, protams, līdz brīdim, kamēr viņa tiek respektēta. Līdzvērtīgs partneris tikai paaugstina likmes un attiecību kvalitāti. Liec pie malas degradējošās pornofilmas un uzrīko pats savu kino ar draudzeni guļamistabā!

Kas tas par murgojumu!? Kāds sakars iniciatīvai ar kunkstēšanu? Mja… man šeit neceļas pirksti, lai komentētu šo pamācošo nobeigumu.

Ko es varu pateikt no savas pieredzes par valdonīgām sievietēm?
Nekad nedrīkst ierobežot viņas rīcību un vēlmi, vai ar drakoniskām metodēm uzspiest savu gribu. Bet tajā pat laikā viņa grib, lai viņai blakus būtu spēcīgs un pārsteigumiem bagāts vīrietis. Ja ievērosiet šo mācību… viņa būs jūsu sapņu sieviete, kuru jūs nēsāsiet uz rokām, bet viņa jums atdos sevi pilnībā un bez kādiem stulbiem noteikumiem!

Ar cieņu,
Vienmēr jūsu Otomārs

42 komentāru
 1. Laikam bija sakrājies, bet tas ir labi… Vismaz uzzināju otras puses viedokli daudzās lietās, ieskaitot arī virsrakstā pieminētajam. Paldies! Ja vien vīrieši vairāk runātu….!

 2. Ja tu patiešām esi dzīvs vecis, tad es tevi pat gribu … gribētu satikt.

 3. Otomār! Pēc kā Tu spried, ka to ir rakstījis “Mincis”?
  Tu domā, ka visi ir tādi “īkšķa uzsūkātāji”?

 4. To: Citam Mincim: Nu, kā man Tev pateikt? “Pasaki, ka paņemsi viņu no aizmugures un liksi viņai murrāt visu nakti!” Ja kāds džeks atļaujas teikt tik skaļus vārdus, nu tur ir jābūt vai nu Baskervila sunim vai arī ar nosliecēm uz pašnāvību. Manā ilgajā mūžā bija viens tāds eksperiments… Kad šāvu sesto reizi, bļin, kāda tur šaušana! Ar gariem zobiem, vecais, ar gariem zobiem. Tad es ar pēdējiem spēkiem uzstūmu savu motociklu kalniņā, jo nebija spēka to iekurbulēt!… un braucu mājās, bet līdz mājām neaizbraucu… neizņēmu līkumu un iepēru kukuruzas laukā… Tāpēc! Iespējams pēc šiem vārdiem par murrāšanu, viņa dziļi sirdī pasmaidīs, jo tādas sievietes, ja viņa būs pielaidusi tevi pie sevis… tici man… viņa pati paņems no Tevis tik daudz cik viņa gribēs… un tā paņems, ka rīt no rīta Tu kliegsi… – kur ir manas smadzenes!?

 5. Izskatās, ka tai tantei gados, kas bildē redzama (principā Vaikulei līdzīga), pilnīgi nemaz nav celulīta – neticu!!! Kur tu ņem šitādas bildes Otomār, sapņos nosapņo?

 6. Sieviesu tiesibas aizstavei: To bildi es neizvelejos… man patiktu miesaas kuplaaka. STOP! Bet ne jau baigi apalju! Zin, nu tādu…es uzlieku rokas uz gurniem, bet tie ir stingri… es uzlieku roku uz punča, un tas ir… AAAAAAAAA!

 7. pirmkārt, lieliska bilde. otrkārt, priecājos, ka vismaz kāds pakritizē tos ievērojamā ziņu portāla “vērtīgos” attiecību padomus. vismaz bija par ko pasmieties. par to arī paldies.

 8. Tik daudz peripētiju, kaisles, kniebšanās, plosīšanās…Nekad nav interesējušas tieši nekādas pamācības. Žetons autoram par “apstrīdēšanu”, bet tik un tā, nesaprotu, kāpēc pasaule vispār ir tik trakoti apsēsta ar visām šitām seksa fiškām. Var jau būt, ka dieviņš mani seksuālitātē apdalījis. Neuzbudinos no nekādiem skatieniem, šitie viltīgie, sekšigie vīrieši – kā likums mūžīgi spilgtos kreklos, ķēdēm ap kaklu, samiegtām ačelēm zināmi kā reiabi suņi. Tikko jūtu kaut kādus mājienus uz gultu no pašpārliecināta kundziņa puses, atā, ej paspēlējieas ar draudziņu vienatnē. Jā, mani ir saukuši par frigidu. Bet orgasmu izjūtu. Tikai bez visādiem teātrīšiem.

 9. To Nja: Tu varbuut pati baidies no dzjekiem? Varbuut Tu ar kaajaam un rokaam turies preti visaam shitaam seksinja fiichaam ar kuraam nodarbojas vidusmeera latvieshu zakjis. Varbuut Tu sev esi ieskaidrojusi, ka nekad un nemuuzjam uz savas spalvainaas vaaveres neklaasi virsuu vasku…? Un Tavs sauklis…- galvenais, ka labs cilvēks. Nu, ja Tu dziivo taadaa pasaulee… tad tieshaam taada veida raksti- nav prieksh Tevis… kaut gan Tu tachu izlasiiji…:)

 10. To: Nja
  Tu esi frigida!!!
  “Tikai bez visādiem teātrīšiem” – Tu izklājies zvaigznētē? Tu vismaz noliec malā grāmatu, kad Tev kāds tuvojas gultā?
  Pilnīgs murgs! Tu protams vari izvairīties no tā, ka Tevi vēlas un gatavo šos patīkamos teātrīšus, bet vai tad Tev neuzsit asinis? Nu ja fantāzija ieslēdzas, tad kāpēc nerīkoties, vai ļaut, lai rīkojas? Ja manam dārgajam ir kas prātā, tad kāpēc viņu aplauzt? Es vēlos, lai katra reize ir kas īpašs – vienalga vai tas ir ar teātrīti, vai ātrais sestdienas vakarā uz virtuves galda, kad sīkie aizgājuši gulēt. Citādi nevaru iedomāties, ka es esmu viņa vienīgā karaliene, ja neesmu interesanta ar savām idejām un neļauju viņam realizēt savējās.

  Vārdu izvēle Otomāram nav īpaši škirota, bet nu kautkas tajā visā mani paķer.

 11. Jā, es lasīju to rakstu, kaut kur netā… centos vilkt paralēles ar sevi, nesanāca 🙁 Bet nu Otomārs visu salika pa vietām, patiesi, reāli un skaidri. Lasīju un nevaru vakaru sagaidīt! Respect 🙂
  Labprāt satiktos ar Otomāru, spriežot pēc visa, Tev ap 40? Mans e-pasts [email protected]. Tās, kuras gatavojas mani nosodīt par uzdrīkstēšanos, nerakstiet.
  Priekā!

 12. Zuze: Izbeidz, ja… luudzu… es tomeer esmu viirietis… Taapeec, luudzu pacenties satureet savas emocijas…, jo es i varu norauties no kjeedes un ieziisties Tavos burbuljos…:)

 13. TĀDA taisnība šijā visā 🙂 Viss, ko es vēlos aizejot mājās pēc kārtīgas dienas – būt maza, neaizsargāta, lai mans vīrietis varētu mani paņemt savā paspārnē. Protams, ne jau vienmēr, bet pārsvarā. Un tiešām nav īsti skaidrs, kas raksta visus tos rakstus populārākajos portālos – pilnīgs sviests. Milzu paldies, Otomār! Bija forši lasīt!

 14. Nu neuzvilkšos es te uz sevis aizstāvības runām. Kaut gan patīk man visvisādas vārdu kaujas patiesībā. Es, redz, mazliet biju domājusi no sērijas – kādi mēs seksīgi un visādiem citādiem knifiņiem apveltīti – šie stāstiņi ir tādi…nu apnicīgi. Bet patiesībā cilvēki, kuriem it kā viss kārtībā, savas guļamistabas spēles īpaši nereklamē. Tas tā, manuprāt. Kāpēc izlasīju? Sākums bija daudzsološs, domāju, pasmiešos, ir te šad tad teksti tādi, kad var pasmaidīt. Pēc pieredzes arī varu teikt – tie lielie stāstu stāstītāji beigās īsti ne ar ko pārsteigt nevar. Ierauga vibratoru un uzmat lūpu – kas tas tāds, priekš kam, tad tev mani nevajag. Khm, jā, skaidrot sarežģīti. Un tad es nodomāju, cik ļoti kompleksainam laikam jābūt. Jo stāstīt tak patīk, bet darīt – pī. Protams, atvainojos, ja Otomārs tiešām ir lietpratējs. Un jā – tomēr aizstāvēšos manai kājstarpei ir diezgan regulāras attiecības ar vasku;)

 15. To Nja: Par vaskoshanos… Kuru Tu lieto…? Es maajaas to daru. Nu, ne jau es to daru, bet man… Blaha muha kaa saap… Mani apsmeeree ar braziilju vasku…, bet CIRE BLONDE GOLDEN WAX… IR baigais meesls… it kaa no saakuma baigi forshais, bet suka, tad izradas, ka tas matinjus lauzj… ne ar galju velk laukā… un mana ziloneena pieriite nemaz tik labi neizskataas…

 16. Otomār… tāpēc jau rakstīju, ka Tu tomēr esi vīrietis’:) Un ja vēl vaxēts… OOOO!!!

 17. niks: Īsteniibaa ir taa, ka pa ziemu baigi druumi ielaidu… un tagad tur tādi dzjungļi, ka man ir ŠAHISMIIGI bail gulties zem taa… LJOTI, LJOTI BAIL…!

 18. Nebaidies, nav tik traki ar to vaxingu 🙂 Vai tas nozīmē, ka pa ziemu Tev sex nemaz nebija? Uz pavasari vajag atsākt… tik tēlaini visu aprakstīji… Man tomēr visvairāk patika pēdējās 5 rindiņas. To jau mēs visas meklējam …

 19. Zuzei: Kāpēc Tu domā, ka man nebija sex. Protams, ka bija…, bet tumsā un zem segas… nekas nebija redzams…:)

 20. Ha ha! Tad jau tāds 3 min sexins.. tās spalvas jau JŪT, kaut arī zem segas un tumsā. Protams, ja saproti, ko es ar to domāju, Otomār 🙂

 21. Zuzei: protams, ka juut… it sevishkji, ja spalva atdalas no miesas un pieliip pie mandeles…:)

 22. Zuzei: Nu, Zuze nestaasti viss… Visaam un visaam:) Varbuut, ka sievieteem tas ir vairaak, bet vechu ir maz, kas ar shiim lietaam nodarbojas…:) man par saviem sugas braaljiem ir kauns…:)

 23. Otomaram: patiesi maz vīriešu vaxējas… bet zini, tie, kam zem 30, to dara! Tāpēc jau tiekos ar viņiem 🙂 Dažreiz jau nostaļģiski velk uz savu vecuma grupu… tomēr tad atceros viņiem raksturīgo mežu padusēs un citur… Brr!!! Un paši saka, ka tā esot īstiem večiem. Ja viņi zinātu, KĀ mēs to novērtēsim 🙂

 24. Zuzei: Tev vienkaarshi nav traapijushies vechi, kuri arii peec 40 ir taadi minjkas, kaa chupa chupsi, kurus var laiziit nenolaiziijusies…:)

 25. Otomār, es te tagad sadomāšos un pa nakti murgošu… Mūsu sarakste citas un citus varētu garlaikot. Satiekamies?

 26. Zuzei: Kaut Otomaars ir neshpetns puika… vinjsh sheit nekad sevi neatklās… vinjsh ir kaa Mr X… jo preteejaa gadiijumaa zudiis nosleepums…:)

 27. Tsss, jā, paspurgt var. Kādu vasku lieto. Nu tak es uz salonu eju. Pati sevi nevaksēju. Un varu derēt, ka dažas te apgāzās – wow – vaksēts vīrietis! Viņš zina visu par vasku! Man tas šķiet normāli, ja vīrietsis neļauj sev aizaugt kā aizlaistam dārzam. Bišk, man šķiet, Otomār, esi pāršāvis pār strīpu ar savu ieziepēšanos sieviešu kompānija a la “kāds es zinošs visās jomās un satriecošs”. Zinu tādus. Balamutes 🙂 Un māk piečivināt austiņas tādām klukstenēm kā Zuze. Tev liekas, ka esi baigas noslēpums, bet patiesībā – atvērta grāmata:D Jā, jā un tagad es pieņemšu visus tos blabla, ka esmu zilzeķe un nez kas un nez ar kādu mežu un seksuālo dzīvi. Garām. Ir arī sievietes, kurām makaronus nevajag karināt, lai taptu novērtēts. Bļāviens – čupa cups, šis bij kronis visam 😀 😀

 28. Nja: Ne tikai Zuzei piechivinaashu ausis, bet arii Tev jau pamazam chivinu… Jaa, es esmu atveerta graamata…, bet vai Tu man rakstiitu, ja es buutu ciet? Un par ieziepeeshanos sievieshu kompaanijaa… NU, VAJADZEEJA JUUS TE SAKULT… SAVAADAAK jau smirdeeja peec peleejuma…!:)) Un man ieopatikaas ar jums te piepeem komuniceet…:)

 29. Zini, es esmu no tām, kam patīk daudz runāt. It sevišķi, ja ruma glāze ribās. Un tāpat kā jums, seksīgajiem, liekas, ka jūs kuļat baigo putukrējumu, man patīk tādus bakstīt, lai paskatitos, cik augstu var uzkāpt pašapziņa un kad tas burbulis plīst. Jau droši vien plīsis, tikai par to jau neviens nerunā:) Arī skudrām var zariņus ceļā likt un skatīties, kā šīs tik un tā peras iedomātā virzienā. Un to var darīt stundām 😀 Es labāk gaidu to sievišķi, kas raksta par reālo dzīvi nevis čupa čupsa ķermenīšiem;) Pīs.

 30. Nja: Un ko taadu tas reaalais sievishkjis Tev jaunu uzrakstiis… ko Tu veel nezini? Vai uzrakstiis ko domaa viirietis kad tikko izshaavis speeku? Vai varbuut pastaastiis cik ljoti riebjas sievietem pieliimeetas skropstas vai bieza puuderu kaarta uz sejas?:))))

 31. Opā. Un tu domā, ka tas ir viss, par ko sievietes interesējas? Tātad tev vēl ir neizzināti apvāršņi. Man patīk, ka sievietes spēj par sevi pasmieties. Nevis, ka kāds smejas par sievietēm. Un tas, ko tu te noskaitīji…varbūt kādreiz aprunājies ar savu sievieti nevis tikai vaksējies pie viņas;)

 32. Nu, re… aizej palasi ko Pamela uzrakstija par sievieshu stulbumu…:) Kursh vinjai pateiks, ka vinja tam vecim izraisa veemienu…, ka vinja ir dziiva tikai taapeec vien, ka mees nedzivojam kaut kad pirms muusu eeras…:)

 33. bez nika… un vērojot tik no malas…
  Paldies tam cilvēkam- kurš atsūtīja linku uz šo rakstiņu…
  labais!!!
  Izlasīju pat ar aizrautību…. Otomār- ja Tu esi reāli dzīvē tāds – kā rakstos- ja Tevis pietiek vēl arī dzīvei 😉 sehr gut…. un ieklupiens paceļot cepuri 😉

 34. es tiešām nostājos uz ceļiem un saku : “Man patīk tā!”, nu precīzi, esmu valdonīga, tatad, vai kāda, Otomār? Lasot autores rakstu kuru Tu kritizeji, secināju, ka meitens jauns un vēl mācās, jo sexy sieviete ar pieredzi savaldzina vīrieti ar niansēm, ar noslēpumu un viņš skrien kā suns pakaļ… seksualitāte ir netverama lieta, tas ir tas kas atšķir Merilinu Monro no tām , kas viņu mēģina atveidot. Vai ne Otiņ?

 35. Pie kājas kas, kur un ko vaksē; pie kājas kurš kuram zariņus liek, pie kājas ja esi kautrīgs, lecīgs vai parupjš. Zinu vienu – nemērīt visus/visas pēc vienas mērauklas – kontrasti dara šo pasauli tādu kāda tā ir, un tā ir labi. Pat iedomāties negribu, ja visām patiktu tādi kā Otiņš un pretēji – nepatiktu tādi kā Otiņš! Gan eglītēm, gan kurmjiem patīk iekarot un tapt iekarotiem! Gan valdonīgajām, gan mājas čībām šad un tad gribās paklausīgi pagriezt dupsi, gan no sirds izjāt un nolikt kurmi pie vietas! Esmu par romantiskām, robustām, trakulīgām, maigām utt. attiecībām …
  … ir bezjēdzīgi spriedelēt par to vai kāds/kāda sajēdz kaut ko no eglītēm/ kurmjiem, vai nē. Neskatoties uz vecumu būs gan ampelēšanās, gan kniebiens bez garas „spriedelēšanas”. Priekā!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.