Ko saule dara ar vīriešiem?

Kāpēc saulaino dienvidu zemju vīrieši tiek uzskatīti par labākajiem mīlniekiem? Kā noskaidrojuši zinātnieki, pie visa vainīga ir tieši saule.

Saulainās dienās daudzi vīrieši jūtas kā mačo, mugura iztaisnojas, acīs parādās īpaša dzirkstelīte. Turpretī lietainās un pelēkās dienās viņu prāts uz varoņdarbiem nenesīs. Vadoties pēc šī novērojuma, eksperti dāmām iesaka negaidīt vakaru, bet savus vīriešus pavedināt tieši dienas laikā.

Veicot pētījumu, britu zinātnieki aptaujāja vairāk kā 700 respondentu, kā rezultātā noskaidroja, ka pamošanās gaišā / tumšā diennakts laikā var ietekmēt vīriešu dzimumtieksmi. Pētījumā tika noskaidrots, ka ultravioletie stari ietekmē iekšējās sekrēcijas dziedzerus, stimulējot hormonu sintēzi. Tieši ultravioletie stari liek virsnieru dziedzeru garozai pastiprināti un lielos daudzumos izdalīt vīriešu dzimumhormonu – androgēnu, kas atbild par dzimumtieksmi.

Saules staru ietekmē, asinīs izdalās adrenalīns, kas mudina vīrieti uz seksuāliem varoņdarbiem. Paralēli tam hipofīzē (smadzeņu piedēklis) izstrādājas oksitocīns, kas savukārt vīrieša hormonu kokteili papildina ar krietnu maiguma devu.

Dienvidu zemēs viltniece saule spīd turpat vai 360 dienas gadā. Un tieši tāpēc šo zemju vīrieši, nespēdami turēties pretī savām burbuļojošām hormonu vētrām, pārgalvīgi iesaistās vienkāršimarija cienīgās kaislībās. Tāpēc, kad nākakmreiz, kādā saulainā dienā uz ielas ar vārdiem I love you, Will you merry me tevi uzrunās kāds tumsnējs un ļoti sajūsmināts vīrietis, atceries – tā ir tikai ķīmija.
 

13 komentārs
  1. STEIDZAMI! jābrauc uz dienvidiem pie tiem, kuriem galvā ir hormons – kuri grib un var, nevis čīkst un vaimanā!

  2. Nesreb karstu! Tūlīt saulīte uzspīdēs – arī mūsējie pamodīsies:))))!!!!!!

  3. Jā, jā, man jau ar liekas, ka ar sievietēm dara to pašu.. 😉 Vasarā kaut kā vairāk par vīriešiem domājas.. 😀 un man jau tagad galvā pavasaris.. 😉
    P.S. Bilde laba 😉

  4. Šķiet, šķiet, feministe! Visi taču jau ir mazliet dulli apkārt palikuši tā, ka viss kārtībā arī pie mums.

  5. Man ļoti nepatīk austrumu vīrieši. Tā viņu uzmanību un hormoni galvā ir diezgan trucējujoši un uzbāzīgi. Mūsējie pat pez saules ir foršāki! Saprotamāki un paredzamāki – arī.

  6. Tad šodien reiz ir tā diena beidzot, kad paskatīties, kas tad notiek ar tiem mūsu saules sakarsētajiem vīriešiem:) Ir kādai jau kāda pieredze šodien?:))))

  7. Man arī nepatīk pusmelnie vīrieši. It kāda vaina – patikt, bet viņi to kaut kā dara nepatīkami.

  8. Nu, nav jau obligāti marokāņi jāizvēlas, (ok marokāņi pavisam noteikti nav jāizvēlas), taču viss jau atkarīgs no paša veča – cik daudz tai` smadzeņpodā ir. Bet no pieredzes varu teikt, ka dienvidnieki ir labi, taču labāk neizvēlēsimies tos, kas uz ielas kliedz pakaļ – HELLO SEXY! vai BONJOUR!, ne viss ir zelts, kas ielās līp.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.