KĀDUS vīriešus mēs IEKĀROJAM?

Espati.lv veica mazu ekspresaptauju, lai noskaidrotu, kādi vīriešu rāmji jeb auguma uzbūve patīk mūsu lasītājām. Vēlējāmies uzzināt, kam tad tiek dota priekšroka – trenētam muskuļu kalnam vai drīzāk slaidam, koptam metroseksuālim? Pēc aptaujas varam spriest – cik sieviešu tik gaumju, kāda sev blakus grib muskuļus, kāda cita pelmenīti

PAR TIEM MUSKUĻIEM RUNĀJOT
Glītais filmas varonis novelk savu kreklu, un kļūst redzama viņa perfektā vēderprese un perfektais augums… Šāda filmas aina patīk gandrīz katrai dāmai. Bet vai mums šā perfektā presīte ir vajadzīga arī dzīvē, vai gribas tikai acis pamielot pie televizora? Aptuveni puse no mūsu aptaujātajām dāmām atbildēja, ka priekšroku dod vīriešiem ar trenētu augumu, bet tomēr ne pārtrenētu, tātad kultūristi lielākajai daļai dāmu nešķiet iekārojami.

Ilva (29 gadi, sekretāre)
Man labāk patīk trenētie, jo pati apmeklēju sporta zāli. Nu ne jau tie, kas galīgi ar muskuļiem apauguši, bet nu vienkārši ar foršu presīti un trenētu augumiņu, vēl gribas tādu – pēc iespējas saldāka paskata un ar želeju matos.

Aija (33 gadi, žurnāliste)
Es dodu priekšroku trenētu augumu īpašniekiem. Tas rada sajūtu, ka kopā ar tevi ir tāds kā māris, aiz kura paslēpties, tāds, kurš pasargās. Vizuāli un fiziski šādi vīrieši pievelk vairāk, jo ir sajūta, ka ar tevi ir īsts vecis. Protams, trenēta auguma īpašniekam arī jābūt koptam un smaržīgam.

Iz
pieredzes – metroseksuālim ir jāspēj turēt līdzi. Ir jau patīkami, ka tev blakus iet slaids un visādi citādi perfekts vīrietis, bet tas arī no meitenes prasa daudz vairāk. Nav pārāk patīkami, kad no rīta, izstaipot kājas, tev iesaka aiziet uz sporta zāli mazliet patrenēties, jo, redzējies, formas nav tik perfektas, vai arī, kad esi gatava ballītei, tev, it kā nemanot, dod mājienu, ka ērto apavu vietā varēji uzvilkt augstās, bezgala neērtās kurpītes. Metroseksuāļi mēdz savu koptumu pārspīlēt un kļūt pat sievišķīgi, kas jau galīgi nav jauki..

Elīna (27 gadi, menedžere)
Patīk, ja vīrietis ir trenēts, pareizāk sakot, savācies (nav pār biksēm nošļucis alus vēders un otrs kakls), bet ne muskuļots un ar muskuļu izteiktu reljefu. Ja vīrietis būs perfekts, jutīšos nepilnvērtīgi un liksies, ka vīrietis uz savu ārieni ir iecentrējies, jo parasti tādi ir aerobikas vai trenažieru zāles treneri, vai arī fanātiski formas uzturētāji. Vispār patīk, ka vīrietim ir mazliet, kur ieķerties. Slaidi vai pat kārni vīrieši uzdzen šermuļus. Metroseksuāļi, manuprāt, izskatās pēc bērniem.

Agnese (30 gadi, tulkotāja)
Man un lielajai daļai manu draudzeņu labi patīk kopti, sportiski vīrieši, galvenais tikai pasarg’ Dievs, lai nav kažoki – no muskuļu kalniem man ir bail… Man ir svarīgi, lai vīrietis par savu izskatu rūpētos, īpaši higiēnas jautājumos, taču izteikts Prince Charming, kurš cepas solārijā un nēsā līdzi spogulīti, izraisa aizdomas…

UN KĀ AR SMUKULĪŠIEM – METEROSEKSUĀĻIEM?
Daļai mūsu aptaujāto dāmu pie sirds gāja slaidie, izteikti koptie metroseksuāļi. Metroseksuāļi ir pēdējo gadu tendence – vīrietis cenšas būt slaids un visādā ziņā perfekts – pareizais stils, ideāla frizūra un tml.

Anita (27 gadi, brīva sieviete, ceļotāja)
Labi trenēts vīrietis – skaisti, iespējams, taču ne manā gaumē. Tas vairāk man liekas ir vairāk kā stereotips ideālam vīrietim. Man labāk patīk slaidi un labi kopti – nu vismaz tādu es varu iedomāties blakus sev.

Kristiāna (27 gadi, juriste)
O, nē, labi trenētie un izteikto formu īpašnieki nav priekš manis. Man vairāk patīk slaidie. Vienīgi tiem slaidajiem ir jābūt tādiem normāliem, bez pārspīlētas tieksmes uz sevis kopšanu. Man tomēr būtu sāpīgi, ja manam vīrietim krēma bundžiņu būtu vairāk nekā man.

Agita (24 gadi, projektu vadītāja)
Par to izskatu ir tā, ka kultūrists man nekad nav bijis, viņi biedē, nu tie lieli muskuļu kalni – nekā glīta tur neredzu. Savukārt, tie vīrieši, kam sixpacks uz vēdera uz tāda kalibra beibīti kā es, bez spraytana un pieaudzētiem matiņiem, nemaz neskatās. Tad nu man paliek vai nu tie slaidie manierīgie, vai vīrieši, kuriem, tāpat kā man, ir bulciņas, kur nevajag. Tad tur ari visa fiška, ka tu piever acis uz manam bulciņām, savukārt es uz tavām. Tiem manierīgajiem, slaidajiem tipāžiem dažreiz ir baigais šarms. Tikai ir smalka nianse starp slaidu puisi, kas sevi māk ar stilu pasniegt, vai vienkārši tirliņu, kurš ir tievs un tizls.

IERAUGU UN TAD IEPATĪKAS
Ne visām dāmām ir noteikts vīrieša modelis, kādu viņas grib redzēt sev blakus. Arī mūsu aptaujāto dāmu vidū bija tādas, kurām galvenais, lai stāv uz konkrēto vīrieti un tad vairs nav svarīgi – tievs, muskuļots, blonds vai tumšmatis..

Dārta (32 gadi, aģentūras vadītāja)
Man parasti ir vienalga, kā izskatās vīrietis, kurš man patīk. Kad esmu iemīlējusies, man šķiet, ka viņš ir visskaistākais uz pasaules, un tad izteiktu lomu nospēlē atsevišķas detaļas – acis, lūpu forma, gari pirksti utt.

Antra (29 gadi, psiholoģe)
Ilgi domāju kam dodu priekšroku, bet viennozīmīgu atbildi sevī neatradu. Ja man būtu jāizvēlas vīrietis pēc fiziskās formas, tad neviens no augstāk minētajiem man tā īsti neuzrunā, jo pirmajā gadījumā – labi kopts metroseksuālis parasti ir slims ar savu izskatu, turklāt viņi ir par kaulainu priekš manis. Otrā gadījumā – labi trenēts vīrišķis atkal ir pārāk ārišķīgs un nedabisks (un fiziskais spēks no uztrenētajiem muskuļiem klāt nenāk).

MAN PATĪK LIELI VĪRIEŠI
Kāda no aptaujātajām dāmām kategoriski atteicās no stingrām formām, jo viņai patīk pelmenītis, kuram ir, kur ieķerties.

Santa (28 gadi, šovbiznesa pārstāve)
Man tie smukie patīk tikai bildēs, bet par savējo es gribētu un man vienmēr bijuši tādi pelmenīši. Tādi ar baltu un mīkstu, mīkstu miesiņu, kurā var iedurt ar pirkstu (kas velk jau uz kapitālu resnumu), kas saulē apdeg, kura nav spalvaina. Man nepatīk slaidie, tvirtie, muskuļainie. Man patīk, ka tāds ar masu man apliek roku apkārt un es jūtu – Jēē, IR, tā ir ķetna! Tādiem parasti ir arī spēks kaulos skuķi pamētāt un pavalkāt šurp turp pie dažāda veida vajadzībām.

Esmu novērojusi, ka tādi pelmeņveidīgie kungi ir ārkārtīgi inteliģenti, viņiem ir diezgan augstu izkopts humors, un viņi ir ārkārtīgi apsviedīgi biznesa lietās. Man mani kungi parasti tādi ir bijuši. Skaidrs, skaisti viņi nav ne tik, cik melns aiz naga, bet laiks, kas pavadīts kopā – ir tiešām garīga bauda.  Jā, viņi vasarā svīst vairāk par citiem, bet nu – a ko lai dara: pie friziera gājuši regulāri, drēbes stilīgas, cik nu tādi var atrast ( un var, ja grib, acīmredzot), savā lokā cienātas personas.. es esmu tikai un vienīgi PAR omulīgajiem resnīšiem. Viņi turklāt ir mīlīgi, viņiem var ticēt vairāk kā citiem. Galu galā – viņi labi apzinās, ka nav Bredi Piti un tādēļ savām dāmām izdabā, cik tik vien tas viņu spēkos un saprašanā.  Es priecājos, ka reiz mans kalsnais vīrs sāk apvelties – ribas pazudušas, jau 5-6 riepiņas uzaugušas, kājiņas tādas trīcelīgas paliek… prieks ir, skatoties vien.

GALVENAIS, KA CILVĒKS LABS… UN TĪRS!
Aptuveni 90% mūsu aptaujāto dāmu uzskata, ka izskatam ir liela nozīme, BET tas nebūt nav noteicošais, svarīga ir arī cilvēka iekšējā pasaule un skaistums, ja vien attiecības tiek veidotas ilgtermiņā. Ja attiecības ir īsas, proti, pāris tikšanās reizes, tad gan noteicošais būs izskats. Protams, neviena jau negrib arī neglītu vīrieti sev blakus, bet pats galvenais ir, lai vīrietis būtu kopts, tīrs un interesants.

Anita (27 gadi, brīva sieviete, ceļotāja)
Es vīrietī meklēju personību, man nav svarīgi, kā viņš izskatās (protams, higiēna gan ir svarīga), jo izskatu vienmēr var mainīt, taču ja cilvēks ir tukšs viņu ir grūti piepildīt.

Dārta (32 gadi, aģentūras vadītāja)
Izvēloties vīrieti, vissvarīgākais man ir tieši viņa iekšējais skaistums, ārienei tik lielas nozīmes nav. Protams, viņam jābūt labāk koptam, nevis kaut kādam speķa gabalam – man jau šķiet, ka rūpēšanās par kaut cik elementāru fizisko formu ir pašsaprotama lieta – gan starp vīriešiem, gan sievietēm.

Kristiāna (27 gadi, juriste)
Vīrieša ārējam veidolam nozīme tikai tad, ja viņš mani saista tikai seksuāli (tā teikt – gultas draudziņš), tad gan man svarīgi, lai viņš ir vizuāli pievilcīgs. Lai ir, kur aci piesiet. Tas, cik skaista ir viņa dvēsele, šajā gadījumā mani galīgi neinteresē, BET – ja runājam par ilgtermiņa attiecībām, tad gan – emocionālais ņem virsroku un vizuālais vairs nav tik svarīgs. Tur jau aiziet cits līmenis un citas vērtības…

Elīna (27 gadi, menedžere)
Domāju, ka pasaulē ir daudz tādu piemēru, kur vīrietis paņem tieši ar savu prāta vai citādu šarmu un izskats nespēlē nekādu lomu, tāpēc pieļauju, ka varētu būt tā, ka izskatam nepavisam nav noteicošā nozīme. Ar vienu noteikumu – vīrietim jābūt TĪRAM!!!! (nagi, mati, ausis). Nevainojami vīrieši gan izskata, gan emocionālajā ziņā kretinē. Noteikti vajadzētu, kādai nepilnībai.

Un kādi vīrieši patīk tev?


22 komentāru
 1. Pilnīgi noteikti, lai ir tīrs, saprātīgs un ar labu humora izjūtu – pelmenis, kārnītis vai kačoks nespēlē nekādu nozīmi 🙂

 2. Vienkārši un tādi, kuri nemēģina mētāt no sevis vairāk nekā ir. ārējie parametri – vēlams bez galējībām, lai neuzkrīt slimīgs kārnums vai tonnīgs speķis 🙂

 3. kā man patīk trennētie..mm.. siekala tek. Bet taisnība jau ir..ja sirsniņa velk pie slaida, vai mazliet apaļīga tad šim sapņu prinča tēlam vair īsti nav nozīmes.

 4. Cieniijamaa Maija Briikle,
  Pirms jautaashanas buutu bijis veerts paskaidrot daamaam, ko saprotat ar terminu ‘metroseksuaalis’, citaadi liela dalja jauc ar pirmajaa jautaajumaa apskatiitajiem kachokiem.

 5. Man patīk vīrieši ar platiem, spēcīgiem peciem un ar masu. Tā, lai vīrietis būtu savācies, bet lai nebūtu tievs, jo es negribu atrasties brakus puikam vai jaunam zēnam. Vīritim jākopj sevi, bet nekādā ziņā vairāk kā sievietes sevi frišina.

 6. Man patīk mazi, ņipri un tādi, kas nebaidās no fiziskiem, smagiem un netīriem darbiem, bet reizē paši sevi uztur kārtībā. No lielajiem un muskuļainajiem bail, vnk garie un tievie arī nepārliecina, bet koptie “pilsētnieki”, kas apkārušies ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem, bet paši pat spuldzīti ieskrūvēt vai riepu nomainīt nevar – riebjas. Un izskatam nozīme ir vienmēr, jo tas saistīts ar personību. Ja cilv. būs simpātisks, tas staros cauri visām ķermeņa formām un izskatu ietekmēs arīdzan.

 7. Visi mani iepriekšējie draugi (teiksim..to bija vairāk par trim) ir bijuši ļoti labu augumu īpašnieki..pēdējais vispār bija bez maz vai apolons… es viņus visus ļoti iekāroju un starp mums valdīja kaisle… bet sastopot savu tagadējo draugu es sapratu, ka iepriekšējā kaisle pret džekiem bija pupu mizas… mans tagadējais draugs ir milzīgs (gan auguma, gan apjoma ziņā) pelmenītis ar lielu vēderiņu un foršu dupsi… tādas iekāres man nebija ne pret vienu… mēs nevaram viens otram garām paiet mierīgi… visādā ziņā- esmu pilnīgi apmierināta un negribu lai viņš zaudē ne kilogramu! 😉

 8. Slaids, bez pārkačātiem, taču stingriem muskuļiem, kopts. Misteri perfektie, superstilīgie un solārijā pārsauļotie bučmūlīši mani mulsina – tie priekš tādām pašām beibēm.
  Mīkstum mīksti apalīši nepatīk.

 9. 😉 Jā, kad mācījos vidusskolā, biju izveidojusi sava ideālā portretu- tumši mati, brūnas acis, stipri garāks par mani, atlētisks uttutjpr, un beigās jau desmit gadi pavadīti ar blondu un ļoooti slaidu vīrieti 🙂 Tā kā galvenais neiekoncentrēties uz kaut kādām noteiktām lietām un nenovērtēt cilvēku par zemu, ja viņš neatbilst sākotnēji iedomātajiem parametriem.

 10. Kapec cilvekiem ir tik stereotipiska seksualitates uztvere? Muskulji un “raamji” ir tik shabloniski, ka bieds. Uz tadiem vienmer skatos kaa uz bildi zhurnala. Draudzenes tik oh un ah, a man tik neinteresanti, ka gribas parshirt nakosho lapu. Mani vienmer ir uzrunajushi iipatnji. Mazi un “patizli”, tievi un neveikli, vai pasmagi un “laaciigi”. Uzrunaa da jebkas, kas atgadina dziivu un nesamaakslotu cilveku nevis staigajoshu klisheju. Viirietis saakas galvaa. Un labs miilnieks, starp citu, arii. Bez taas viiriesha kermenis per se man ir lielaa meeraa vienaldzigs. Bet varbut nav vel attiecigais vecums pienacis, lai tviiktu peec ieellotas preses vai tamlidzigam banalitaateem..

 11. Man ir svarīgi, lai vīrietis ir stiprāks par mani. Es protu nomainīt spuldzīti, ieskrūvēt skrūvi vai iedzīt naglu sienā, arī korķus pārskrūvēt, bet manam vīrietim ir visi šie sīkie darbiņi jāsaprot labāk. Arī kaut ko no mašīnas motora ir jāsaprot.

 12. Man patīk skaisti, spēcīgi, kopti, blonde/brunettes, ar zilām , pelēkām, brūnām acīm,
  apaļīgi, skaisti iedeguši, kaislīgi, mierīgi, strādājoši vīrieši.

 13. katram savs 😉
  Manupraat viirieshi sievietees meklee skaistumu, bet sievietes viirieshos – personiibas. Varbuut ne visiem taa shkjiet, tachu zemapzinjaa mums visaam ir vajadziigs viirietis, kas ir speeciigs, gudrs, prot muus aizstaaveet. Un kas viirietii ir svariigi – plata mugura – gan tieshaa, gan paarnestaa noziimee. Un viirietim noteikti ir jabut arii skaistam. Bet KAA tieshi skaistam – taa jau ir muusu izveele – vai taa ir seshpaka uz veedera (manupraat tas ir dieviigi) vai miiksta riepinja 🙂

 14. Ziniet, ir tādi nu stipras miesas būves.Nav ne resni, ne tievi,bet tādi saturīgi, nu uz tādu hokejista miesu velk…nu tādi kā Faugaviņš..vot, tas ir super, vismaz priekš manis. 🙂

 15. man patik vis labak LIELIE viriesi,jo ar tiem es jutos maza un pasargata!pati esmu gara auguma un ir problematiski atrast virieti kurs butu garaks it seviski arzemes….man patik ka virietis mani var panemt “viena paduse” un aiznest kur vien velas….:)

 16. lai vai kas, tās sievietes ir totāli jocīgas..
  dažreiz arī brīnos par tiem pelmeņu pāriem, bet nu, tā jau katra paša darīšana.

 17. Man tie kārnie liekas tādi nesaistoši, liekas tā papretīgi, kas džeks noliecās un viņam mugurkauls izpiežas un neviena muskuļa, krūtis kā dēlis plakanas, vieni kauli, negribas tādām nemaz pieskarties liekas ka kaut ko salauzīsi!!! Vīrietim ir jābūt tādam, lai sieviete viņam blakus justos maza un aizsargāta un tad kad tevi apskauj, lai varētu just ka tevi apskauj liela spēcīga rokas, kas neļaus notikt ar tevi nekam sliktam. Man patīk tādi saturīgi vīrieši, ar platiem pleciem, lieliem kauliem, bet galveinais jau ir tas, lai viņš ir mīļš un jauks un kopā būtu labi!!!

 18. agrāk domāju, ka arī man interesē tieši sportiski, muskuļoti, gari vīrieši – tāds, kurš ir spēcīgāks un lielāks par mani. Taču tagad saprotu, ka liela nozīme ir arī seksuālajai enerģijai un nereti tai var būt pat vislielākā nozīme. Man ir bijis švaks sekss ar perfektu, muskuļotu vīrieti, taču kaislīgs un vienreizējs sekss ar augumā īsu un smalku vīrieti, kurš ir par mani pat īsāks. Tā kā laikam būtiskākais ir vai nostrādā klikšķis un vai gaisā virmo seksuālā enerģija!

 19. Man patik dabiski izkatigi viriesi nevis samakslotie , un kopti nevis nevizigi , kas pat sev bikses nemak izgludinat , darbigi , kas mak naglu siena iedzit , nevis baltrocisi ,kas tik skatas uz sievieti ko vina vinam psniegs pustdienas vakarinas , seiviete ari strada , vinam ari daudz kas japadara majas , ja berns slims vinjsh pat dazreiz to nezi , jo aiznemts ar darbu un negrib kad vinu trauce darba akutos gadijumos protams , gimenei jabut vienotai janodarbojas ar saviem berniem javelta laiks viniem , biznesa viriesiem ari javelta laiks savai sievietei , nevis patstavigi jarisina darba problemas gan majas un ofisa , citadi tur nevar pastavet normalas attiecibas , prasibas dazam labam gan ir ,bet kad pats paskatitos uz sevi ,jo dazreiz vini iejugusies savaa darba ta kad sievietei jau sak vilkt domas uz kreiso pusi ,jo sievietei ari sak rasties tadas domas , kad darba virietis ari iet pa kreisi , it seviski , kad darba ir visadas sanaksmes un ballites bez otram pusitem . tas ir izvilkts no dazadam dzives situacijam , kur sievietei ar virieti sak rasties visadas problemas . Stradaju darba sieviesu kolektiva visas situacijas ir izvilktas no dzives . Taka milie viriesi veltiet vairak laika savam sievietem un neesat tik prasigi pret vinam , un gimene jums bus stipra , miliet savus bernus un atceratis par viniem . Citi tik maksa alimentus un doma kad padarijusi lielu darbu , bet berni tad pec ta teva ilgojas . citi pat alimentus nemaksa nodibina jaunas attiecibas un aizbrauc uz arzemem ……

 20. Mans bijušais vīrs bija Banderasa tips, bet “ko līdz smukums, ja nav tikums…” un kaisle ātri pārdega. Tagadējais vīrietis ir tāds liels, brīžiem neveikls lāčuks, un man viņš ir vislabākais un visskaistākais. Un viss taču rodas galvā un skaists un labs ir tikai tas ko mīlam,neatkarīgi no izskata.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.