Birka: mode

3 labākie MODES BLOGI Latvijā

Mode un viss, kas ar to saistīts, ir ļoti plaša, un sievietes interesējoša sfēra, arī Latvijā. Ir sievietes, kurām mode ir tīra brīvā laika aizraušanās, bet ir arī tādas, kuras modi mīl vēl vairāk. Šoreiz espati.lv piedāvā tev ielūkoties trīs, mūsuprāt, labākajos modes blogos Latvijā!

Mēneša NOTIKUMU afiša. Oktobris 2012

Kur doties, ko aplūkot, un kur labi pavadīt laiku šomēnes? Espati.lv tev ir sagatavojis OKTOBRA NOTIKUMU AFIŠU, kas palīdzēs tev orientēties plašajā kultūras notikumu klāstā šomēnes! Izvēlies un izbaudi!

Šoruden modē Mulenrūžas stils

Mulenrūžas stils klasiski tiek raksturots kā nerātni pikants, seksīgs un pat bohēmisks. Tas ir krāšņs, spilgts un ļoti uzkrītošs, reizēm pavedinošs, vilinošs un vienmēr acīm ļoti kārdinošs. Taču šoruden, pirmo reizi modes vēsturē, Mulenrūžas stilam pievienojas vēl viens raksturojums – radoši praktisks.

Bumbas un apakšveļa

Labi, ka tie apaļumi, kas viņu šad un tad interesē vairāk par tavu dibengalu, ir…

Lietas, kas pieaugušai sievietei nepiestāv

Daudz tiek runāts par nepareiza apģērba garuma, piegriezuma vai auduma raksta izvēli, bet mums, pieaugušajām meitenēm, piemīt ne tikai šādi grēki. Ir lietas, ko mēdzam paturēt vai aizņemties no mazo meitenīšu modes, un tad nudien reizēm izskatāmies smieklīgi. Apskatīsim dažas stila pamatlietas, ar kurām nevajadzētu aizrauties, ja vēlies izskatīties pēc īstas sievietes.

Slaiduma noslēpums – korsete

Korsete sievietes garderobē ir aktuāla jau vairākus gadsimtus. Tomēr laika gaitā korsetes nozīme ir mainījusies. Tad nu atskatīsimies uz šo sievišķīgo apģērba gabalu – tad un tagad.

Foršo veikaliņu ceļvedis

Šoreiz runa ir par nelieliem, stilīgiem latviešu mākslinieku iekārtotiem veikaliņiem, kur vari nopirkt unikālas, skaistas preces – apģērbus, aksesuārus, apavus, mākslas priekšmetus u.c. Kā arī par stilīgajiem vintage veikaliņiem, kur tu vari iegādāties jaunas un ne tik jaunas lietas, vienā eksemplārā un lieliskā stāvoklī. Rīgā šie veikali sevi mēdz dēvēt par vintage, bet neaizmirsīsim arī par vecajiem, labajiem second hand,…

Latvijas modes dizaineri – jaunajā Paviljonā, t/c Domina

„Ražots tikai Latvijā!” ar šādu saukli sevi piesaka Latvijas modes dizaineri t/c „Domina”, kur atvērts jauns un stilīgs modes preču veikals „Paviljons”. Veikalā iespējams iegādāties gan Latvijas modes dizaineru un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno mākslinieku darinātus apģērbus un aksesuārus, gan ekstravagantus interjera priekšmetus un gleznas. Veikalā klientus sagaida ne vien oriģināli apģērbi un aksesuāri, bet arī asprātīgas interjera detaļas, kas…