3 labākie MODES BLOGI Latvijā

Mode un viss, kas ar to saistīts, ir ļoti plaša, un sievietes interesējoša sfēra, arī Latvijā. Ir sievietes, kurām mode ir tīra brīvā laika aizraušanās, bet ir arī tādas, kuras modi mīl vēl vairāk. Šoreiz espati.lv piedāvā tev ielūkoties trīs, mūsuprāt, labākajos modes blogos Latvijā! Kādēļ tieši šie trīs? Tādēļ, ka šo blogu autores ir ļoti dažādas, ļoti spilgtas personības, bet viņas visas vieno viens – MODE! 


ANII.LV

  
Anita Sedliņa, foto: svetkulaiks.lv

Anii.lv bloga autore ir Anita Sedliņa – mākslas zinātņu maģistre, kas ir pieteikusi sevi modes pasaulē. Anita ir arī žurnāla „Pastaiga” modes redaktore. Viņa ne vien pati rada tērpus, bet par visu jauno modes pasaulē informē arī citas modes cienītājas. Anni.lv ir modes blogs, kas vēstī par visdažādākajām, ar modi saistītām, tēmām. Te tu atradīsi informāciju gan par vispasaules un pašmāju modes jaunumiem, gan par jaunām un interesantām modes dāmām interesējošām vietām – veikaliem – Latvijā, gan arī jaunākās modes tendences, kuras bloga autore nodos tev „pa tiešo” no modes skates mēles! Akcents tiek likts uz pašmāju modes darboņiem un to popularizēšanu, kas ir tiešām apsveicami, jo tieši tā arī mēs varam uzzināt, kas tad ir tas, kas modes pasaulē norisinās tieši pie mums – Latvijā! Blogā tu atradīsi ne vien informāciju par to, kas notiek modes pasaulē Anitas skatījumā, bet tas kalpo arī par veidu, kā iepazīties ar modi, ko rada pati bloga autore. Anitas radītie tērpi ir skaisti, sievišķīgi un fascinējoši – ar tiem noteikti ir vērts iepazīties! Ir interesanti iepazīties ar modi, skatoties uz to no tādas sievietes perspektīvas, kas pati modi arī rada – šī tad arī ir galvenā anii.lv „odziņa”!


KIDSGAZETTE.LV


Santa Bindemane-Mihelsone, foto: diena.lv

Kidsgazette.lv bloga autore ir Santa Bindemane-Mihelsone. Šis ir blogs, kurā tu vari atrast visu interesējošo par to, kas norisinās bērnu modes pasaulē! Šis noteikti ir ne vien interesantākais, bet arī lielākais un informācijas bagātākais šāda veida blogs Latvijā! Skaisti, izsmeļoši, un noteikti – iedvesmojoši! Mums šīs blogs patika tādēļ, ka tajā ietvertā informācija ir ļoti vispusīga – Santa runā ne tikai par bērnu apģērbu modi, bet arī par visām citām, ar bērniem saistītām, tēmām, piemēram, bērnu istabas dizainu, izklaidi kopā ar bērniem, ceļojumiem, kuros doties kopā ar bērniem, utt. Šis ir dzīves stila blogs vecākiem ar bērniem! Turklāt nevar neminēt arī to, ka visa blogā atrodamā informācija ir ļoti praktiskas dabas, un katra mamma (vai tētis), aplūkojot šo blogu, noteikti gūs iedvesmu, vai nonāks pie kādas jaunas idejas, kas saistīta ar bērniem un pasauli, ko to vecāki rada ap tiem! Piemēram, vai tu zini, kā vienkārši, un bez lieliem izdevumiem „atsvaidzināt” bērnu istabas sienas un padarīt tās interesantākas? Vai tev ir informācija par to, kuras Rīgas kafejnīcas un izklaides vietas ir vecākiem ar bērniem „draudzīgas”? Atbildes uz šiem un vēl daudz citiem jautājumiem atradīsi tieši kidsgazette.lv!

WHIMSICALAGNESIGA.COM

  
Agnese Kleina, foto: puaro.lv

Agnesi Kleinu šķiet visi jau ir pamanījuši. Vārdi, ar kuriem viņa raksturo pati sevi un savu blogu – kādas žurnālistes mēģinājumi draudzēties ar modi, vienlaikus cenšoties to apsteigt. Agnese ir gan atpazīstama, gan arīdzan spilgta personība Latvijas modes pasaulē. Un tieši tāds, protams, ir viņas blogs. Informācijas tajā ir tik daudz, ka kaut ko sev interesējošu noteikti atradīs ikviena modes izzinātāja! Agnese gan atspoguļo Latvijas modes pasaulē notiekošo, gan runā par to, kas jauns aiz valsts robežām. Šad un tad Agnese mīl gremdēties modes vēstures lapās, bet reizēm uzdrošinās arī prognozēt nākotni. Katrā ziņā – ja tu neesi pamanījusi, vai esi gluži vienkārši „palaidusi garām” kaut ko, kas notiek modes pasaulē, tad zini – šajā blogā tu savas zināšanas noteikti spēsi atsvaidzināt un papildināt! Šis ir modes blogs, ar kuru tev būtu jāiepazīstas, ja dēvē sevi par modes dāmu, vai vienkārši uzskati, ka mode ir tev interesējoša un tuva tēma. Turklāt Agneses spēja pasniegt modes pasaulē notiekošo gana vienkāršā un saistošā valodā, rosina lasīt šo blogu atkārtoti!
14 komentārs
 1. Tas Kidsgazette.lv ir labs, taču es tam prognozēju izbeigšanos, jo kā zināms, bērni aug un pavisam drīz Santai vienkārši vairs nebūs interesanti rakstīt par grabulīšiem…

 2. Piekrītu, Agneses blogs ir labs, taču ar viņu pašu, tieši vizuāli, kaut kas nav kārtībā. Iespējams, visas tās reizes kad esmu viņu redzējusi, jaunkundzei pirms tam kas atgadījās, taču man bija totāli nepieņemams viss tas saņurcītais veidols: atirusi zeķubikse, apskribušas kurpes, nošmulēta matu stīpiņa. Nu johaidī, ja tu cilvēk izej uz vizālo nogalināšanu, tad dari to izsmalcināti, nevis ar prastu nevīžību. Pie tam šajā situācijā nevar aprobežoties ar tekstu: nepatīk – neskaties! Jo šis noteikti nav tas gadījums, jaunkundzīte taču grib, lai uz viņu blenž un arī es blenzu, bet pēc tam novērsos. Nepatikā.

 3. mnja, tiesi si iemesla del es nekad negribetu but slaveniba, jo pat uz veikalu nedrikst iziet bez make-up un “vakara frizuras”

 4. Štrunts par paskatu, galvenais, lai tas “skaistums, kas nāk no iekšām” ir kvalitatīvs!

 5. Nu bet ja viņa sevi pozicionē kā baigo “modes dāmu”, tad te vairs nevar runāt par skaistumu “no iekšām”, viņai IR jābūt savāktai un sakoptai, jo tā ir viņas vizītkarte!!!!!!!!

 6. Mans favorīts ir Bindemanes blogs un viņa pati man šķiet TĀAADA sieviete – ar lielo burtu! 🙂

 7. Nu nez – tā tērpu radītāja, pirmā bloga autore, man gan neizskatās pēc tādas, kas varētu modi radīt … Bet laikam jau tie dizaineri paši nekad ne pēc kā super stilīga neizskatās! Vismaz pie mums – Latvijā !

 8. Agnese pēdējā laikā stipri šauj pār strīpu ar savu samičkāto stilu. Būt nesakoptai, sašmulētai nav stilīgi. Ja cilvēkam iepaticies staigāt apkārt pinkainam un netīrās drēbēs, tad tas ir saucams par slinkumu nevis par stilu…

 9. Vienu brīdi man ļoti patika Agnese, kā viņa izskatījās, sevi pasniedz, bet izskatās, ka ir kaut kur “iesprūdusi”… Iespējams tiešām mēģina apsteigt… un es to nesaprotu. Kaut kā vienveidīga šķiet ir palikusi un tiešām izskatās, ka pēdējā laikā ģērbjas lupatās. Kas par daudz, tas par skādi – iespējams, ā ir lielā mode 😀

 10. Interest in the bloggers world wide web? follow the impact world that distinguishes difference by micropings..Hey you can buy sell all your cool stuff there too…
  [cenzēts]qhepstow.com

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.