Bumbas un apakšveļa

Labi, ka tie apaļumi, kas viņu šad un tad interesē vairāk par tavu dibengalu, ir veidoti no gumijas. Ripas un bumbas dzenā komandu un neskaitāmu skatītāju acu zālītes. Dažreiz sanāk iekost lūpā, lai dzēlīgi nekomentētu viņa pēkšņo aktivitāti un lielo uzmanību attiecībā pret šīm sporta spēlēm, kad Olimpiādi nomaina Dinamo spēles, bet tām seko Pasaules hokeja čempionāts. Labi, ka pie mums tam ir sezonāls raksturs.

Taču ir iespēja apvienot visas vīriešiem mīļās bumbas vienā veselumā! Š? iespēja maskējas aiz saīsinājuma LFL jeb Veļas futbola līga!

Š? līga 2003. gadā izauga no amerikāņu futbola Super Bowl starplaikos translētajām pārraidēm, kurās futbolistes bija seksīgā veļā tērptas žilbinoši skaistas atlētes – gan profesionālas sportistes, gan spēcīgas modeles. Meiteņu uniforma ir ierast?: ķivere, plecu, elkoņu un ceļu aizsargi un …izsmalcināts krūšturis un biksītes. No starplaiku izklaides izauga profesionāls sporta veids, kurā šobrīd sacenšas desmit profesionāļu komandas! Sportiskas sievietes apakšveļā, protams, prot novērtēt arī Eiropā, lai gan nedaudz retāk – Eiropas un Pasaules futbola čempionātu laikā. Šeit pretinieces ir tērpušās mazajās nacionālajās formās. Šeit gan jāpiebilst, ka par spēli un tās tehniku šajā reizē tiek domāts vismazāk. Drīzāk ar lielāku prieku tiek gaidīti „ka?e?u kauti?i”, kuru laikā lencītes un drošības šņorītes mēdz plūst…

Reālajā dzīvē labāk gan nostrādā karsējmeitenes, kurām piemīt meitenīgs koķetīgums un kaķenes lunkanība. Sportistes ir ar lielu krampi – maiguma vietā no viņām drīzāk var norauties pa degunu! Futbolistes tērpu labāk atstāt savām sviedrējošajām aerobikas nodarbībām, izrādot savus muskuļus pārējo meiteņu ac?m: skat, dāmas, cik daudz jums vēl ar savu ķermeni ir jāstrādā!

4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.