Latvijas modes dizaineri – jaunajā Paviljonā, t/c Domina

„Ražots tikai Latvijā!” ar šādu saukli sevi piesaka Latvijas modes dizaineri t/c „Domina”, kur atvērts jauns un stilīgs modes preču veikals „Paviljons”. Veikalā iespējams iegādāties gan Latvijas modes dizaineru un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno mākslinieku darinātus apģērbus un aksesuārus, gan ekstravagantus interjera priekšmetus un gleznas. Veikalā klientus sagaida ne vien oriģināli apģērbi un aksesuāri, bet arī asprātīgas interjera detaļas, kas šo veikalu atšķir no visiem pērējiem.

Veikala "Paviljons" oficiālā atklāšana notiks 20. augustā plkst. 18:00

Šāda veida veikals t/c „Domina” nav pirmais, – tas ir turpinājums nedēļu ilgušajam jauno modes mākslinieku showroomam, kas sekoja modes skatei „Paviljons”. Apmeklētāju interese par showroomu bija pārsteidzoši liela, tādēļ tika nolemts atvērt „Paviljonu”, kurā būs pārstāvēti tādi dizaineri kā Žanete Auziņa, Šeila, Agnese Narņicka, Elīza Ceske, Dace Krieviņa-Bahmane, Mila-Ludmila Kruglika, Artis Štamgūts, Indra Salceviča, Indra Miklāva, Vita Radziņa, Anita Altmane, Ieva un Ilze Čečinas, Inga Nipāne, Edīte Treija, Marika Džule, Arita Varžinska, Inga Tauriņa, Inga Šulce, Ieva Janelsiņa, Liena Subatiņa, Anastasija Golubeva, Iveta Vilne, Agnese Oleksāne, Modris Klingenbergs, Romāns Straupmanis, Reinis Ratnieks, Diāna Silava, Liene Pētersone, Andis Ronis, Andis Jurjāns, Natālija Rodčenko, Nilss Strods, Jānis Vanags, Vita Puide, Ginta Baumane, Māris Skanis, Modris Svilāns, Arnolds Tunkelis, kā arī būs aplūkojami tādu gleznotāju kā Reiņa Liepas, Kristīnes Luīzes Avotiņas, Flēras Fedjukovas, Neonillas Medvedevas, Aijas Vinkelmanes, Zanes Balodes-Bandinieces un Intas Brūniņas darbi, kas lieliski iederas jaunā veikala interjerā.

Ideja par modes veikaliņa atvēršanu radusies veiksmīgas t/c „Domina” un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno modes mākslinieku sadarbības rezultātā.

Ikviens interesents aicināts doties uz modes paviljonu apskatīt un iegādāties kādu no jauno censoņu darinātajiem tērpiem un aksesuāriem. Jūsu draugi, radi un paziņas noteikti pamanīs jauno ietērpu, savukārt modes jomā strādājošie apbrīnos Jūsu oriģinalitāti.

4 komentāru
  1. Super, super, super!!! malači! es tikai atbalstu! sen jau bija laiks! Noteikti būšu :)))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.