RUDENS UN ZIEMAS MODE 2012./2013.

Šoreiz espati.lv ir apkopojis un piedāvā tev 10 modernākās rudens un ziemas 2012./2013. gada modes sezonas tendences! Skaties, vērtē un iedvesmojies!
 
ORIENTĀLISMS
Šajā rudens un ziemas sezonā viena no modes tendencēm ir orientālisms. Tie ir apģērbi un aksesuāri, kas radīti iedvesmojoties no Tālajiem Austrumiem. Šim stilam raksturīgas košas un piesātinātas krāsas, kā arī grezni un pat gleznaini apdrukāti audumi Tālo Austrumu etnikā. Orientālisms sevišķi mīl tādus audumus kā zīdu un atlasu. Šajā stilā radītie apģērbi ir ļoti spēcīgi, pamanāmi, taču, nenoliedzami – sievišķīgi. 


Kleita MONTON, Ls 59.90       Blūze MANGO, Ls 27.99        Kleita MANGO, Ls 36.99

ADĪJUMI
Otra no šīs rudens un ziemas sezonas modes tendencēm – adījumi. Viena no praktiskākajām un arī skaistākajām modes tendencēm šosezon. Adīts tiek it viss – gan apģērbi, gan aksesuāri. Krāsas – visdažādākās, sākot ar klasiski balto, melno, pelēko un bēšo un beidzot ar visiem košajiem toņiem, kas ļauj nezaudēt dzīvesprieku arī gada tumšajos mēnešos. Īpaša šīs sezonas adījumu tendence – adītas kleitas! Skaisti, praktiski un sievišķīgi!


Jaka MONTON, Ls 59.90        Kleita H&M, Ls 19.95       Džemperis LINDEX, Ls 22.95

KAŽOKĀDAS
Trešā šīs rudens un ziemas modes sezonas tendence – kažokādas. Tas, protams, nozīmē to, ka modē ir gan paši kažoki, gan arī viss, kas veidots, izmantojot kažokādas. Mode šajā sezonā sevišķi mīl izmantot kažokādas kā akcentu, ar ko papildina gan apģērbus, gan aksesuārus. Kažokādas redzēsim gan uz apģērba, piemēram, elegantas vestes vai džemperi ar kažokādas apdari, gan āra apģērba, piemēram, mēteļi un jakas, ar kažokādas apdari, gan arī aksesuāros piemēram, somas, kas darinātas no kažokādas!


Veste MONTON, Ls 49.90      Soma H&M, Ls 19.95      Mētelis MONTON, Ls 169

ĢEOMETRIJA

Lai šī rudens un ziemas modes sezona nebūtu pārlieku pelēcīga, modē ir ģeometriskas apdrukas! Turklāt, tām raksturīgas arī košas un ļoti pamanāmas krāsas. Ģeometriskā apdruka manāma gan uz apģērba, gan aksesuāros. Kombinējot šos krāsaino un dzīvespriecīgo tendenci ar ko pieklusinātāku un klasiskāku, tu iegūsi skaisti rudenīgu koptēlu – izmēģini!


Džemperis MANGO, Ls 27.99      Soma MONTON, Ls 29.90      Bikses H&M, Ls 14.95

VOLĀNI
Vēl viena no šī rudens un ziemas sezonas modes tendencēm, kas bija jūtama jau vasarā – volānu izmantošana apģērbā. Taču, ja pavasarī un vasarā volāni rotāja galvenokārt sievietes auguma vidusdaļu ar svārku un kleitu palīdzību, tad tagad volāni kļuvuši daudzveidīgāki. Rudenī un ziemā volāni redzami gan blūzēs, gan kleitās, gan arī žaketēs un citur. Tie var koncentrēties gan auguma vidusdaļā, gan arī citur, piemēram, žaketēs, kā interesantas aizdares papildinājums.


Blūze MANGO, Ls 23.99      Kleita MONTON, Ls 65.90      Žakete H&M, Ls 29.95

ZIEDI

Arī ziedi ir tā modes tendence, kas bija redzama arī pavasarī un vasarā. Daļēji tā turpinās arī rudenī un ziemā. Galvenā atšķirība ir tā, ka ziedu apdrukas izmantošana apģērbā un aksesuāros rudens un ziemas sezonā ir nedaudz piezemētāka – tie tiek likti uz tumšākas krāsas audumiem, arī paši ziedi nereti kļūst pieticīgāki, piemēram, tiek veidoti rudenim un ziemai raksturīgākās krāsu gammās.


Blūze H&M, Ls 9.95              Bikses H&M, Ls 19.95              Svārki NEXT, Ls 26

70TIE GADI
Jauna un interesanta modes tendence šajā rudens un ziemas modes sezonā ir 70to gadu apdrukas! Tās tiek izmantotas gan apģērbā, gan aksesuāros. Ja neesi droša par šī stila apģērbu ieviešanu savā garderobē, ieteikums – kombinē to ar ko piezemētāku, piemēram, klasiku! Tādējādi iegūsi ļoti interesantu, modīgu un visnotaļ acis piesaistošu koptēlu!


Blūze MONTON, Ls 29.90        Bikses H&M, Ls 34.95        Svārki LINDEX, Ls 27.95

GREZNAS MEŽĢĪNES
Mežģīnes šajā rudens un modes sezonā, pēc neliela pārtraukuma, ir atgriezušās uz modes skatuves visā savā krāšņumā. No mežģīnēm tiek darināts it viss – svārki, kleitas, blūzes un pat bikses! Protams, netiek aizmirsti arī aksesuāri un rotaslietas. Interesanti, ka šajā sezonā modē ir ne tikai mežģīnes kā materiāls, bet arī mežģīņu raksts, kas var tikt uzdrukāts uz jebkāda materiāla apģērba. Skaista un sievišķīga modes tendence, kuru noteikti vērts ieviest savā garderobē!


Kleita H&M, Ls 19.95         Bikses NEXT, Ls 42         Blūze MANGO, Ls 32.99 

DAŽĀDAS VIRSJAKAS

Lūkojoties pēc jaunas virsjakas šajā rudens un ziemas sezonā, ir vērts ņemt vērā trīs galvenās tendences šajā jomā. Pirmkārt – modē ir klasiska stila virsjakas un mēteļi, otrkārt, aktuāla tendence ir mēteļi ar dubulto pogu aizdari. Un treškārt – šīs sezonas nozīmīgākā aktualitāte ir mēteļi un virsjakas, kas veidoti brīvā piegriezumā, jeb vienkārši sakot – izskatās kā nedaudz par lielu (oversize). Protams, nekur nezūd arī kažoki un virsjakas/mēteļi ar kažokādas akcentiem!


Mētelis H&M, Ls 59.95       Mētelis ZARA, Ls 65.95       Mētelis NEXT, Ls 90

DAŽĀDAS ŽAKETES
Viena no rudens un ziemas praktiskākajām modes tendencēm ir žaketes, par kuru izmantošanas plašo iespējamību noteikti vairs nav jādiskutē. Šosezon modē ir visdažādākās žaketes, taču aktuāli ir trīs galvenie virzieni – žaketes no interesanta auduma, piemēram, vilnas, velveta, adījuma. Otrkārt – žaketes ar dubulto pogu aizdari. Treškārt – klasiska stila žaketes, kurās izmantotas kontrastējošas krāsas. 

Žakete H&M, Ls 22.95       Žakete MONTON, Ls 65.90       Žakete MANGO, Ls 64.99

18 komentārs
  1. Tā strīpaini-krāsainā Monton soma ļoti smuka, bet dzīvē droši vien vairs nebūs tik šiki.

  2. Kāpēc domā, ka dzīvē būc tidādāka tā soma? Man šķiet, ka esmu viņu redzējusi veikalā – bija laba!

  3. Jā, tiešām sievišķīgas lietas piemeklētas katrā no kategorijām ! Tiešām ir no kā izvēlēties, ne tā kā citur, kur sabliež tikai bildes no modes skatēm, vai saliek kaut ko tādu, ko neviens nekad mugurā nevilktu.

  4. Manuprāt, ir gan no dārgā, gan no lētā “gala” saliktas lietas 🙂 Un tas, kas dārgāks, jau parasti arī smukāks un aci piesienošāks 🙂 Ja maciņš pa īsu, tad parasti smukajai dārgajai lietai piemeklēju līdzīgu no lētā gala!

  5. Kopš kura laika Zara, Montons ir dārgie brendi? Meitenes atgriezieties realitāte, pa brīvu ir tikai siers peļu slazdā.

  6. Nu bāc, nošokēja! Ziemā kažokādas, adījumi un virsjakas, viss esmu uz pakaļas :D.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.