Šoruden modē Mulenrūžas stils

Mulenrūžas stils klasiski tiek raksturots kā nerātni pikants, seksīgs un pat bohēmisks. Tas ir krāšņs, spilgts un ļoti uzkrītošs, reizēm pavedinošs, vilinošs un vienmēr acīm ļoti kārdinošs. Taču šoruden, pirmo reizi modes vēsturē, Mulenrūžas stilam pievienojas vēl viens raksturojums – radoši praktisks.

Mulenrūžas valdzinājums deviņu gadu garumā

Reiz jau mēs piedzīvojām šī stila uzplaukumu, tas bija nu jau, šķiet, tik tālajā 2001. gadā, kad teju visu pasauli pārņēma Nikolas Kidmenas un mūzikla Mulenrūža valdzinājums. Toreiz šis stils gāja savu uzvaras gājienu visā tā krāšņumā – mežģīnes, satīns, zīds, lapsenes vidukli veidojošas korsetes, bagātīgi aksesuāri un spilgti krāsu kontrasti. Mulenrūžas stils bija modē it visur – gan apģērbā, apavos un aksesuāros, gan arī interjerā. Tika rīkotas gan ballītes Mulenrūžas stilā, gan pat Mulenrūžas kāzas. Šis stils ir tik ļoti krāšņs un vilinošs, ka tā īsti no modes nav izgājis visus šos gadus, tikai pēdējos gados tas vairāk ir kalpojis akcentam, ar ko papildināt tērpus – interesanti Mulenrūžas stila aksesuāri un, protams, grezna apakšveļa, kas vairāk tiek izmantota īpašos gadījumos.

Jaunā Mulenrūžas pieeja – radoši pikanta
Šoruden mēs atkal varēsim ienirt bohēmiskajā un tik vilinoši krāšņajā Mulenrūžas pasaulē un baudīt svētku sajūtu katu dienu. Rudens un ziemas 2010./2011. modes sezonā Mulenrūžas, jeb veļas stils ikdienas apģērbā, ir atpakaļ uz skatuves visā savā krāšņumā, tikai nedaudz citā interpretācijā. Galvenais šī stila jauninājums šosezon – praktiskums. Ja agrākais Mulenrūžas stils vairāk piederējās svētkiem, ballēm un īpašiem notikumiem, tad šosezon galvenais šī stila trumpis ir tā piemērotība ikdienai un, pats galvenais, vēsajiem un ne tik tīkamajiem rudens un ziemas laika apstākļiem. Taču arī ar šo savu jauno īpašību Mulenrūžas stils tik un tā nav zaudējis savu pikantumu, sievišķību un valdzinājumu. Šīs sezonas Mulenrūžai tiek pieiets ļoti radoši  – ikdienā velkamas blūzes, topi, svārki arī greznākas kleitas  – interesanti, moderni un ikdienā lietojami!


Satīna svārki ar mežģīņu kārtām, interneta veikals www.halens.lv, 26,95Ls
Veicot preču pasūtījumu līdz decembrim, saņem Brīnišķīgas balvas!


Bolero jaciņa ar caurspīdīgām mežģīnēm, interneta veikals www.halens.lv, 26,95Ls
Veicot preču pasūtījumu līdz decembrim, saņem Brīnišķīgas balvas!

Blūze, veikals KAREN MILLEN, 89,00Ls


Džemperītis, veikals Monton, 23,90Ls


Kleita, veikals OASIS, 68,00Ls 


Kičīgi apavi

Apavi, šīs sezonas Mulenrūžas stilā, darbosies, galvenokārt, kā spilgts akcents pārējam tēlam. Augsti papēži, protams, ir viena no šī stila raksturīgākajām pazīmēm, un tas nemainīsies arī šosezon, jo tie jebkurai sievietei piešķir īpašu rozīnīti – eleganci, sievišķību, kā arī graciozu un valdzinošu gaitu. Taču materiāli, no kādiem tiek darināti Mulenrūžas stila apavi, šoruden ir pavisam netipiski, piemēram, caurspīdīgas mežģīnes, turklāt visdažādākajos veidos – gan kā pamatmateriāls, gan kā akcents, piemēram, mežģīņu ielaidumi vai bantītes. Galvenā šādu apavu sūtība – būt par pamanāmu akcentu, kas papildina tērpu kopumā un piešķir tam interesantu un kičīgu noskaņu.

Kurpes ar platformu, virspuse ar mežģīni, interneta veikals www.halens.lv, 32,99Ls
Veicot preču pasūtījumu līdz decembrim, saņem Brīnišķīgas balvas!

Puszābaki ar caurspīdīgām mežģīnēm un oderi, interneta veikals www.halens.lv, 39,99Ls
Veicot preču pasūtījumu līdz decembrim, saņem Brīnišķīgas balvas!


Kurpes, OTTO katalogs, APART līnija, 107,10Ls


Kurpes, OTTO katalogs, APART līnija, 122,32Ls

Kurpes, veikals KAREN MILLEN, 122,00Ls

Apakšveļa – bauda acīm un dvēselei
Kad runa ir par sievietes apakšveļu Mulenrūžas stilā, tad te nu varam atgriezties pie tādiem audumiem kā satīns un zīds kopā ar mežģīnēm, kā arī pie krāšņām krāsām un to salikumiem. Mulenrūžas stila apakšveļas galvenais uzdevums ir priecēt vīriešu acis un radīt īpašu noskaņu, kāda raksturīga tikai šim stilam – noslēpumainu, pat nedaudz teatrālu, un tieši tādēļ tik ļoti kārdinošu un vilinošu. Šoruden tieši sieviešu apakšveļa ir tā, kurā izpaudīsies klasiskā Mulenrūža – te nebūs nekādu praktisku audumu un domu par sasildīšanos drēgnajās rudens dienās. Ar šādu apakšveļu mugurā par aukstumu nebūs jādomā… Mulenrūžas stila veļa ir radīta baudai – gan acu, gan dvēseles baudai. Neaizmirstama ir arī Mulenrūzas stila karaliene – korsete, tā vienmēr būs šī modes virziena sastāvdaļa.


Apakšveļas komplekts, veikals-ražotājs ROSME, 13,55Ls


Apakšveļas komplekts, veikals-ražotājs ROSME, 16,15Ls


Apakšveļas komplekts, veikals New Yorker, 19,81Ls


Korsetveidīgs bodi, veikals New Yorker, 11,95Ls


Krūšturis, katalogs 3suisses, 16,90Ls

Rotas un aksesuāri – kā akcenti paši par sevi
Rotas un aksesuāri šajā stilā ir uzkrītoši, sievišķīgi un arī mazliet teatrāli, jo to galvenā sūtība ir kļūt par akcentiem, lai radītu īpašu burvību un piešķirtu tērpam interesantu Mulenrūžas rozīnīti. Greznas, pamanāmas, reizēm pat dekoltē aizsedzošas kaklarotas, spilgti auskari, gredzeni, rokassprādzes  – tādas ir rotas Mulenrūžas gaumē.


Trollbeads Murano stikla pērlīšu aproce ar zelta, sudraba, Murano stikla, īsto pērļu un dārgakmeņu trollpērlītēm, veikals Trollbeads, t/c Spice, www.trollbeadsuniverse.com, no 19,00Ls par vienu trollpērlīti


ROSATO apzeltītas sudraba aproces, salons Shine, t/c Galerija Centrs,www.shine.lv, no 85,00Ls līdz 145,00Ls


Auskari, veikals Tronis, 31,00Ls


Kaklarota, katalogs 3suisses, 16,90Ls


Kaklarota, veikals Pilgrim, 49,20Ls

Somiņas, šalles, zeķes un citi aksesuāri – tiem visiem pamatā mežģīnes, kā galvenais materiāls. Piemēram, zeķēm variācijas visdažādākās – no garām, melnām tīkliņzēķēm, kuras papildinātas ar skaistu mežģīņu gumiju, līdz pat tādām, kuras pašas veidotas no mežģīnēm un rotātas ar dažādiem ornamentiem. Turklāt, šī stila zeķes apmierinās praktiskuma piekritējas, jo būs veidotas arī no biezākiem materiāliem, kuri neļaus kājiņām salt pat ziemas spelgonī.


Tīkliņzeķbikses, veikals Madam Baron, 12,00Ls


Somiņa, veikals KAREN MILLEN, 89,00Ls


Zeķes, veikals Madam Baron, 7,00Ls


Šalle, veikals OASIS, 17,00Ls 


Zeķes, veikals Madam Baron, 10,55Ls

15 komentārs
  1. Un veļ taču arī satreicoša… Bet tur jāmāk attiecīgi iznesties un sevi pasniegt, lai šādi ģerbtos. Tas viss prasa iekšējo stilu. Kurai katrai tas toč neder.

  2. -> Zane
    Man gan liekas, ka katrai sievietei pašai ir jāparūpējas par to, lai viņa varētu atļauties sev šadus skaistumus ;)!

  3. Feministe, protams, sievietei jāspēj sevi palutināt ar šādām lietām, bet ja labi padomā – kas tad paliek vīrietim? Apbrīnot šo skaistumu, kura kaldināšanā pats nav pielicis nekādas pūles un pēc tam šādu sievieti visiem izrādīt kā savu?
    Vīrietim IR jāpiedalās savas sievietes apmierinājuma sasniegšanā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.