Vientuļo meiteņu 3 KĻŪDAS

Esi nogurusi no randiņiem bez turpinājuma? Apnicis regulāri iemīlēties vīriešos, kas nav gatavi attiecībām? Ja neatlaidīgie centieni izveidot attiecības ir atņēmuši tavus pēdējos spēkus, tā arī nedodot nekādu rezultātu, iespējams, ir pienācis laiks izvērtēt savu pieeju lielās mīlas meklējumiem. Iepazīsties ar vientuļo meiteņu visizplatītākajām kļūdām, kas traucē nodibināt jaunas attiecības un turpināt iesāktās. Ja gadījumā kaut kas liekas pazīstams – pamēģini laboties.

 1. Daudzas sievietes pēc virknes neveiksmīgu attiecību vai ilgāka vientulības perioda uzskata, ka ar viņām kaut kas nav kārtībā, un nopietnas attiecības tām vienkārši nav lemtas. Šāds uzskats ir ļoti aplams, turklāt, arī bīstams. Tādas frāzes kā „kam es tāda esmu vajadzīga?” vai „kurš tad mani ņems?”, bieži atkārtotas, tiešām var kļūt par sava veida lāstu, tikai šoreiz vainīga nebūs sāncenses sarunāta tantiņa – burve, bet gan tu pati. Agrāk vai vēlāk tavs uzskats par sevi kā par neveiksminieci sāks izpausties gan tavā uzvedībā, gan izskatā, bet tas noteikti ir pēdējais, kas varētu piesaistīt pretējo dzimumu. Nedari sev pāri – mīli un cieni sevi. Pašapziņas celšanai šobrīd pastāv visplašākās iespējas, sākot ar dejām un beidzot ar literatūru. Izmanto tās.
 2. Pārstāj vīriešos saskatīt ienaidnieku. Tik tiešām, dzīves realitāte ir tāda, ka labo vīriešu procentuāli ir mazāk, kā viduvējo vai slikto. Tomēr viņi pastāv, un satikt viņus var jebkurā vietā. Kaut kādu nesaprotamu dabas likumu iespaidā vairums sieviešu mēdz ieķerties vīriešos, kas neatbild uz telefona zvaniem, izdomā melīgas atrunas, rūpējas tikai par savu komfortu, atzīstas mīlestībā, bet pēc tam pārguļ ar tavu labāko draudzeni vai arī citādāk izpauž savu sliktā puiša raksturu. Bez šaubām, pēc pāris šāda veida attiecībām, gribot negribot, tu sāc vērtēt vīriešus pēc vienas mērauklas. Kad kārtējais marlboro kovbojs ir saplēsis druskās tavas rozā brilles un atstājis ar salauztu sirdi, tā vien šķiet, ka pasaulē vairs nav neviena normāla vīrieša. Tā gluži nav taisnība. Labie puiši pastāv, tikai pamanīt viņus ir grūtāk. Iespējams, viņi dažkārt ir garlaicīgi un paredzami, toties attiecībās tu jutīsies droša, mīlēta un aprūpēta.
 3. Mīlestība nav pavadiņa, kurā, vēlams ar dubulto mezglu, jāpiesien mīļotais. Pat, ja šīs attiecības ir tavs mūža piepildījums un viņš ir ideālākais partneris, kādu var vēlēties, tas vēl nenozīmē, ka brīvais laiks ir jāpavada tikai un vienīgi kopā. Tā nav katastrofa, ja vīrietis vēlas viens vai ar draugiem aizbraukt pamakšķerēt vai uzspēlēt futbolu. Arī gadījumi, kad viņš nevēlas kopā ar tevi izķemmēt lielveikalus vai doties pie draudzenes apraudzīt viņas jauno dzīvokli, neliecina, ka jūsu attiecības tuvojas beigām. Ja tu tomēr domā citādāk, visticamāk, tev jāgatavojas jaunam vientulības periodam. Pat vissaticīgākajiem pāriem ir nepieciešama telpa, lai katrs varētu sakārtot savas domas. Jo dinamiskāku un piepildītāku dzīvi viņi dzīvo (draugi, vaļasprieku, darbs), jo interesantāki viņi kļūst savu partneru acīs.
7 komentāru
 1. Nu jā, bet piespiest pogu un šito visu nomainīt jau nevar. Laikam kāds psihoterapeits jāapmeklē, lai tās domas un uzskatus pareizā gultnē ievirzītu

 2. Tas ir paradokss – tos labiņos un pareizos tiešām gribas krietni mazāk. Un kā likums- ja tev uzmanību pievērsīs tiešām kārtīgs džeks, par kuru ir skiadrs, ka būs labs ģimenes galva, pelnītājs, rūpēsies un mīlēs…kaut kā nepavelk, bet razpi..ajs, kas ar savu uzmanību apvelta reizi mēnesī trijos naktī ar negaidītu zvanu, vienmēr tiek ar sapņainām acīm uzlūkots.

 3. Pievienojos zemuudenei…..Uz tiem sliktajiem puišiem jau actiņas mirdz…reti,kad Tu domā ar prātu… 🙂

 4. njaa, laikam jau neesmu vieniigaa, kas nekaadi nespeej sanjemties un ielmiileeties kaadaa kaartiigaa “labajaa” puisii… Viņiem parasti viena vaina – nav nelieshi.. 😉 un liidz ar ko man vairs nav interesanti… nav adrenaliina.. nav..

  buus vien jaapiestraadaa pie siis teemas terapijaa… savaadak.. tas taa arii turpinaas jau cik gadus..

 5. Izklaisās, ka meitenes šeit ir cietējas – vajag to, kurš pavedina, tad pazūd un atkal uzrodas kā Dieva dāvana un atkal pazūd uz nenoteiktu laiku. Runāju ne tikai par fizisko attālināšanos…

 6. Es neesmu gatava nopietnām attiecībām, es vispār neeju uz randiņiem… bail no kaut kā laikam. Nekad nav bijis drauga, nekad neesmu bijusi iemīlējusies. Esmu ierāvusies sevī, nelaižu klāt. Un pašlaik šķiet, ka tā būs vienmēr. Man pašlaik ir deviņpadsmit gadu… ceru, ka mainīšos, bet šaubos.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.