SKAISTUMA kopšana dažādos LAIKOS sniedz ATŠĶIRĪGU rezultātu

Mums katrai ir savs skaistuma kopšanas rituāls, ko veicam no rītiem, vakaros un reizēm arī dienas laikā. Taču, vai zināji, ka katrai skaistuma kopšanas procedūrai ir savs visatbilstošākais laiks diennaktī? Mēs piedāvājam tev ielūkoties skaistuma kopšanas algoritmā, kas piedāvā uzzināt, kurās diennakts stundās veiktās skaistuma kopšanas procedūras spēj dot vissekmīgākos rezultātus – varbūt ir vērts izmēģināt?
 
Laiks no 6.00 līdz 10.00 – ideālais laiks attīrošām un tonizējošām ķermeņa un sejas procedūrām. Derēs rīta duša, izmantojot tonizējošu un uzmundrinošu dušas želeju. Vēl labāk – dziļāka ādas attīrīšana izmantojot skrubi vai pīlingu. Starp citu – agrās rīta stundās vislabāk iedarbojas sejas un ķermeņa maskas, jo āda burtiski uzsūc visu vērtīgo! Noteikti neaizmirsti ādu (gan sejas, gan ķermeņa) pēc attīrīšanas un tonizēšanas arī mitrināt!
 
Laiks no 10.00 līdz 14.00 – lielisks laiks dažādām masāžām, kā arī ķermeņa apmatojuma likvidēšanas procedūrām. Šajās stundās sāpīgās procedūras būs mazāk nepatīkamas. Ļoti labi iedarbosies visas procedūras, kas saistītas ar celulīta apkarošanu un skaistāka silueta veidošanu, jo ķermenis šajās stundās strādā ar pilnu jaudu, kas nozīmē, ka toksīni tiek labi izvadīti un sekmīgi var veikt tauku šķelšanas pasākumus.
 
Laiks no 14.00 līdz 17.00 – laiks, kad muskuļi ir visaktīvākie. Ideāls brīdis sporta nodarbībām, pirms kurām uz ādas uzklāj speciālos līdzekļus, kas darbojas nodarbību laikā, šķeļot liekos tauciņus. Labs laiks arī dažādām ķermeņa ietīšanas procedūrām, jo tiks labi izvadīts viss liekais. Ja iespējams, var iet, piemēram, pirtī. Arī pasākumi pret celulītu, šajā laikā veikti, gūs labus panākumus.
 
Laiks no 17.00 līdz 20.00 – labs laiks, lai veiktu dažādas relaksējošas un nomierinošas procedūras, piemēram, SPA procedūras. Ķermenis lēnām gatavojas naktij. Šīs stundas derēs arī masāžām, taču mazāk tām, kas veido siluetu vai cīnās ar celulītu, vairāk tieši nomierinošajām un relaksējošajām. Šis laiks izmantojams arī dažādām detoksikācijas procedūrām, jo ķermenis labi atbrīvojas no toksīniem. Ej pirtī, vannā, dodies garās pastaigās svaigā gaisā. Vari arī attīrīt ādu ar skrubi vai pīlingu.
 
Laiks no 20.00 līdz 23.00 – vakara ķermeņa un sejas kopšanas rituālu laiks. Ideāls brīdis, lai uzklātu nakts kosmētiku, kas darbosies, kamēr tu pati baudīsi naktsmieru – ādu atjaunojošie līdzekļi, pretcelulīta līdzekļi naktij, grumbiņas izlīdzinošie līdzekļi utt. Vari iet vakara vannā vai dušā, izvēloties piedevas ar nomierinošiem un atslābinošiem aromātiem.
 
Laiks no 23.00 līdz 6.00 – laiks, kad noteikti jābauda naktsmiers. Kvalitatīvs, pietiekošs miegs ir vislabākā procedūra skaistumam. Šajās nakts stundās nav ieteicams pasākt neko citu, jo tas tāpat nedos rezultātus. Tavs organisms darbojas miera režīmā. Naktī norit visintensīvākais šūnu atjaunošanās process – tās dalās pat līdz astoņām reizēm aktīvāk, kā dienas laikā! Līdz ar to kopjošā un atjaunojošā kosmētika, ko uzklāji vakarā, iedarbojas ideāli.
1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.