Birka: ķermeņa kopšana

Es ļoti SVĪSTU – KO iesākt?

Siltais laiks liek manīt par tādu problēmu kā pastiprināta svīšana. Svīšana ir pavisam normāls un nepieciešams mūsu organisma process, taču sajūta, kad atskārsti, ka esi slapja un jūties briesmīgi netīra, turklāt pamani arī nejaukos pleķus uz drēbēm, nav tā patīkamākā! Ko var darīt lietas labā? Mūs konsultēja „Medicīnas sabiedrības ARS” profesionāle – dermatoloģe Dr. Ilze Koha.

Kā vislabāk atbrīvoties no liekā apmatojuma?

Sešdesmitajos gados, kad modes tendences noteica flower power jeb hipiji, dabīgums visās tā izpausmēs bija ļoti aktuāls. Bet tie laiki sen kā garām, tagad aktuāla ir gluda āda bez apmatojuma. Tādēļ nolēmām pastāstīt par populārākajām kosmētiskajām procedūrām, kas palīdz atbrīvoties no liekā apmatojuma.

SEKO līdzi savai fiziskajai FORMAI arī VASARĀ!

Parasti jau agrā pavasarī sākam ciešāk piedomāt par gaidāmo pludmales sezonu un piestrādāt pie fiziskās formas. Arī vieglais vasaras apģērbs vairs tik meistarīgi neslēps nevēlamās tauku kronciņas, tāpēc esam gatavas nodoties gan dažādām diētām, gan vingrojumiem mājās vai sporta zālē. Forma ir atgūta, bet tas nenozīmē, ka vasarā, atpūšoties uz lauriem, to izdosies saglabāt. Jautājām uztura speciālistei Ingai Pūcei un…

Cik tērējam skaistumkopšanai?

Izmaksas. Cik tērējam skaistumkopšanai? Mēneša nodeva skaistumam svārstās no 30ls līdz pat 300ls. Vidējā summa, ko tērējam skaistumkopšanas procedūrām ir 140ls mēnesī. Bet ir dāmas, kas pamanās izšmaukt pat ar tik niecīgu summu kā 190ls gadā!