ATBRĪVOJIES NO MAISIŅIEM ZEM ACĪM ĀTRI UN NESĀPĪGI

https://www.bigstockphoto.com/

Iemesli, kāpēc mēs cīnāmies ar maisiņiem zem acīm ir 101, ņemot vērā to, ka šo problēmu izraisa ne tikai apēstais un izdzertais, bet arī ģenētika. Pietūkumu zem acīm visbiežāk izraisa nepietiekama limfātiskā cirkulācija un ēšanas paradumi, piemēram, augsts sāls daudzums pārtikas produktos, kas aiztur ūdeni zemādas slānī. Tomēr liela nozīme šeit ir arī ģenētikai, kas diemžēl saistās ar ādas elastību, kura, cilvēkam novecojot, pasliktinās. Īsāk sakot, nav viegli noteikti tieši kādā veidā tikt vaļā no maisiņiem zem acīm.

Jebkurā gadījumā, saskaroties ar ādas problēmām, pirmkārt būtu jāapmeklē dermatologs, kurš spēs precīzi diagnosticēt problēmu un ieteiks tai risinājumu, tomēr ir dažas lietas, kuras ir vērts izmēģināt mājas apstākļos, lai uzlabotu ādas izskatu vienā momentā.

Aukstas kompreses

Kāds varētu padomāt – vai tiešām tas varētu līdzēt? Neesiet tik skeptiski – auksta, mitra drāniņa, viegli piespiesta zonā zem acīm tik tiešām var palīdzēt ar pietūkumu. Aukstas kompreses, tāpat kā gurķa šķēlītes vai melnās tējas maisiņi palīdz sašaurināt asinsvadus, lai mazinātu pietūkumu. Izmēģiniet to pēc sejas attīrīšanas un pirms mitrināšanas, atšķirība būs acīmredzama.

Gulēšana uz muguras

Šis varētu skanēt mazliet dīvaini, bet patiesībā jēga tam patiešām ir. Guļot uz muguras, viss šķidrums acu zonā uzkrājas daudz mazāk nekā tad, ja guliet uz vēdera. Tas nozīmē, ka no rīta pamostoties jūsu acis nebūs tik pietūkušas vai sapampušas. Ja tomēr nekādi neizdodas naktīs gulēt uz muguras, tad vismaz nomainiet savu kokvilnas spilvendrānu pret zīda. Tas palīdzēs samazināt ādas kairinājumu.

Samaziniet sāls un alkohola daudzumu

Kādam tas iespējams sagādātu grūtības, tomēr cenšaties uzturā lietot mazāk sāli un samaziniet patērēto alkohola daudzumu. Abas šīs lietas veicina šķidruma uzkrāšanos organismā, līdz ar to arī kļūst par iemeslu pietūkušiem maisiņiem zem acīm. Ja nespējat atteikties pavisam, tad produktus ar augstu sāls daudzumu lietojiet pēc iespējas mazāk, kā limitējiet alkohola patēriņu.

Meditācija

Ja neesat šīs nodarbes piekritējs, tad atrodiet tādu nodarbošanos, kuras laikā esat maksimāli atbrīvojies un domājat tikai par relaksāciju. Jo vairāk stresa, jo lielāki ir maisiņi zem acīm. Hroniska stresa dēļ paaugstinās hormona kortizola līmenis, kas izraisa virkni nevēlamu seku, tajā skaitā arī pietūkušas acis. Protams katra paša ziņā ir izvēlēties veidu kā tikt galā ar ikdienas stresu, tomēr pamatā cilvēki izvēlas nodarboties ar meditāciju, jogu, dodas garās pastaigās svaigā gaisā vai nodarbojas ar sportu.

Efektīvākie kosmētikas līdzekļi

Acu zonas pietūkumu spēj novērst ne vien pareizs miega režīms, veselīgs uzturs un joga, bet arī krēmi, kuri paredzēti acu zonai. Izvēlies tādu krēmu vai serumu, kura sastāvā ir C vitamīns, kas palīdzēs izgaismot, savukārt zaļā tēja un alveja ādu nomierinās. Ja vēlies liftinga efektu, tad izvēlies tādus kosmētikas produktus acu zonai, kuri satur kofeīnu. Zemāk atradīsiet pāris lieliskus un efektīvus kosmētikas līdzekļus acu zonai, kuri palīdzēs tikt vaļā no maisiņiem zem acīm un acu zonas pietūkuma.

Madara Cosmetics Smart acu krēms pret ādas nogurumu

https://www.madaracosmetics.com/lv

Šis dabīgais, antioksidantiem bagātais acu krēms intensīvi mitrina ādu, mazinot tumšos lokus un pietūkumu. Formula satur dabīgu escīnu un kofeīnu, kas uzmundrina ādu, stimulē mikrocirkulāciju un nostiprina kapilārus. Iedarbīgais ķērpja, sūnas, papardes un raspodiņa ekstraktu komplekss aizsargā ādu pret vides faktoru negatīvo ietekmi un priekšlaicīgu novecošanos.

Origins GinZing™ Refreshing Eye Cream 

https://www.douglas.lv/

Šī acu krēma spēja acumirklī samazināt tumšos lokus ir klīniski pierādīta. Nepievilcīgie maisiņi un pietūkums burtiski pazūd. Tā sastāvā ir kafijas pupiņu, žeņšeņa un magnoliju ekstrakts un dabīgi optiskie izgaismotāji. Ātri atmodina, atsvaidzina un atjauno nogurušu acu mirdzumu.

Clinique All About Eyes

https://www.douglas.lv/

All About Eyes – mitrinošs želejveidīgs krēms, kas vienlaikus likvidē noguruma pazīmes, atsvaidzina ādu zem acīm un samazina tumšos lokus, tūsku zem acīm. Nodrošina ilgtermiņa efektu un pietiekami blīvu pārklājumu. Noslēpj  tumšos lokus zem acīm. Sarežģītas sastāvdaļas darbojas maigi, bet efektīvi, samazinot tūsku zem acīm, uzlabo asinsriti.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.