Dažādu krāsu acu zīmuļi – svarīgākais perfekta grima izveidošanai

Acu zīmuļi

Acis ir svarīga perfekta grima sastāvdaļa neatkarīgi no tā vai tiek veidots dabisks grims ikdienas gaitām, vai spilgts vakara grims. Tieši acu zīmuļi, akcentējot acis, palīdz piešķirt skatienam nepieciešamo dūmakaino vai mirdzošo efektu. 

Ja dažādās acu zīmuļu tekstūras atvieglo kontūrlīnijas izveidošanu arī sarežģītās ģeometriskās formās, tad dažādie toņi izceļ acu krāsu. Lai arī melns acu zīmulis tiek uzskatīts par universāli ērti pielietojamu risinājumu, tomēr ar citu krāsu kontūrzīmuļiem ir iespējams panākt vēl daudzveidīgāku un efektīgāku grimu.

Acu zīmuļa izvēle atbilstoši acu krāsai

Lai veiksmīgi izvēlētos acu zīmuļa krāsu, noderēs zināšanas par krāsām. Tieši kontrasts ir tas, kas palīdz izcelt acu krāsu un skatienu kopumā. Tādēļ zilām acīm piemēroti ir terekotas brūnie, gaiši dzeltenie un tumši zilie acu zīmuļu toņi. 

Zaļas acis izcels toņi ar violetu vai sarkanu nokrāsu, taču ir jāuzmanās, lai acu zīmuļa radītā kontūra vizuāli nepadarītu acis nogurušas vai slimīgi apsārtušas. Tādēļ šo krāsu acu zīmuļi ir labāk kombinējami ar melnu kontūrzīmuli.

Dažādu krāsu acu zīmuļu kombinēšana

Papildus vizuālu efektu acu grimam sniedz dažādu metālisku un dārgakmeņu toņu acu zīmuļi ar maigu mirdzumu, kurus ir iespējams klāt gan kombinācijā ar melnu vai brūnu acu zīmuli, gan vienus pašus. 

Vara un zelta metāliskie toņi zilām acīm piedos papildus mirdzumu un izgaismos tās. It īpaši, ka tumši zils acu zīmuļa tonis tiek papildināts ar maigu zelta pieskārienu. Savukārt, zaļām acīm lieliski piemērota ir brūna un smaragdzaļa acu zīmuļu kombinācija, bet brūnām acīm – brūni un rozā zelta toņi.

Kā acu zīmuļa izvēli var ietekmēt sejas tonis?

Acu zīmuļa tonis ne tikai vizuāli izceļ vēlamo, bet diemžēl nepareizi lietots var arī pastiprināt sejas ādas trūkumus. Melna acu zīmuļu tonis var būt pārāk tumšs ļoti gaišai sejas ādai. Tas izcels tumšos lokus zem acīm, radot nogurušu un blāvu izskatu. 

Tādēļ Klipshop plašajā produktu klāstā var atrast daudz piemērotākus acu zīmuļus brūnos, pelēkos vai zaļu toņos. Lai atrastu sev piemērotāko, ieskatieties šeit https://klipshop.lv/dekorativa-kosmetika/acim/acu-zimuli/.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.