Viedpulkstenis ar iespaidīgu funkciju klāstu ir neaizvietojams sabiedrotais sporta aktivitāšu laikā.


Mūsdienās sports ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kas palīdz uzturēt aktīvo dzīvesveidu, uzlabo veselību un labsajūtu. Kvalitatīvs
viedpulkstenis sporta treniņu padara par aizraujošu izklaidi ar skaidri noteiktu un sasniedzamu mērķi. Viedierīces ne tikai atvieglo ikdienas aktivitātes, bet arī palīdz strukturēt vēlmes, sastādīt un izpildīt plānus. Ja meklējat funkcionālu viedpulksteni, kas palīdzēs sekot līdzi ķermeņa rādītājiem un sporta sniegumam, pievērsiet uzmanību jaunajam Garmin Forerunner 255 modelim. Šis viedpulkstenis ne tikai apvieno visas praktiski jebkura sporta veida nodarbībām nepieciešamās funkcijas, bet piesaista arī ar pievilcīgu dizainu un tikpat pievilcīgu cenu. Forerunner sērija sākotnēji tika radīta skriešanas treniņiem, tāpēc visi sērijas modeļi ir viegli, aerodinamiski un lieliski pieguļ jebkura izmēra rokai.

Jaunajā modelī iekļautas visas ierastās Garmin pamatfunkcijas: Garmin Pay un Multi-Band satelītu sistēmas atbalsts, plašs sporta profilu klāsts, sirdsdarbības reģistrācija miega laikā un skābekļa līmeņa noteikšana asinīs. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, šajā modelī iekļauts sacensību logrīks, kas ļauj piekļūt prognozētajiem rezultātiem, uzzināt laikapstākļus sacīkšu dienā, kā arī nodrošina iespēju sinhronizēt notikuma laiku un vietu ar kalendāru. Ļoti ērts jaunievedums ir motivējošā “rīta ziņojuma” funkcija: pamostoties pulkstenis sniedz informāciju par laika prognozi, miega kvalitāti, kā arī sniedz ikdienas treniņu ieteikumus un noderīgus padomus. Bezmaksas adaptīvie treniņu plāni ietver 5 km, 10 km un 21 km skriešanas programmas ar ekspertu padomiem un ieteikumiem, kas pielāgoti jūsu rādītājiem un mērķiem.

Forerunner 255 viedpulkstenis ir pieejams divos izmēros: standarta 46 mm modelis, kas sver aptuveni 49 gramus, kā arī mazākais Forerunner 255S ar 41 mm diametru, kas sver tikai 32 gramus. Tas ir ūdensizturīgs un paredzēts autonomam darbam līdz 14 dienām ar vienu uzlādi un līdz 30 stundām ar ieslēgtu GPS. Mūzikas mīļotājiem vai ikvienam, kam vienkārši patīk klausīties mūziku, vingrojot vai aktīvi darbojoties, ir pieejams modelis Forerunner Music, kas atbalsta tādas lietotnes kā Spotify un Amazon Music bez nepieciešamības sinhronizēties ar viedtālruni.

Šim modelim ir nepārspējamā Garmin navigācijas sistēma un iespēja izveidot vēlamos maršrutus. Forerunner 255 viedpulkstenis nodrošina izcilu atrašanās vietas noteikšanas precizitāti pat sarežģītos apstākļos, piemēram, biezā mežā un kalnainos reģionos. Pārgājienu un alpīnisma cienītāji novērtēs palīdzības funkciju ārkārtas situācijās. Pat nepieejamās vietās viedpulkstenis spēj atpazīt, ka ir noticis negadījums, un nekavējoties informē avārijas dienestus par atrašanās vietu. Noderīgā LiveTrack funkcija ļauj pārskatīt ieplānoto maršrutu, kā arī reāllaikā kopīgot savu atrašanās vietu ar ģimeni un draugiem.

Šķietami nelielais viedpulkstenis ir aprīkots ar iespaidīgu funkciju un iespēju klāstu, jo vienlaikus seko līdzi desmitiem dažādu parametru. Lai pilnībā izbaudītu Garmin viedpulksteņu kvalitāti un patiešām pārliecinātos, ka tā ir pareizā izvēle, ir vērts atmest šaubas un iegādāties savu pirmo šī zīmola modeli. Ne velti Garmin jau daudzus gadus ir sporta pulksteņu tirgus līderis, jo ražo īpaši augstas kvalitātes ilgmūžīgus modeļus, kas pārdomāti līdz sīkākajām detaļām un izstrādāti atbilstoši klientu vajadzībām un prasībām.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.