Birka: skaistumkopšana

5 skaistuma kopšanas procedūras, kas veicamas ZIEMĀ

Nav noslēpums, ka tieši ziemas sezona ir lieliska sevis lutināšanai un dažādu skaistumkopšanas procedūru apmeklēšanai. Izrādās, ka ir arī tādas procedūras, kas veicamas tikai ziemā! Lasi un uzzini par tām piecām skaistumkopšanas procedūrām, kuru veikšanai šis ir pats piemērotākais laiks!

ĀTRAIS KURSS tavam skaistumam LĪDZ SVĒTKIEM

Līdz svētkiem ir atlicis pavisam nedaudz. Taču ar to ir pilnīgi pietiekami, lai tu svētkos izskatītos lieliski arī tad, ja par īpašām skaistumkopšanas procedūrām, līdz šim nebija sanācis pat padomāt! Espati.lv piedāvā tev īso, taču efektīvo skaistuma kopšanas triecienkursu – izmēģini un baudi rezultātus jau nākamnedēļ!

Dīvu skaistuma noslēpumi

Gan vēsturē, gan arī mūsdienās ir sastopamas sievietes, kas ir ieguvušas slavu un atzinību ne tikai ar saviem talantiem, bet arī ar savu skaistumu. Dažas dāmas tieši ārējais veidols ir padarījis par leģendām. Katra no mums vēlas būt skaista un veiksmīga, bet kāds ir šo skaistuļu noslēpums? To centāmies izzināt arī mēs – espati.lv

Cik tērējam skaistumkopšanai?

Izmaksas. Cik tērējam skaistumkopšanai? Mēneša nodeva skaistumam svārstās no 30ls līdz pat 300ls. Vidējā summa, ko tērējam skaistumkopšanas procedūrām ir 140ls mēnesī. Bet ir dāmas, kas pamanās izšmaukt pat ar tik niecīgu summu kā 190ls gadā!

Mēs jūs redzam!

Es esmu dzirdējis, ka sievietes diezgan maz pucējas vīriešu dēļ. Vairāk savam priekam un pašapziņai. Kad viņas jautā, kā es izskatos, tad vienmēr saņem atbildi tādu, kādu vēlas dzirdēt. Lieliski! Mēs taču neesam ne nieka sliktāki aktieri kā sievietes. Patiesibā jā, kapēc gan mums liegt šo nelielo prieku jums. Vai ne? Zināt kapēc vīrieši tik maz saka komplimentu? Tapēc, ka…