5 vingrojumi vēl LABĀKAM seksam

Sportojot tu uzturi sevi labā formā, rūpējies par savu veselību un labu garastāvokli. Taču ir vēl kāds svarīgs pluss, ko sniedz fiziskās aktivitātes. Iegūstot labu fizisko sagatavotību, tu vari parūpēties arī par labāku un aizraujošāku seksu! Piedāvājam tev 5 vienkāršus vigrinājumus, kurus ir vērts pamēģināt, ja vēlies mīlēšanos padarīt vēl patīkamāku.
 
Pētījumi ir pierādijuši, ka regulāras fiziskās aktivitātes veicina libido. Izpildot noteiktus vingrinājumus, tu vari nostiprināt muskuļus, kas seksa laikā atbild par tavām baudas virsotnēm.
 
1. IZKLUPIENI NO VIENA SĀNA UZ OTRU
Izpilde: Nostājies taisni, kājas novieto nedaudz platāk kā plecu platumā, pēdas vērstas taisni uz priekšu. Nedaudz ieliecoties viduklī, taisnas rokas pacel sev priekšā, perpendikulāri grīdai. Turpinot kustību, pārnes svaru uz labās kājas, vienlaicīgi virzot gurnus atpakaļ un saliecot labo celi. Iztaisno kreiso kāju, neatraujot to no zemes un nemainot pēdas novietojumu. Atgriezies sākuma pozīcijā un atkārto kustību uz otru pusi.

Atkārtojums: Izpildi vingrinājumu 15 reizes uz katru pusi.
 
Izklupieni palīdz nostiprināt kāju muskulatūru, kā arī attīsta lokanību. Pateicoties šim vingrinājumam, seksa laikā partneris varēs atrast tavu G punktu gandrīz jebkādā pozīcijā, kādā atradīsies.
 
2. GURNU VIRZĪŠANA UZ PRIEKŠU
Izpilde: Stāvi taisni. Ar labo kāju sper soli uz priekšu, lai kājas būtu apmēram 3 pēdu attālumā viena no otras. Pēdas vērstas taisni. Rokas novieto uz gurniem, nedaudz ieliecies ceļos. Esot šajā pozīcijā, viegli pavirzi uz priekšu iegurni, līdz jūti nelielu stiepjošu sajūtu gurnos.
 
Atkārtojums: Noturi pozīciju 30 sekundes, pēc tam iztaisnojies, izpildi vingrinājumu ar otru kāju.
 
Šis vingrinājums nostiprinās iegurņa muskuļus, kas seksa laikā palīdzēs tev sasniegt spēcīgākus orgasmus.
 
3. GURNU ATCELŠANA NO ZEMES
Izpilde: Apgulies uz muguras, rokas taisnas gar sāniem, ceļi saliekti. Atcel gurnus no zemes, līdz tavi ceļi, gurni un pleci izveido taisnu līniju. Noturi pozīciju pāris sekundes, laid gurnus lejā.
 
Atkārtojums: Izpildi vingrinājumu 20 reizes.
 
Šis vingrinājums arī palīdzēs nostiprināt iegurņa muskuļus, lai palielinātu tavu baudu orgasma laikā.
 
4. PIETUPIENI AR KĀJĀM PLATI
Izpilde: Nostājies taisni, kājas novieto plati, pēdas izvērs uz āru, rokas novieto uz vidukļa. Lēnām ieliecies ceļos, līdz augštilbi ir paralēli grīdai. Noturi pozīciju pāris sekundes, tad atgriezies sākuma pozīcijā.
 
Atkārtojums: Izpildi vingrinājumu 15 reizes.
 
Vingrinājums palīdzēs nostiprināt un padarīt spēcīgakus tavus maksts muskuļus, kas seksa laikā palielinās tavas izredzes uz orgasmu.
 
5. EŅĢES VINGRINĀJUMS
Izpilde: Nometies ceļos uz grīdas, rokas gar sāniem. Mugura taisna. Turot taisnu galvu un muguru, lēnām un pavisam nedaudz noliecies uz aizmuguri. Noturi pozīciju 3 sekundes, lēnām atgriezies sākuma pozīcijā.
 
Atkārtojums: atkārto vingrinājumu 10 reizes.
 
Šis vingrinājums palīdzēs tev attīstīt un iemācīties pozīciju, kas palīdzēs partnerim seksa laikā vieglāk stimulēt tavu klitoru.
 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.