JAUNĀKĀS TENDENCES SKAISTUMKOPŠANAS PROCEDŪRU KLĀSTĀ

https://www.bigstockphoto.com/

Vai esat sastapušās ar situāciju, kad ieejot skaistumkopšanas salonā un aplūkojot piedāvāto procedūru klāstu, piere saraujas miljons grumbiņās? Ļoti iespējams, jo mūsdienās strauji attīstās ne tikai informācijas tehnoloģiju joma, bet arī skaistumkopšana. Daži no jaunāko procedūru nosaukumiem ir tik sarežģīti, ka dažkārt rodas vēlme kādu no tām izmēģināt pat nezinot līdz galam rezultātu, ko tās sniegs. Varētu padomāt, ka šie sarežģītie nosaukumi ir radīti, lai sievietes kaut kādā veidā maldināt, tomēr loģiski tulkojot ir skaidrs, kurai ķermeņa zonai procedūra paredzēta, kā arī kāda tehnoloģija šajā procedūrā tiks pielietota. Kaut arī mēs dzīvojam visai ārišķīgā laikmetā, daudzas no jaunākajām skaistumkopšanas procedūrām ir ne vien izskatu uzlabojošas, bet labvēlīgi ietekmē arī veselību, visbiežāk tieši garīgo.

Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, Espati.lv ir apkopojusi jaunākās un populārākās skaistumkopšanas procedūras, kuras pieejamas labākajos salonos visā valstī.

Sejas mikrodermabrāzija

Kosmētiskā mikrodermabrāzija ir jaunums sejas pīlingu klāstā. Tā ir neķirurģiska un neagresīva procedūra, kuras mērķis ir paātrināt ādas reģenerācijas procesu un atmirušās ādas šūnas aizstāt ar jaunām. Tas no tiek, noņemot atmirušās šūnas ar alumīnija oksīda kristāliem. Šī procedūra ir salīdzinoši ātra un gandrīz nesāpīga, turklāt daudzas sievietes to izvēlas kā alternatīvu ādas lāzerslīpēšanai vai ķīmiskajam pīlingam, jo pēc procedūras principā nav jāsastopas ar nevēlamām blakusparādībām vai kontrindikācijām. Mikrodermabrāziju galvenokārt izvēlas sievietes ar aizsprostotām porām, blāvu sejas ādu, pigmenta plankumiem, kā arī ar novecošanos saistītām izmaiņām sejas ādā. Šī procedūra var jūs atbrīvot arī no pēc aknes vai piņņu atstātajām rētām.

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir bioloģiska ādas vitālo funkciju atjaunošana jeb ādas dzīvības atjaunošana. Tā ir ļoti izplatīta neķirurģiska metode estētiskajā medicīnā, kas cīnās ar ādas novecošanos un dažādām sejas ādas problēmām. Šajā procedūrā galvenais elements ir hialuronskābe, kas mazās devās tiek ievadīta tieši tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Tā papildina iztrūkstošo hialuronskābes daudzumu, mitrina ādu, kā arī veic antioksidējošu un imūnsistēmu stimulējošo darbību. Biorevitalizācijas metodi parasti izmanto, lai sīko grumbiņu likvidēšanai, ādas novecošanās pazīmju mazināšanai un sejas ovāla uzlabošanai.

Mezoterapija

Mezoterapija ir viens no risinājumiem novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai. Šī procedūra ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek, izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapijas procedūras laikā tiek aktivizēti ādas šūnu vielmaiņas procesi un veicināta ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanās. Šīs procedūras mērķis ir atjaunināt sejas, kakla un dekoltē zonas, veidot pievilcīgu sejas ovālu, kā arī novērst pigmentāciju un celulītu. Mezoterapijas laikā ievadītās vielas pirms procedūras tiek rūpīgi piemeklētas konkrētajai vajadzībai un organisma specifikai.

Karboksiterapija

Procedūras pamatā ir oglekļa dioksīda ievadīšana zemādā. Tā ir viena no efektīvākajām un drošākajām procedūrām mūsdienu estētiskajā medicīnā, kur nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Procedūras laikā tiek pielietota speciāla injekciju pistole, ar kuras palīdzību zem ādas tiek ievadīta medicīniska ogļskābā gāze, kas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un asins mikrocirkulācijas atjaunošanos zemādas slānī kā rezultāta apstrādātajai ādas zonai piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, līdz ar to tiek iekustināts šūnu atjaunošanās process. Šīs procedūras laikā tiek stimulēta arī kolagēna veidošanās ādā. Karboksiterapija novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu. Procedūra ir ieteicama sejas ovāla uzlabošanai, kakla un dekoltē ādas tonusa un elastīguma uzlabošanai, lokālu tauku uzkrājumu un celulīta novēršanai, kā arī matu augšanas stimulēšanai pie androgēnas alopēcijas. Procedūra ir droša un to var pielietot jebkuram ādas tipam, jebkurā vecumā un gadalaikā.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.