5 sievišķīgas viltības, kas TAUPĪS laiku un ļaus ikdienā SAGLABĀT pievilcību

Ikvienai no mums patīk būt skaistai, koptai un sievišķīgai. Diemžēl, ne reti gadās, kad ikdienas steigā mums nepietiek tik daudz laika, ko veltīt savam skaistumam kā gribētos. Bet varbūt tomēr?

Izvēlies 2in1.
Ir forši, kad pēc dušas vari veltīt laiku, lai ķermeņa ādu ieziestu ar kādu mitrinošu krēmu. Tomēr ne vienmēr šis laiks būs. Tādēļ ir labi, ja vannas istabā stāv produkts – dušas želeja un ķermeņa mitrināšanas krēms vienā. Jau mazgājoties, tava āda kļūs maiga un gluda!

Dari pati.
Iemācies pati veikt sev kvalitatīvu vaksāciju, manikīru vai skropstu koriģēšanu. Iespējams, ka pirmās reizes tas aizņems mazliet vairāk laika, tomēr nākamās reizes tev veiksies daudz ātrāk. Varēsi to darīt sev ērtā laikā un mazāk laika veltīt salonu apmeklējumiem.

Domā ilgtermiņā.
Plāno savu laiku un biežāk staigā ar kājām, lai jau ikdienā uzturētu sevi formā. Regulāri mitrini un rūpējies par ādu, lai neiedzīvotos celulītā vai strijās. Ir lielākas izredzes, ka, domājot par sevi šodien, tev pēc gada, diviem vai pieciem, būs mazāk laika jāpavada sporta zālēs vai dažādās ķermeņa regulējošās procedūrās.

Ēd pārdomāti.
Ne par velti ir teiciens „Tu esi tas, ko tu ēd”. Uzņemtā pārtika nudien atspoguļojas mūsu izskatā. Ēd veselīgi, lai neuzaudzētu „riepiņu” vai „peļu vēderiņus” (tricepsiņus). Tas, taču nav nemaz tik grūti, jo ir gana daudz ēdienu, kas ir gan veselīgi, gan gardi vienlaikus. Ja kārojas kādu našķi, arī tos var piemeklēt tādus, kas nav bāgātīgi ar cukuru, sāli vai taukvielām. Piemēram, skatoties filmu vai vienkārši starp ēdienreizēm sagatavo dārzeņu/augļu plati!

„Lielie darbi” reizi nedēļā.
Reizi nedēļā, pēc vannas palutini sevi ar sejas masku, ķermeņa skrubi, manikīru un citām skaistuma procedūrām, kuras var atļauties darīt reizi nedēļā. Labāk ieplāno vienu vakaru, kad pāris stundas ļausies skaistumam, nevis katru vakaru steigā centies kaut ko izdarīt. 

2 komentāru
  1. Divi vienā – želejai jāattīra āda, krēmam – jāmitrina, jābaro un tml. Kā to var apvienot?
    Skropstu vai tomēr uzacu koriģēšana?
    Ādas mitrināšanai ar celulītu ir mazs sakara. Celulītu ietekmē nekvalitatīvs uzturs un nepietiekama fiziskā slodze.
    Drebelīgi tricepsi būs drebelīgi tricepsi arī tad, ja cilvēks būs slaids, bet netrenēts. Tricepsi ir jātrenē mērķtiecīgi, tie padodas lēnām un grūti, bet, netrenējot tos, var ēst kā vēlas, tie karāsies tik un tā.

  2. Gold Beauty salons piedāvā sejas, ķermeņa un matu kopšanas un atjaunošanas procedūras. Esam paņēmuši no dabas un zinātniskajiem sasniegumiem labāko, lai jums piedāvātu jaunāko no dabīgām sastāvdaļām veidotu kosmētiku, kas spēj aizkavēt novecošanas procesus. Sīkāku informāciju meklējiet mūsu mājas lapā: http://[cenzēts]goldbeauty.lv/

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.