5 KOSMĒTISKIE līdzekļi, kuriem JĀBŪT katras sievietes mājās

Neviens nešaubās, ka starp sievieti un skaistumu ir liekama vienādības zīme. Tomēr, lai sieviete ikdienā izskatītos un justos īpaši labi, ir nepieciešamas dažas, mazas skaistumkopšanas lietiņas! Lūk, kam vajadzētu būt ikvienas sievietes mājās!

Attīrošs pieniņš un toniks
Sejas tīrīšana ir pilnībā obligāts process, kas katru dienu ir jāievēro ikvienai sievietei! Katram sejas ādas tipam piemērots kas cits, tādēļ ir svarīgi atrast tieši sev piemērotu sejas tīrīšanas līdzekļu komplektu. Ik vakaru ir svarīgi notīrīt seju no dienā uzkrātajiem netīrumiem vai kosmētikas, lai āda būtu skaista un kopta.

Dezodorants
Obligāti jāatrodas ikvienas sievietes vannas istabā. Pēc ik rīta dušas, liks tev justies pavisam svaigi! Izvēlies sev piemērotāko – rullīti, krēmveida vai piemēram minerālu jeb kristālu dezodorantu!

Mitrinošs roku krēms
Skaistas un koptas rokas noteikti vēlas visas! Pat manikīrs nav tik svarīgs, kā roku āda. Ja tā būs sausa un raupja, tad nekāds patīkamais skats nebūs. Un būs vienalga, cik glīts manikīrs tev ir uztaisīts. Parūpējies par to, lai roku āda vienmēr būtu maiga.

Pīlinga līdzeklis
Šādus līdzekļus, tajā skaitā sejas un ķermeņa skrubjus, nevajadzētu lietot katru dienu, bet 1-2 reizes nedēļā gan būtu ieteicams. Pīlinga līdzekļus lieto, ja piemēram poras uz sejas ir aizsprostojušās, kā arī lai attīrītu ķermeņa ādu no atmirušām daļiņām. Pīlinga procedūras vari uzticēt arī profesionālim un veikt kādā salonā, tomēr atceries, ka tas jādara regulāri!

Ķermeņa losjons
Vakarā pēc dušas ir patīkami uz ķermeņa uzklāt mitrinošu vai barojošu krēmu. Sajūtas būs svaigas un liksies, ka dienā uzkrātais nogurums izzūd. Rūpējies par savu ādu laicīgi, nevis tikai tad, kad jūti, ka tā palikusi sausa.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.