Fotogalerija: Cabaret Artelis

Fotogalerijā skatāmas bildes no grandiozā uzveduma Cabaret Artelis.

Pavisam nesen par Cabaret Artelis mums stāstīja Aija Vītoliņa jeb Amber, kura Cabaret iejutusies galvenās varones Justin tēlā. (http://ipasi.espati.lv/index/view/raksts/Amber-Jau-atkal-Cabaret/id/240/)

Pēdējā laikā darba, pajumtes un laimes meklētāju kļūst arvien vairāk. Arī senāk brīdī, kad klājās grūtāk sociālajā ziņā, tika veidoti amatnieku, mākslinieku un pat zelta meklētāju arteļi, kas bija gan darba, gan kopdzīves forma. Mēs, Cabaret trupa, dibinām arteli un pie sava zupas katla decembrī aicinām ikvienu, kurš kaut uz mirkli meklē patvērumu no pasaules steigas un ikdienas rūpēm. Cabaret artelim jau ir savs bigbends – Orchestra d’Extasy, talantīgie skatuves mākslinieki – neatkārtojamais Fabio (Intars Busulis), daiļā Justin (Amber) un glamūrīgais Erkki (Erkki Otsman), aktieru trupa (Glumjers, Lumjers u. c.) un daiļās dūjiņas (Ladies Sweet). Savas prasmes nodemonstrēt ir pieteikušies arī izputējuši ielu muzikanti un profesionāli mūziklu solisti no Itālijas un Francijas. Artelī uzņemsim arī jaunpienācējus, kas ļoti gribēs kļūt par arteļa pilntiesīgiem iemītniekiem, bet, kuri tie būs, tas lai paliek Cabaret noslēpums…

Noteikti vērts apmeklēt, ja vēlies redzēt krāšņas dejas, brīnišķīgus tērpus un pavadīt laiku pozitīvā gaisotnē, baudot mūsu mākslinieku sniegumus.

Vairāk informācijas:
http://www.virusart.lv/lat/jaunumi/Artelis/
http://www.bilesuparadize.lv/events/2008-12-30/20-45/cabaret

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.