Birka: intars busulis

Intars Busulis piedāvā ziemas solo koncertu

Šā gada 2.un 3.decembrī Dailes teātra lielajā zālē notiks Intara Busuļa ziemas solo koncerti. Koncertu sākums plkst. 20:00. Koncertā būs iespējams dzirdēt jaunas dziesmas jaunos aranžējumos gan nopietnas un ne tik nopietnas. Izbaudīt īpašo viesu – jauno talantu sniegumu un kā jau ierasts Intara koncertos, trakulīgi izdejoties koncerta otrajā daļā.

espati.lv fotogalerija: Intara Busuļa solokoncerts – Tāds es esmu…

espati.lv bija iespēja paviesoties vienā no Intara Busuļa solokoncertiem, kas notika 15. un 16. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Šis koncerts tika plānots kā Intara Busuļa pirmā DVD prezentācija, DVD skatāms Latvijas Nacionālajā operā notikušā atskaites koncerta KИNO video ieraksts.

Rīgas Ritmi – jau šonedēļ!

No 29. jūnija līdz 5. jūlijam notiks starptautiskais mūzikas festivāls Rīgas Ritmi 2009. Festivāls jau devīto gadu mūzikas mīļotājiem piedāvā pasaules izcilākos talantus džeza un pasaules mūzikas jomā.

Par pagājušā gada stilīgākajiem aktieriem atzīti – Zeltiņa un Rešetins

Piešķirot “Latvijas stila un modes balvu 2008”, par stilīgāko aktieri atzīts Intars Rešetins, bet par stilīgāko aktrisi, tāpat kā pagājušajā gadā, atzīta Agnese Zeltiņa. Par stilīgāko dziesmu izpildītāju kļuvusi Aisha, bet stilīgākais dziesmu izpildītājs ir Intars Busulis, savukārt par stilīgāko televīzijas zvaigzni atzīta Maija Silova, bet vīriešu konkurencē par pērnā gada stilīgāko televīzijas zvaigzni atzīts Māris Olte. Par 2008.gada stilīgāko…

Intars Busulis – talantīgais lunis

Intars Busulis vienaldzīgu neatstāj nevienu. Cabaret galvenais varonis, Sony Jazz Stage un Jaunā viļņa uzvarētājs ir arī aizrautīgs piedzīvojumu meklētājs, kurš nevilcinājās doties pat ekspedīcijā uz Urālu kalniem. Intaru Busuli sauc par skatuves mākslinieku ar savu īpašo harismu, un tādu mums nav daudz.

Amber… Jau atkal Cabaret

Jau sesto gadu pēc kārtas producentu grupa Virus Art decembra mēnesī piedāvā apmeklēt krāšņo teatralizēto koncertuzvedumu Cabaret. Idejas autors un režisors ir Virus Art producentu grupas vadītājs Viktors Runtulis. Šā projekta pirmsākumos vairākus gadus par Cabaret dīvu dēvējām Lindu Leen, bet nu jau trešo gadu mūs ar savu lielisko balsi valdzina koķetā un šarmantā dziedātāja Amber.