Depilācijas un pēcdepilācijas līdzekļu testa rezultāti

Pirms divām nedēļām espati.lv aicināja savas lasītājas pieteikties depilācijas un pēcdepilācijas līdzekļu testam. Testējamo produktu aprakstus vari skatīt šeit. Šodien publicējam testētāju atsauksmes par mūsu piedāvātajiem lieko matiņu likvidēšanas līdzekļiem. Ceram, ka arī pārējām lasītājām noderēs šo dāmu viedoklis!

Vaksācijas produkti

Veet Suprem’ Essence aukstā vaska strēmeles normālai un sausai ādai ar ēteriskajām eļļām un samtainas rozes aromātu testēja Inese, 28 gadi, mājas cilvēks.

Man bija iespēja testēt Veet Suprem’ Essence aukstā vaska strēmeles normālai un sausai ādai ar ēteriskajām eļļām un samtainas rozes aromātu. Līdz šim pārsvarā lietoju skuvekli, jo tas ir ātri un ērti! Vienīgais mīnuss jāskujas katru dienu! Retu reizi mēģināju vaska strēmeles tās, kas pārdodas Drogās, no lētā gala. Veet vaska strēmeles nolēmu testēt laikam jau reklāmas iespaidā.
Pirms veicu vaksāciju noskurbēju kājas, kārtīgi noslaucīju. Sasildīju rokās vaska strēmeles, pamācībā rakstīts apmērām 5 sekundes, man gan tā sildīšana prasījās vairāk nekā 5 sekundes. Salīdzinot ar citiem vaskiem, šis vasks pēc konsistences bija tāds „krēmīgāks”, patīkamāks. Uzklāšanas ziņā diezgan vienkāršs. Ar vienu vaska strēmeli pietiek vairākām raušanas reizēm. Noraušanas process ne ar ko neatšķiras no citiem vaska plāksteriem gan sāpēšanas ziņā, gan ar to, ka pēc noraušanas mēdz palikt vasks uz ādas. Bija reizes, kad ar vienu rāvienu neizrāvās visi matiņi, atlikušos es izrāvu ar uzacu raujamo pinceti, kā arī bija matiņi, kas netika izrauti ar saknīti, bet tā teikt vienkārši norauti, tiem ar uzacu raustāmo klāt netiku, bet uz tausti jūtams, ka tas matiņš tur ir. Nobeigumā izmantoju ar eļļu piesūcinātās salvetes, kas noņēma vaska pārpalikumu – diezgan efektīgas. Tūlīt pēc raušanas āda vietām bija apsārtusi un tāda saglabājas pāris stundas. Nedēļu pēc vaksācijas ir jūtams mazs ‘’ezītis’’ uz kājām, daži matiņi ir garāki – tie, kuri neizrāvās ar saknīti, bet vienkārši tika norauti. Ādas stāvoklis ir labs, nav pastiprināti sausa āda. Vizuāli ir pat ļoti labi! Ieaugušie matiņi nedēļu pēc raušanas nav manāmi.
Pa cik man palika pāri vēl vaska strēmeles, noteikti viņas izmantošu nākamai reizei. Un ja man ir jāiesaka draudzenēm, tad noteikti iesaku tieši šīs vaska strēmeles, salīdzinājumā ar citām.
Informācija par produktu : www.veet.lv

Superdrug vaska strēmelītes jūtīgai ādai kājām un ķermenim testēja Ilze, 30 gadi, biroja darbiniece.

Tā kā pati vaska strēmeles liekā apmatojuma likvidēšanai pēdējo reizi lietoju gadus 10mit atpakaļ nolēmu notestēt tās.
Produkta iepakojums ir ērts, pamācība skaidra un nepārprotama. Rīkojos, kā norādīts instrukcijā. Ar pirmo piegājienu gan neizdevās visu lieko likvidēt taču atkārtojot procedūru, viss top gluds. Pēc nedēļas matiņi dažviet ir nedaudz paspraukušies, taču rezultātu var uzskatīt par labu. Pavisam noteikti, varu šo produktu ieteikt citām sievietēm. Paldies espati.lv par iespēju piedalīties testā.

Superdrug vaska strēmelītes īsa apmatojuma noņemšanai kājām un ķermenim testēja Daiga, 26 gadi, auklīte.

Mana pašreizējā matiņu likvidēšanas pieredze ir skuvekļi.
Ar šī konkrētā produkta lietošanu nav nekādu sarežģījumu, to uzklāj uz apmatojuma un pareizajā virzienā plēš nost. Tūlītējais iespaids pēc produkta lietošanas ir: mazliet sūrst āda, un pēc brīža parādās apsārtums, bet tas pēc laiciņa pāriet. Rezultāts pēc nedēļas ir normāls, matiņi neataug tik ātri, kā arī matiņi neieaug ādā. Āda ir maiga. Draudzenēm noteikti ieteikšu pamēģināt šo produktu. Paldies.

Superdrug apstrādi ar silto vasku kājām un ķermenim testēja Elīna, 22 gadi, studente.

Sākumā jāsaka liels paldies par iespēju testēt šo produktu espati.lv. Līdz šim no kājām lieko apmatojumu likvidēju ar skuvekli vai epilatoru. Mājas apstākļos biju mēģinājusi arī aukstās vaska strēmeles, bet neveiksmīgi, jo uz ādas palika ļoti daudz vaska, arī matiņi pārsvarā palika savās vietās, nevis uz vaska strēmeles.
Šis produkts man likās interesants ar to, ka tā sastāvā ir maz ķīmijas, pie tam, ražotājs sola, ka lieko vasku ir viegli nomazgāt.
Vasks ir ar patīkamu smaržu, salīdzinoši šķidrs arī istabas temperatūrā (jācenšas to vienmēr turēt vertikālā stāvoklī, lai vasks neiztecētu ārā). Iepakojums ir ērts, vienīgi plastmasas trauku pēc vārīšanas, ko paredzēts veikt 10 minūtes, ir grūti izņemt no karstā ūdens. Instrukcija ir saprotama un skaidra, bet nekas nav minēts par to, vai vasku var sildīt arī mikroviļņu krāsnī, kas būtu ērta alternatīva. Kamēr vasks ir pietiekoši silts, uzklāšana ir ērta un vienkārša – vasks klājas plānā kārtiņā, neķep, bet, ja tas paspēj atdzist process kļūst ķepīgāks, grūti uzklāt plānā kārtiņā, tādēļ var nākties vasku sildīt atkārtoti. Atliek vien uz tikko uzklātā vaska uzlikt papīra strēmeli, nogludināt un raut nost. Matiņu izraušanas process ir vienkāršs un salīdzinoši nesāpīgs – vasks no ādas ar visiem matiņiem iet nost viegli, uz ādas tik pat kā nepaliek vaska pārpalikumi. Ar piedāvātā vaska daudzumu (250 ml) pilnīgi pietiek lai novaksētu kājas līdz celim vismaz 3-4 reizes, tomēr strēmeles ir tikai 10. Lai arī instrukcijā teikts, ka vaska strēmeli var lietot atkārtoti, ja vasks uz ādas tiek klāts plānā kārtiņā, sākumā tas tik labi neveicās un galu galā tika iztērētas 6 no 10 strēmelēm.
Pēc vaksācijas āda ir apsārtusi, bet nesūrst, tomēr jau pēc 30 minūtēm apsārtums ir izzudis. Ļoti ērti un patīkami ir tas, ka liekais vasks tiešām viegli nomazgājas no ādas. Atzinību izpelnījās arī lāpstiņa ar temperatūras indikatoru, jo izpaliek risks apdedzināties, kā arī nav ik pa mirklim sildīšanas procesa gaitā jāpārbauda vaska temperatūra uz savas ādas.
Pēc nedēļas matiņi ir sākuši ataugt, bet kopumā kājas joprojām ir gludas, āda sausāka nav palikusi. Arī ieaugušo matiņu nav.
Ar produktu esmu apmierināta, jo rezultāts ir patiešām labs, pie tam produktam ir iepriecinoša cena. Noteikti varu šo produktu ieteikt draudzenēm un espati.lv lasītājām.

Oriflame Silk & Smooth vaksācijas plāksnītes testēja Līga, 29 gadi, bankas darbiniece.


Kādu laiku kā depilācijas līdzekli izmantoju –  epilatoru, protams kā jau ikviena izmēģinājusi esmu visu, sākot no skuvekļa, depilācijas putām utml., bet par cik radās iespēja notestēt šo depilācijas līdzekli, pieteicos, jo vienmēr esmu atvērta jauniem izaicinājumiem.
Vaksācijas plāksnītēm lietošanas process un iepakojums ir vienkāršs un saprotams. Produkta uzklāšanas ērtums arī apmierinošs, tikai plāksnītes lietderīgais laukums varētu būt lielāks. Noņemšanas process vienkāršs. Godīgi sakot rezultāts ne visai apmierināja, lielākā daļa matiņu, tomēr palika neskarti. Turpmāk tomēr izvēlētos efektīgāku depilācijas līdzekli, un draudzenēm šo diemžēl neieteikšu.

The Body shop HAIR REMOVAL WAX STRIPS testēja Kristīne, 27 gadi, biroja darbiniece.

Izvēlējos testēt The Body shop HAIR REMOVAL WAX STRIPS, jo vienmēr ir saistījis The Body Shop produktu klāsts. Līdz šim gan lieko apmatojumu skuvu, jo, lai novaksētu kājas, ir jāpagaida līdz izaug diezgan pagarš matiņš, bet ja sagaida, tad vaksācijai nav ne vainas, un apmatojums pazūd uz ilgāku laiku, kas ir pat ļoti ērti.
Tātad par produktu: iepakojums ir ērts, smarža ir patīkama un instrukcija ir ļoti labi saprotama, ņem, līmē klāt un plēs nost. Biju gaidījusi, ka sāpēs, bet man par izbrīnu, process ir ļoti viegli paciešams! Uzreiz pēc vaksācijas uz kājām parādījās mazi zilumiņi, bet nu tas laikam piederas pie lietas, jo pēc pāris stundām jau viss bija izzudis, pēc nedēļas matiņi, pārbraucot ar roku, ir šur tur nedaudz jūtami, bet ādas stāvokļa izmaiņas gan nekādas nemanu. Turpmāk, ļoti labprāt procedūru atkārtošu, jo kājas pēc vaksācijas ir patīkami gludas!

The Body shop SUGARING – Sugaring depilācijas līdzekli – silto cukura vasku testēja Ieva, 30 gadi, auklē bērniņu.


Kā jebkura mūsdienīga sieviete, esmu izmēģinājusi dažādus liekā apmatojuma likvidēšanas veidus: gan mājas apstākļos lietojamos līdzekļus, gan salonā piedāvātos. Tā kā esmu vienreiz mēģinājusi arī depilāciju ar cukura vasku salonā, ieinteresēja, kā šo produktu var lietot mājas apstākļos un kā man tas izdotos pašai. Viena nepatīkama nianse – lai lietotu produktu, izrādās ir jānopērk arī kokvilnas auduma plāksnītes, kuras lietot kopā ar produktu, kā arī koka spatula vaska uzklāšanai. Tad kad viss nepieciešamais papildus iegādāts un sagatavots eksperimenta veikšanai, ķeros klāt pie cukura vaska kārbas. Atverot iepakojumu, konstatēju, ka produkts praktiski ne pēc kā nesmaržo. Tā ir brūna masa bez smaržas. Produkts uz izvēlētās ķermeņa zonas ir jāuzklāj ar koka spatulu, ar kuru es arī maisīju to masu un skatījos, kad tā būs gatava lietošanai pēc konsistences. Ķeroties pie uzklāšanas, saprotu, ka produktu vajag ļoti, ļoti nedaudz. Klājas vienmērīgi, viegli izlīdzinās un tiešām nevajag daudz. Sākumā liekas, ka varbūt pārāk maz esmu uzklājusi, bet, kad ar kokvilnas lupatiņu piespiežu vietai, kuru depilēju, to noraujot kā pamācībā rakstīts, izrādās, ka viss ir pareizi, produkts ir ļoti ekonomisks. Sajūtas pēc produkta uzklāšanas ir patīkamas, jo cukura vaska masa ir silta un nekādu diskomfortu nerada ādai. Daži sīki pilnieni, kurus atradu uz ādas, bija ļoti viegli nomazgājami ar siltu ūdeni. Tas man bija atklājums: vasku var nomazgāt ar ūdeni un nav jāmeklē nekādi papildus līdzekļi, ar kuriem varētu tikt vaļā no ķepīgās masas, kas parasti paliek uz ādas pēc depilācijas. Āda pēc depilācijas procedūras ir maiga, nav kļuvusi sausāka. Protams, ir sarkani punktiņi vietās, kur izraustīti matiņi, bet šis apsārtums ļoti ātri pāriet. Katrā ziņā, varu apgalvot, ka pēc šī procesa āda nav kļuvusi sliktāka, praktiski jau uzreiz var doties kaut kur, nesatraucoties par to, kāda izskatīsies depilētā vieta. Aplūkojot depilēto vietu pēc nedēļas, secinu, ka manas ādas stāvoklis ir tāds pats kā pirms depilācijas. Ieaugušu matiņu arī nav (kaut gan, man nekad nav bijuši ieauguši matiņi, tāpēc varbūt es neesmu tik kompetenta spriest vai šī problēma var rasties, lietojot šo produktu). Šo produktu noteikti lietošu vēl, patika. Jo tur, iepakojumā, tas ir daudz, pietiks ilgam laikam. Liels, liels paldies espati.lv, ka man bija iespēja piedalīties depilācijas līdzekļu testā. Šī ir unikāla iespēja – tādā veidā izmēģināt produktus, kurus, varbūt, neuzdrošinātos uzreiz veikalā pirkt.

Health Product Body Depilatory Strips Normal – vaska strēmeles ķermenim testēja Aija, 24 gadi, sekretāre.

Līdz šim kājām izmantoju epilatoru – likās ātri, viegli un ērti. Vaksācija gan ļauj ilgāk baudīt gludas kājas, tāpēc izlēmu pamēģināt vaska strēmeles. Esmu gājusi reizes divas-trīs uz salonu vaksēt, bet kāpēc gan nepamēģināt mājas apstākļos!
Lai arī  process ir daudz maz saprotams, rūpīgi izlasu instrukciju. Nekā  sarežģīta – pasildu plaukstās kādu mirklīti, atdalu vienu strēmeli no otras. Uzlieku strēmeli ar vasku uz kājas, cieši nogludinu un rauju nost pretēji matiņu augšanas virzienam. Rezultāts pārsteidza! 97% matiņi izrauti, kāja gluda un galvenais, ka praktiski nekādu vasku atlikumu nepalika uz kājas. Biju gaidījusi, ka uz kājas paliks vaska pikas, bet nekā (Ļoti sen bija negatīva pieredze ar citām vaska strēmelēm, kuras gandrīz neko neizrāva, bet tik atstāja uz kājām pusi no ķepīgā vaska). To pašu strēmeli vēl kādu reizi izmantoju, kā bija arī norādīts instrukcijā. Lai novaksētu abus kāju apakšstilbus, man aizgāja apmēram puse no iepakojuma. Pēc kāda brīža uz kājām parādījās sarkanas pumpiņas. Kad procedūru pabeidzu (tas man laikam aizņēma kādas 30 min, tā kā sen pati nebiju ņēmusies ar tādām lietām), izlietoju 2 salvetes, kas piesūcinātas ar speciālu pēc vaksācijas līdzekli, kas patīkami nomierināja un padarīja mīkstu kāju ādu. Pēc apmēram stundas apsārtums uz kājām kļuva gandrīz nemanāms. No rīta kājas izskatījās perfekti – gludas, maigas. Biju ļoti priecīga un apmierināta ar pašas paveikto! Pagājusi nedēļa – kājas vēl aizvien izskatās labi, kaut kur kāds sīks matiņš izaudzis, bet pagaidām diezgan nemanāms. Nedēļas laikā nejutu nekādu pastiprinātu sausumu un diskomfortu uz kājām. Bija ieauguši divi matiņi, ar kuriem ātri tiku galā, bet tas tāds sīkums.
Mans secinājums – produkts ir tiešām labs, pilnībā izdara solīto, ērti lietojams. Cena laba, it īpaši, ja parēķina, ka varu izmantot divām reizēm. Ja gribas, lai kājas ir ilgstoši gludas, negribas skriet uz salonu speciāli vaksēt, bet mierīgā garā pašai mājās visu izdarīt, tad noteikti iesaku!

Ekokosmētikas ražoto Norden cosmetics cukura vasku komplektu ar kumelītēm visiem ādas tipiem testēja Anna, 28 gadi, mārketinga projektu vadītāja.


Iepriekš matiņu likvidēšanai pārmaiņus izmantoju epilatoru vai vaska strēmeles. It kā esmu apmierināta, taču matiņi ar laiku kļūst trauslāki un biežāk noraujas, nevis izraujas. Bieži ir problēmas arī ar ieaugušajiem matiņiem.
Jau sen biju domājusi par karstā vaska pamēģināšanu, īpaši uzrunāja šī cukura vaska apraksts, ka ir nesāpīgāka epilācija, turklāt papildus noņemas arī atmirušās ādas šūnas, kas kavē ieaugušo matiņu veidošanos.
Ļoti patika cukura vaska komplekts, tajā ietilpst gan pats vasks, kas ļoti patīkami smaržo (pēc iesala ekstrakta!), gan vairakkārt izmantojamas vaska strēmeles (lielākas un mazākas), gan arī koka lāpstiņas uzklāšanai. Vasku uzsildīt bija ļoti ērti – ievietoju vienkārši mikroviļņu krāsnī. Nedaudz vīlos uzklāšanā – nebija tik vienkārši, kā biju iedomājusies, jo vasks tomēr visai lipīgs, bet tas noteikti ir prakses jautājums. Izlietojās visai maz, ar vaska burciņu noteikti pietiks ilgākam laikam. Par cik vasks bija silts, tad pēc uzklāšanas ir ļoti patīkama sajūta un matiņi izrāvās ļoti labi, āda palika mīksta un gluda. Arī pēc nedēļas āda joprojām ir gluda un mīksta, ne miņas no ieaugušiem matiņiem!!! Nākotnē noteikti vēl izmēģināšu kādu no karstajiem vaskiem, jo konkrēti šis vasks šobrīd liekas tā kā par dārgu.

Depilācijas krēmi

Veet Suprem’ Essence depilācijas krēms normālai un sausai ādai ar ēteriskajām eļļām un samtainas rozes aromātu testēja Sanda, 27 gadi, biroja darbiniece.

Nolēmu Veet depilācijas krēmu pamēģināt, jo patiesībā, nekad nebiju neko lietojusi, no šāda veida produktiem. Līdzeklis uzklājas viegli un ērti. Smarža nav īpaši patīkama, bet pēc nomazgāšanas viss ir kārtība. Līdzeklis jāuzklāj tā, lai apmatojums būtu noklāts ne pārāk biezā kārtā. Noņemšanas process ir viegls. Pēc produkta lietošanas  iespaids ir labs. Arī pēc nedēļas rezultāts ir labs, āda ir maiga, tomēr daži matiņi ir atauguši. Ieaugušu matiņu nav. Esmu gatava lietot šo produktu arī turpmāk. Arī draudzenēm ierosināšu pamēģināt.
Informācija par produktu : www.veet.lv

Veet Suprem’ Essence uzsmidzināmo depilācijas krēmu normālai un sausai ādai ar ēteriskajām eļļām un samtainas rozes aromātu testēja Jolanta, 34 gadi, floriste.

Līdz šim esmu izmantojusi vaska strēmelītes, tāpēc vēlējos pamēģināt kaut ko jaunu. Produktu lietot ir saprotami un viegli. Smarža patīkama. Līdzeklis ir vajadzīgs diezgan maz. Komfortabla sajūta. Viegli nomazgājams. Iespaids pēc produkta lietošanas bija divējāds. Āda bija maiga patīkama, bet biju pārsteigta par sabojātajiem nagiem. Uzklāšanas laikā ar rokām pieskāros putām, tāpēc nomazgājot nost nagi bija ļoti cietuši. Biju spiesta nogriezt galīgi īsus. Šķiet, ka matiņi aug tāpat kā parasti. Iesaku, lietojot produktu, sargāt nagus ;)!
Informācija par produktu : www.veet.lv

Superdrug krēmu apmatojuma noņemšanai  jutīgai ādai kājām un ķermenim testēja Ruta, 22 gadi, studente.


Līdz šim esmu lietojusi skuvekļus, depilācijas krēmus un putas un līdzīgus izstrādājumus kāju apmatojuma noņemšanai. Šī produkta aprakstā ir skaidri un saprotami noteikts, kā tas jālieto. Parasti man patīk kā smaržo šāda veida krēmi – nedaudz pēc svaiguma, pēc tīrības un gluduma, bet šis bija ar ļoti spēcīgu aromātu, nodomāju, ka tas noteikti to 3 minūšu iedarbības dēļ – ja grib, lai viss notiek ātri, tad tai ķīmijai jābūt stiprai. Par uzklāšanu diemžēl padomāts nav, tas jādara ar roku, atšķirībā no citu firmu krēmiem, kur ir speciālas švammītes. Kaut krēmu uzklāju, pašai šķietami pietiekamā kārtā pēc brīža secināju, ka viss krēms ir ļoti noplacis, pazudis – it kā iesūcies ādā. Domādama, ka acīmredzot ar to ir par maz, uzklāju vēl vienu kārtu – biezu, kā rādīts attēlā uz kastītes. Kā pamācībā teikts, nogaidīju 3 minūtes un skatījos kāds nu būs rezultāts – tieši nekāds. Jā, matiņi kā bija tā palika, kur ir. Domāju, ka, ja jau tas domāts jutīgai ādai, varbūt nav tik aktīvs, tamdēļ pagaidīju vēl 10 minūtes un „devos” uzbrukumā ar lāpstiņu. Process nebija patīkams. No rīta pamostoties pozitīvais novērojums bija tas, ka āda nav sausa. Taču, nobraucot ar roku pa kājām, nebija tā jaukā, gludā patīkamā sajūta. Mazi rugāji jau bija parādījušies nākamajā rītā. Vai arī tie bija tie paši iepriekšējā vakarā nepieveiktie. Tā kā process un rezultāts nebija visai pozitīvs šo produktu pati atkārtoti diemžēl neiegādāšos. 

Superdrug 3 minūšu apmatojuma noņemšanas krēmu kājām un ķermenim testēja Guna, 33 gadi, pārdošanas eksperte.

Depilācijas līdzekļa iepakojums ir ērts, lietošanas instrukcija skaidra. Krēmu uzklāju uz ādas un pēc norādītā laika ņemu nost. Matiņi tiek noņemti gandrīz pilnībā. Pēc nedēļas matiņi ir nedaudz atauguši taču viss ir normas robežās. Produktu varu ieteikt arī pamēģināt citām dāmām.

Health Product Body Depilatory Cream – depilācijas krēmu ķermenim testēja Ilze, 35 gadi, biroja darbiniece.

Depilācijas krēma galvenais pluss ir tas, ka tam nav nekādas specifiskās smakas. Līdz ar to tas ir patīkams lietošanā. Krēms klājās ļoti labi un vienmērīgi. Tas nekas, ka jāpatur 8 min., kā rakstīts instrukcijā, bet rezultātā 98% apmatojuma kopā ar krēmu labi nonāca no kājas.

Health Product Body Depilatory Mousse – depilācijas putas testēja Baiba Beate, 22 gadi, labāko lietu eksperte.

Liekā apmatojuma likvidēšana ir mūsu ikdienas mazais noslēpums, un, jo efektīgāks ir tā rezultāts, jo lieliskāk mēs izskatāmies un esam pārliecinātākas par sevi. Sākšu uzreiz ar to, ka līdz šim esmu izmēģinājusi daudzus ķīmiskās depilācijas līdzekļus, taču sava aktīvā dzīvesveida un pastāvīgās tendences: gribu visu uzreiz! dēļ kā visātrāko un praktiskāko liekā apmatojuma likvidēšanas veidu pēdējos mēnešos esmu izvēlējusies skūšanu. Health Product Body Depilatory Mousse mani uzrunāja ar Itāliju – par cik ražotājs ir Betafarma s.p.a. Gribēju izmēģināt produktu, kas nav pieejams plaša patēriņa preču veikalos, bet gan tikai salonos vai aptiekās. Iepriekš  jau esmu lietojusi depilācijas putas – lietošana identiska: sakratīt flakonu, 10 cm attālumā izpūst uz kājām un atstāt iedarboties uz 8 minūtēm. Līdz ko putas nonāk uz kājām, tās uzpūšas un kļūst viegli gaisīgas – gluži kā šampanietis. Līdzekļa uzpūšanās efekts arī būtiski ekonomē tā patēriņu – tas vienmērīgi uzklājās jau ar pirmo reizi. Noklātajās vietās sajūtams patīkams siltums un viegla kņudoņa, ko noteikti izraisa putu aktivizācija matiņu stiebra daļā, kas atrodas ādā. Protams, vislielākās grūtības sagādā mierīgā stāvoklī nogaidīt šīs 8 minūtes. Pēc paredzētā laika un ne minūti vēlāk, jo lietojot ķīmisko depilācijas līdzekli ilgāk par noteikto laiku var iegūt apdegumu, ar maigu švammīti nedaudz paberžu ceļa zonu, jo tur matiņi parasti visnegribīgāk reaģē uz to iznīcināšanas subjektiem, un voilà! – matiņi pēc maigas notīrīšanas ar švammīti ir kā pazuduši! Āda diemžēl ir kļuvusi nedaudz jutīga, tāpēc, paldies Dievam, ar tā nav jākairina ar švammīti vairakkārt. Minimāli, bet tomēr, nedaudz zem ceļa ir neliels matiņu augšanas vietu apsārtums, bet nākamās dienas vakarā tas jau ir nozudis. Iesaku nedaudz pēc procedūras uzklāt atvēsinošu ķermeņa vai kāju krēmu, kas novērstu sajūtu, ka kājas tikko ir apstrādātas ar ķīmisku līdzekli. Efekts ir lielisks – kājas ir gludas, āda ir samtaini zīdaina arī pēc nedēļas. Jau pēc divām dienām devos sauļoties un neizjutu nekādu diskomfortu vai karinājumu. Par cik ik dienu lietoju ķermeņa kopšanas līdzekļus, āda ir ideālā stāvoklī un pēc depilācijas tā nav kļuvusi sausāka vai pieprasījusi papildus mitrināšanu. Ar nepacietību gaidu, kad sāks ataugt jaunie matiņi, jo pagaidām no tiem nav ne miņas. Ja tā turpināsies vēl nedēļu, varēšu ar pārliecību šo līdzekli ieteikt draudzenēm, dodoties divu nedēļu atvaļinājumā uz kādu no siltajām zemēm.

Skūšanās līdzekļi

Avon Skin So Soft skūšanās želeju testēja Lita, 26, gadi, personāla instruktore.


Liekā matiņa noņemšanai visu laiku lietoju depilācijas krēmu kuru tik vajag uzklāt uz matiņiem un pēc kāda laika noņemt, pieradu pie šī krēma bet visu laiku gribējās izmēģināt kaut ko citu jo diemžēl mana āda bija sausa un bieži pēc tā lietošanas palika sarkani punktiņi. Vienreiz pamēģināju skūšanās putas bet matiņi ātri attauga. Avon želejas iepakojums ļoti ērts, bet vienīgais kas jau pirmajā reizē atverot gadījās, tūbiņas vāciņš atverot vairs neaizvērās, bija neerti nolikt lai neizlīst želeja. Smarža ļoti patīkama, pat neatteiktos no tāda ķermeņa krēma aromāta un konsistence arī kā kremam, nav ķepīga un uz kājām patīkami bija uzlikt. Līdzekli vajadzēja diezgan daudz likt tā ka līdzeklis visai ātri atkal būs jāpērk. Āda sajutās mazliet atvēsinoši un smaržoja patīkami. Noņemt želeju bija ērti, tā nebija salipusi. Pēc noņemšanas gaidīju kad āda būs mitrāka bet nekā, tā palika sausa. Pēc pāris dienām jau atkal parādījās jaunas matiņu saknes. Ieteikt gan nevienam nevarēšu, jo pašai iespaids palika neitrāls un kā jau minēju matiņi skūšanas zonā ātri atauga. Bet paldies redakcijai par lielisko izdevību notestēt!!!

Wilkinson skūšanās želeju sievietēm, kas piemērota arī jutīgai ādai testēja Baiba, 32 gadi, aktīviste.

Ikdienā liekā apmatojuma likvidēšanai lietoju arī skuvekli, taču parasti procesa atvieglošanai  „talkā ņemu” ziepes vai dušas želeju. Jāsaka godīgi, līdz šim speciālās skūšanās putas nebiju iegādājusies, tamdēļ ļoti priecājos par šo iespēju ko piedāvāja espati.lv. Wilkinson skūšanās želejai piemīt ārkārtīgi jauks aromāts un tai ir patīkama konsistence, želeja nodrošina daaaudz patīkamāku matiņo noskūšanu nekā manis iepriekš izmantotie līdzekļi. Pēc procedūras, āda ir ļoti maiga un gluda, kā arī nedaudz saglabājas aromāts. Matiņu ataugšanas process nekādā veidā gan netiek aizkavēts, tamdēļ atkal pēc divām dienām process ir jāatkārto, taču paveikt to ar želejas palīdzību ir daudzkārt vieglāk un patīkamāk. Noteikti ieteikšu Wilkinson skūšanās želeju visām tām sievietēm, kas darbošanos ar skuvekli atzīst par pieņemamāko veidu matiņu likvidēšanai, šis patiešām ir teicams produkts.

ISANA raisier gel skūšanās želeju sievietēm ar jutīgu ādu testēja Paula, 24 gadi, sportiste.

Iepakojums šķiet patīkams un ērts lietošanai. Patika, ka nepieciešams pavisam nedaudz līdzekļa, un skūšanās notiek nevainojami. Lai gan līdzeklis tiek pasniegts kā paredzēts sievietēm ar jutīgu ādu, manējā tomēr tiek kairināta un pēc skūšanās izjūtu niezi. Saprotu, ka līdzeklis ir paredzēts jutīgai ādai, tāpēc spēcīgas smaržvielas tam pievienot nedrīkst, tomēr man gribējās izjust spēcīgāku persiku aromātu, kuru ļoti cienu kosmētiskajos līdzekļos.
Kopsummā varu teikt, ka līdzeklis ar mazām piebildēm ir samērā labs, lai gan mazliet neinteresants. Un es teiktu ka drīzāk piemērots normālai ādai, nekā jutīgai, jo mana māsa, kuras āda nav tik jutīga, aizņēmusies bija pat ļoti apmierināta. Un iespējams, ka arī mana āda nejustos tik kairināta, ja kopā ar skūšanās putām lietotu arī losjonu vai krēmu, kas paredzēts ādas nomierināšanai pēc skūšanās

Pēcdepilācijas līdzekļi

Guinot Epil Confort Corps – After Hair Removal Body Care nomierinošo želeju pēc epilācijas testēja Kristīne, 29 gadi, projektu vadītāja.

Tā kā ikdienā lietoju elektrisko epilatoru, mani ļoti „uzrunāja” iespēja notestēt līdzekļus kas domāti lietošanai tieši pēc matiņu likvidācijas procesa. Saskaņā ar rakstā ieteikto padomu, pirms epilācijas kājas noskrubēju un veicu nedaudz nepatīkamo, bet jau ierasto matiņu izraustīšanas procedūru, pēc tās, uzklāju Guinot želeju, kurai ir patīkama tekstūra un aromāts. Otrā dienā jutos ļoti pārsteigta neieraugot sārtos punktiņus, kas parasti parādījās uz ādas pēc epilācijas. Turpmāko laiku katru vakaru uzklāju želeju – ieaugušie matiņi neizveidojās un nedaudz ataugušās spalviņas bija retas un plānas. Iesaku šo produktu dāmām no visas sirds!

Oriflame Silk & Smooth matiņu augšanu vājinošu ķermeņa losjonu testēja
Anna, 32 gadi, strādā birojā.

Pudelīte pēc izskata ir patīkama un ērti lietojama, tāpat arī iepakojumā lietotās zilzaļās krāsas man asociējas ar svaigumu un es uzreiz esmu noskaņota pozitīvi.
Līdzekli izmēģināju trīs reizes, katru reizi rūpīgi ieziežoties pēc kārtējās matiņu likvidēšanas procedūras.
Man patika gan līdzekļa tekstūra, gan uzsūkšanās ātrums. Lai gan jāsaka godīgi, nespēju novērtēt, vai tas palēnina matiņu ataugšanu. Manuprāt, viss notiek tieši tāpat kā parasti. Bet es turpināšu lietot Oriflame losjonu un paskatīsimies, kādi būs rezultāti pēc mēneša un diviem. Iespējams, ka tad varēšu pastāstīt ko vairāk. Paldies espati.lv par šo jauko iespēju.

Avon Skin So Soft pēcepilācijas losjonu testēja Dārta, 20 gadi, studente
.

Jau gadiem no apmatojuma uz kājām atbrīvojos ar epilatora palīdzību, līdz ar to matiņi uz tām ir palikuši vārgāki, retāki un salīdzinoši gaiši, tieši tādēļ izvēlējos testēt pēcdepilācijas produktu, nevis kādu no depilācijas krēmiem, vaskiem vai želejām. Manā rīcībā nonāca Avon Skin So Soft pēcepilācijas losjons, kas sola pagarināt epilācijas efektu, minimizēt matiņu ataugšanu un nogludināt ādu. Produkta lietošana pavisam vienkārša – losjons jāiemasē uz epilācijai pakļautajām zonām vienreiz dienā, ko cītīgi arī darīju. Losjons ir krēmveidīgs, biezs un samērā trekns, pēc uzklāšanas paliek plāna taukaina kārtiņa un neuzbāzīgs aromāts,
kas, man par prieku, ilgi nenoturējās. Jāsaka, ka produkts ir arīdzan ļoti ekonomisks – nepieciešams mazs daudzums, lai varētu noklāt vēlamo ķermeņa daļu (vienai kājai apmēram zirņa lieluma piciņa). Man ne īpaši patika losjona taukainums, tas ilgi paliek uz ādas, neiesūcas, tāpēc vislabāk ieteiktu to uzklāt vakarā. Efekts, kas saistīts ar apmatojuma mazināšanos, pēc nedēļas diemžēl vēl nav novērojams – matiņi ataug iepriekšējā ātrumā,
arī ieaugušu matiņu skaits, vismaz pagaidām šķiet, būtiski nav mazinājies, toties āda tiek patīkami mitrināta un tiešām vairs nav tik sausa. Šo produktu turpināšu lietot intereses pēc – ja nu tomēr pēc 2 vai 3 nedēļu ilgiem centieniem nudien būs saskatāmi rezultāti? Bet, tā kā man nepatika losjona "smagums un treknums", tad diez vai iegādāšos nākamo iepakojumu, kaut gan tas pilnībā pildīja savu mitrināšanas un pabarošanas funkciju. Paldies espati.lv par doto iespēju piedalīties produktu testēšanā!

Paldies visām testētājam par viedokli!
Lai Tev veicas atrast savu īsto nevēlamo matiņu likvidētāju un seko līdzi nākamajiem testiem!

Ar depilācijas līdzekļu aprakstu vari iepazīties izlasot testu izsludinošo rakstu – Piesakies depilācijas līdzekļu testam

27 komentāru
 1. Jā, espati.lv atkal uzrīkojis ļoti vajadzīgu testu. Mani visu laiku interesē tie pēcdepilācijas līdzekļi, tagad vismaz ir priekštats ko pie mums vispār var iegādāties un apmēram ir saprotams ko no kā var gaidīt.

 2. Es arī laikam beidzot būšu nobriedusi nopirkt to cukura vasku, jo uzrunājošas tās atsauksmes.

 3. Ļoti patīk Isana putas, lai gan tās ir no “lētā gala”, tomēr smarža ir dikti feina un sajūta pēc skūšanas ir patiešām maigai.

 4. Interesanti, es ari esmu lietojusi Veet depilacijas putas, tacu man ar nagiem pec tam nav bijis nekadu problemu, varbut tas ir atkarigs no nagu jutiguma vai trausluma.

 5. A kāpēc tikai depilācijas krēmi? turklāt TĀDĀ dudzumā? Tāpat stāsts par visiem ir aptuveni vienāds – rezultāts turas aptuveni nedēļu, āda – gluda, pēc pricedūras drusku iekaist. Viss. A te n-tie piedāvājumi:( Labāk būtu pielikuši klāt kādas alternatīvas – tos pašus skuvekļus, epilatorus, lāzerprocedūru.

 6. Cik esmu mēģnājusi šādu depilācijas metodi, vienmēr palika nenorauti matiņi – kā te aprakstīts – daļa matiņiem tika norauta virkārta līdz saknei. Turklāt viss atauga dažu dienu laikā tādā “ezītī”, ka bij jāizmanto skuveklis – ko gan parasti nedaru. Man nav laba pieredze ar pašrocīgu depilēšanu šādā veidā.

 7. Nu kā naglai uz galvas:) Nez gan, kad tās plikās kājas varēs saķt demonstrēt pasaulei, bet, kad varēs, mēs jau būsim letas kursā, kā tās parādīt smuki:)

 8. :))) diez vai tu vienkārši kaut ko dārgāku esi mēģinājusi:))) Tāēļ tev tāda pietāte pret veet…

 9. Lai man piedod pašdarbnieki, bet, manuprāt, depilācija tomer ir salonu procedūra un uzticama tiem, kas to dara labi.

 10. Es arī labrpāt gribētu dzirdēt par fotodepilāciju. To nevarētu notestēt un pastāstīt? Man šķiet tas ir daudz ekonomiskāk un jēdzīgāk, nekā katru dienu, vai nedēļu kreņķēties par visiem tiem matiņiem, ar kuriem kaut kā jātiek galā. Pati saņemtos, ja man kāds droši pastāstītu, ka tas tiešām efektīvi darbojas – matiņi eatsāk augt pēc mēneša. Un – cik procedūras, piemēram, kājām nepieciešamas?

 11. :))) nevienai pēdējā dienā strādāt negribas:))) Visas sēž espati un čalo par depilācijas krēmiem:))))

 12. nu es ar izmēģināju to Norden cukura vasku. it kā ok, bet labāk izdodas vēlāk, kad jau piešaujas. sāp gan traki, ceru, ka vēlāk vairs nebūs tik sāpīgi. vajag noteikti kādu krēmu pēc vaksācijas, lai nepaliek sarkans. iegāde ekokosmetika.lv
  varētu jau salonā, bet šajos laikos pašai krietni lētāk sanāk to darīt.

 13. Es tomēr no visa klāsta visvairāk uzticos depilatoram. Viss tas pāreājais – arī depilācijas krēmi.. nezinu, nezinu. Nav nācies saskasrties ar labiem rezultātiem.

 14. par izmēģināto želeju tiešām neesmu sajuusmaa.tas tapat kaa dushas zzeleju uzlikt uz kaajam un pec tam noskuut 😀

 15. Par tiem nagiem – nagi jau no tā paša materiāla taisīti, kas mati – keratīna (lūdzu nejaukt ar karotīnu, kas mīt burkānos un kretīnu, kas nav nedz vitamīns, nedz olbaltumviela), ja jau tas tik veikli iznīdē matiņus, tad nav jābrīnās, ka nagiem iespējami bojājumi. Laikos, kad biju jauna un naiva pēc depilācijas ‘krāmu’ lietošanas mani nagi palika trausli un sausi.
  Rakstā uzmanību piesaistīja cukura vasks, lielākoties tas, ka to var nomazgāt ar parasto H20 un nav jāmeklē īpašas eļļas (ir man bijuši piedzīvojumi arī ar vaska noņemšanu, kas nenāca nost arī ar eļļas palīdzību, tad nu gan bija jautri)

 16. Es esmu par elektrisko depilatoru, samaksa vienreiz to lielo naudinu un pec tam vienigais ko varbut vajag ir pecdepilacijas krems.

 17. No savas pieredzes varu galvot, ka nav vērts pārmaksāt par vaksācijas līdzekļiem – tie ar draudzīgo cenu parasti ir pat efektīvāki

 18. Iesanu uz salonu, lai ravetu matainumu, neatbalstu: 1kart – parasti lai tiktu pie meistara ir japierakstas un visbiezak, diena kad tu vari, meistare nevar, 2kart – meistarei “patik”, ka matins ir ataudzis, tacu es tada paskata (it ipasi paduses) staigat nevaru, 3kart – tas ir mezonigi dargi, ja ja, ir gan, jo lai norautu visas vietas visu (paduses, bikini, kajas) bez 15-25Ls cauri netikt, es labak par to naudu noperku depilatoru un depilejos lidz nemanai katru nedelu.

 19. Sveikas, meitenes!
  Sākšu laikam ar to, ka visu mūžu jau mokos ar liekā apmatojuma problēmu. Viss būtu labi, ja tas nebūtu izteikti melnā krāsā un visās iesējamajās vietās.. Līdz ar to, protams, daudziem kompleksiem nācās tikt pāri un ar citiem vēl joprojām cīnīties..
  Kad biju tīņu gados, es sevi ciest nevarēju. Man bija pastiprināts apmatojums virs lūpas, uz muguras, vēdera, nemaz nerunājot par kājām visā garumā.. Laikam ejot izdomāju, ka vajadzētu mēģināt likvidēt šo problēmu. Protams, risinājumu daudz – iet uz salonu, lai mani “novaksē”, lietot skuvekli, pirkt depilācijas krēmus utt. Ar visu šo man bija rūgta pieredze. No salonā veiktās vaksācijas man radās vieni vienīgi zilumi un iekaisumi, jo matiņu saknes ir tik spēcīgas, ka pat reizēm uzacīm taisot korekciju, parādās asins pilieni, nemaz nerunājot par to sāpju līmeni, kas jāpanes. Kad tika popularizēti deilācijas krēmi, nolēmu tos iemēģināt. Jau otrajā dienā (tāpat kā pēc skūšanās), visur bija manāms “ezītis”. Nepatīkami.
  Kad pārgāju mācīties uz Rīgu, radās arvien jaunas attiecības ar vīriešiem, un mans mūžīgais komplekss mani iedzina izmisumā. Nopirku epilatoru. Pirmo reizi, ieķērusies palagos un birdinot sāpju asaras, tiku galā ar kājām, bet bikini un paduses – vienkārši nevarēju. Likās, ka no sāpēm būšu bezsamaņā. Tā nu velti tika iztērēta krietna naudas summa, iegādājoties “labāko” risinājumu. Nezinu, vai kādai vēl ir šāda problēma kā man, bet tiešām – matiņi to sakņu dēļ nepadodas tik viegli likvidēšanai. Tā nu biju atmetusi ar roku visām vaska plāksnēm, epilatoriem un krēmiem. Nolēmu, ka gan jau sadzīvošu; pāris reizes nedēļā likvidēšu visu ar skuvekli un miers.
  Tad es uzgāju šo rakstu.. Par cik biju pirms tam pati pirkusi vasku un mēģinājusi mājās ar to darboties (atkal jau – neveiksmīgi), zuda ticamības mirklis visam, kas šeit rakstīts.. BET.. kādu dienu pēc darba iegāju Drogās un ieraudzīju šo “vasku melnajā kastītē”, paskatījos uz cenu un nodomāju – lai nu iet ! (bez jebkādām cerībām). Atnācu mājās, nomazgājos, uzsildīju vasku. Sākumā uzliku to uz vietas, kur zināju, ka ir vissāpīgāk raut matiņus (no epilatora lietošanas laikiem) un tie tik viegli nepadodas. Mani pārsteidza, ka ar ļoooti plānu vaska kārtu, 10 sekunžu auduma strēles nogludināšu un asu rokas kustību – matiņi nonāca viegli un bez īpašām sāpēm. Mirkli sēdēju un apstulbusi skatījos uz to vasku. Cena – 4.65 LVL, un palīdzēja. Beidzot būšu atradusi savu “sabiedroto”. Iespējams, ka beidzot nebūs jākaunējas iet garām cilvēkiem pludmalā peldkostīmā, jo nebūs iekaisušas ādas no skūšanas un arī lieku matiņu, kas redzētos.. laikam jau tomēr katra var atrast to, kas der vislabāk! Man – šis “brīnumlīdzeklīts”.
  Veiksmģii jums atrast to “īsto” palīgu šīs delikātās lietas risināšanā!

 20. Klau, “Mana pieredze”, tavs komentārs izklausās pēc riktīga reklāmraksta – pē.

 21. Ņav gan nekāds reklāmraksts. Es nesaku, ka tagad katram ir jāpērk tieši šis produkts.
  Varu tikai piebalsot komentāram, kurš iepriekš šeit bija minēts, ka reizēm tie lētākie līdzekļi ir tie labākie un efektīvākie un nevajag uzreiz dzīties pēc dārgām procedūrām utt.
  Lai Tev veicas!

 22. Health Product Body Depilatory Strips Normal – vaska strēmeles ķermenim – kur šos var nopirkt?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.