3 VIENKĀRŠI ikdienas vingrojumi skaistām KĀJĀM

Skaistas, slaidas kājas daiļo ikvienu tās īpašnieci. Lai arī savas kājas padarītu vingrākas, stingrākas un slaidākas, nepieciešami regulāri vingrinājumi. Piedāvājam tev 3 vienkāršus, mājās izpildāmus vingrinājumus, kas tavām kājām liks izskatīties lieliski!

PIETUPIENI
Izpilde: Nostājies, kājas novieto nedaudz platāk kā plecu platumā. Purngali nedaudz izvērsti uz āru. Taisnas rokas pacel sev priekšā, turot paralēli grīdai. Veic pietupienu, vienlaicīgi virzot sēžu atpakaļ un neatraujot papēžus no grīdas.
Izpildi 20 pietupienus, veic 3 atkārtojuma reizes.

Pievērs uzmanību:
Pietupiena laikā mugurai jābūt taisnai. Lai to panāktu, izvērs krūtis uz priekšu, plecus turi atpakaļ, galvu augšā.

IZKLUPIENI
Izpilde: Nostājies, mugura taisna, pleci atpakaļ. Kājas plecu platumā. Ar labo kāju veic izklupienu uz priekšu, saglabājot taisnu muguru. Ieliecies ceļos tik dziļi, līdz tie ir saliekti aptuveni 90 grādu leņķī. Noturi pozīciju 3-5 sekundes, tad sper labo kāju atpakaļ, atgriežoties sākuma pozīcijā.
Izpildi 15 izklupienus ar katru kāju, veic 3 atkārtojuma reizes.

Pievērs uzmanību:
Izklupiena laikā, priekšējais celis nevar sniegties pāri purngalam. Mugurpusē saliektais celis nepieskaras grīdai.

PIETUPIENS, ATBALSTOTIES PRET SIENU
Izpilde: Nostājies, piespiežot muguru pie sienas. Kājas plecu platumā, novietotas apmēram divu pēdu attālumā no sienas. Lēnām virzi muguru uz leju, neatraujot to no sienas, kamēr augšstilbi atrodas paralēli grīdai. Noturi pozīciju 20-40 sekundes, pēc tam atgriezies sākuma pozīcijā.
Izpildi vingrinājumu 3 reizes.

Pievērs uzmanību:
Atrodoties piesēdienā, vari mainīt pēdu novietojumu – tuvāk vai tālāk no sienas. Pārliecinies, ka ceļgali, atrodoties piesēdienā, ir tieši virs potītēm. Tie nevar sniegties pāri taviem pirkstgaliem.

4 komentāru
  1. Labākās vingrojumu programmas:
    Adobe Photoshop,
    Corel Photopaint,
    Ja jāietaupa nauda, MS Paint 😀

  2. Tieši tā, Mīļās Dāmas!! Un ar to pietiek, lai mūsu kājas un dupsis būtu labā formā, pati to izpildu un ir ok!:))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.