5 sievišķīgākās PAVASARA un VASARAS 2014 modes TENDENCES

Šī pavasara un vasaras modes sezona nāk ar daudz un dažādiem jaunumiem, taču mēs šoreiz esam izvēlējušies, un piedāvājam tev tās 5 sezonas tendences, kas mums šķiet pašas sievišķīgākās un skaistākās. Tās savās kolekcijās iekļāvuši vadošie modes zīmoli pasaulē, taču mēs sameklējām, kur šīs modernās tendences iespējams iegādāties arī par saprātīgām cenām! 
MĀKSLINIECISKAIS ŠARMS

Tās ir dažādas mākslinieciskas apdrukas apģērbā. Tās var būt gan konkrētas, gan abstraktas, taču galvenais – raibas un pamanāmas. Mākslinieciskās apdrukas šosezon savās kolekcijās ir iekļāvuši tādi zīmoli, kā Calvin Klein, Chanel, Giles, Gucci, Miu Miu, Prada un citi. Turklāt – mākslinieciskās apdrukas redzamas gan uz kleitām, gan mēteļiem, gan biksēm, svārkiem un pat aksesuāros.

  
 
Topshop, 107.95 EUR

 
Monton, 119.95 EUR

 
Oasis, 53 EURKUPLUMS SVĀRKOS

Kuplus un pat ļoti kuplus svārkus, turklāt, gan midi, gan maxi garumā, šosezon piedāvā daudzi modes pasaulē diktējošie zīmoli, piemēram, Oscar de la Renta, Dior, Chanel, Simone Rocha un citi. Tie ir sievišķīgi, gaisīgi, romantiski un skaisti. Svārki, kuriem šosezon ir jāienāk arī tavā garderobē. Pārējais tavā ziņā – tie var būt gan gaiši un romantiski, gan spilgti, apdrukāti un pavedinoši.

  
Dorothy Perkins, 23.99 EUR


Lindex, 49.95 EUR


Topshop, 53.97 EUR

BIKSES – ARVIEN PLATĀKAS

Jā, tas brīdis ir pienācis – mums tik pazīstamās skinny tipa bikses arvien pārliecinošāk sāk nomainīt platākas un pat ļoti platas bikses. Taču – ar noteikumu, ka tās ir šūdinātas no gaisīga auduma, kas vējam tajā spēlējoties, ļauj nojaust tava auguma aprises. Platās bikses šosezon savās kolekcijās iekļāvuši Mulberry, Michael Kors, Paul Smith, Derek Lam un citi. Skaista un sievišķīga tendence, kuru vērts izmēģināt! Turklāt – ņem vērā, ka platās bikses var būt ne tikai vienkrāsainas, bet arī košas un pamanāmas – galvenais elements tavā tēlā!
  
Dorothy Perkins, 31 EUR

 
Mango, 65.44 EUR

 
Mango, 69.99 EUR

UZLABOTA BALTĀ BLŪZE
Protams, baltā blūze ir nezūdoša vērtība, un tomēr – šajā sezonā tā ir uzlabota, tai ir piedoti akcenti, kas padara to interesantāku un neparastāku. Baltā blūze, kā viens no sezonas garderobes pamatelementiem tiek piedāvāta tādu zīmolu kolekcijās, kā Victoria Becham, Valentino, Paul&Joe, Theory and Tods un arī citos. Šī noteikti ir lieta, ko iegādāties, jo tā būs moderna ne vien šosezon, bet arī rudenī un ziemā.
  
Oasis, 47 EUR

 
Mango, 39.99 EUR

 
Dorothy Perkins, 29.98 EUR

T-VEIDA SILUETS KLEITĀS
T-veida siluets šosezon ir ļoti populārs. Tas parādās tunikās un galvenokārt – kleitās. Šāda kleita ir ideāla, ja gribi noslēpt to, kas nav citiem jārāda, bet parādīt savu trumpi – skaistās kājas. T-veida siluetu piedāvā Calvin Klein, Celine, Marc Jacobs, Stella McCartney, Alexander Wang un citi augstās modes zīmoli. Izmēģini šo modes tendenci arī tu!


Mango, 49.99 EUR


Monton, 75.95 EUR


Mango, 59.99 EUR

4 komentāru
  1. Priecājos par platākām biksēm un gaisīgiem svārkiem – man šķiet tas ir pat
    ļoti sievišķīgi, un vēl jo vairāk pavasarī un vasarā!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.