IESĀCĒJA sporta zālē. Kas TEV būtu jāzina?

Tuvojoties siltajai sezonai, mēs dāmas, sākam vairāk aizdomāties par savu izskatu. No ziemā uzēstajām kalorijām gribas ātrāk atbrīvoties un muskulīšus padarīt stingrākus. Laiks apmeklēt sporta zāli! Bet, ko darīt ja līdz šim sporta zāli apmeklējusi neesi?

Iepazīsties. Vislabāk jutīsies tad, ja sporta klubu būsi kaut nedaudz iepazinusi. Var sanākt ļoti mulsinoši, ja, dodoties uz nodarbību, nemaz nezini, kur tā notiek, kur ir ģerbtuves vai dušas. Tu pavisam noteikti drīksti palūgt kādam no personāla, lai izrāda tev telpas. Varēsi sajust tur valdošo atmosfēru un nākamajā reizē noteikti jutīsies ļoti komfortabli.

Izmanto VISU. Daudzi sporta klubi to nemaz skaļi nereklamē, bet ļoti bieži sporta zāles vai grupu nodarbību cenā ir iekļauts arī, piemēram, baseina apmeklējums pēc treniņa. Noteikti pajautā administratoram, kas tieši ir iekļauts pakalpojuma cenā. Tāpat, pajautā, kādas atlaides konkrētajā sporta klubā tiek piemērotas.

Informē treneri. Pirms pirmās nodarbības, par savu fizisko stāvokli vajadzētu pastāstīt nodarbības vadītājam. Bieži vien jaunajiem klientiem tiek izsniegtas anketas, kur ir jautājumi par klienta fizisko sagatavotību. Ja tev tādu neizsniedz un tev ir kādas veselības problēmas, tad noteikti par to pasaki trenerim.

Papildus laiks. Rēķinies, ka pirmajā apmeklējuma reizē vajadzētu ierasties ātrāk. Lai tev būtu iespējams aizpildīt nepieciešamās formalitātes, iepazīties ar treneri un telpām. Tāpat, daudzās vietās, pērkot abonamentu, nepieciešams nofotografēties.

Nebaidies un nekautrējies. Atceries, ka katrs sporta kluba apmeklētājs kādreiz tur ir bijis pirmo reizi un ir bijis tavā vietā. Visi sporta zāli apmeklē viena mērķa dēļ – uzlabot savu formu un veselību. Un tas, ka esi saņēmusies beidzot apmeklēt sporta zāli ir tikai apsveicami!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.